DenizBank Sıfır Faizli Kredi

İhtiyaç kredileri, talep eden ihtiyaç sahiplerine bankanın belirlediği şartları sağladıkları takdirde bankalar tarafından talep edilen tutarın belirli bir vadede geri ödenmesi koşuluyla sunulan bankacılık ürünleridir. Her türlü ekonomik sıkıntının baş gösterdiği anlarda, borç ve gider söz konusu olduğunda ihtiyaca uygun ihtiyaç kredilerine ülkemizdeki tüm bankalar üzerinden ulaşılabilir. Bankalar değişken tutar aralıklarında, değişken faiz oranlarıyla ihtiyaç sahiplerine ihtiyaç kredisi sunmaktadır. İhtiyaç kredisi alanında bankalar arasındaki rekabet o kadar yükselmiş durumdadır ki bazı özel şartları yerine getiren müşterilerine 0 faizli kredi veren bankalar bile bulunmaktadır.

DenizBank’tan İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

İhtiyaç kredisinin alınabilmesi için ilk adım ihtiyaca cevap verebilecek bankanın belirlenmesi ve bankaya yapılacak başvurudur. Klasik yöntem olarak bankaların şubelerinden başvuru yapılabileceği gibi artık yaygın bir biçimde telefon ve internet şubeleri sayesinde şubeye gitmeden de başvuru yapılabiliyor. Başvuru sonrasında banka başvuruyu yapan kişinin krediyi talep edilen koşullarda geri ödemek konusundaki uygunluğunu değerlendirecektir. Bu değerlendirme aşamasında bankalar başvuran kişinin Kredi Kayıt Bürosu’nda bulunan kredi notunu kullanmaktadır.

Bankacılık sisteminden bir ürün kullanmış her gerçek kişinin ödemelerindeki düzenliliği, banka hesaplarındaki aktif tutarlar gibi etkenlerle oluşan bir kredi notu bulunmaktadır. İşte kredi değerlendirmesi esnasında bankalar tarafından kullanılan kredi notu budur. Bazı bankalar oluşturdukları otomatik sistemler sayesinde belli tutarları belli kredi notunun üzerinde olan müşterilerine otomatik olarak ATM’lerden ya da tek bir kısa mesajla bile verebilmektedir. Bu yüzden acil ihtiyaç anlarında bankalardan uygun krediler alabilmek için kredi notuna dikkat edilmeli, kredi notunu yüksek tutmak adına ödemeler düzenli yapılmalıdır.

Ülkemizin önemli bankalarından olan Denizbank müşterilerinin değişken ihtiyaçlarına uygun olarak, değişken tutarlar ve faiz oranlarıyla çeşitli ihtiyaç kredisi ürünleri sunmaktadır. Bunların kimisi bankacılık sektöründeki ortalama faiz oranlarıyla ve alışılagelmiş vadelerle kimisi ise özel kampanyalarla sunulmaktadır.

Şimdilerde ise Denizbank beklenmedik ve tutarı düşük ihtiyaçlarınız için size harika bir teklif sunuyor: Faizsiz ve masrafsız 1000 TL Anında Para Kredisi. Bu krediyle alacağınız 1000 TL’yi 12 taksitle ödeyebilirsiniz. Bu krediye başvurmak için halihazırda Kurtaran Hesap sahibi olmalı ya da değilseniz Denizbank şubelerine başvurarak Kurtaran Hesap sahibi olmalısınız. DenizBank kredi başvurusunu DenizBank şubelerine gidip yalnızca 2 faturanız için otomatik ödeme talimatı vererek yapabilir, 12 ay taksitle 1000 TL tutarındaki faizsiz ve masrafsız kredinizi kullanabilirsiniz.

0 Faizli Kredi İmkanı

1.000 TL sıfır faizli ve masrafsız Anında Para Kredisi, taksitli kredili mevduat hesabı olan Anında Para hesabından kullandırılacaktır. Ödeme aynı hesaba aktarılabilir ya da Denizbank şubelerinden teslim alınabilir. İki adet otomatik ödeme talimatının yeni verilmiş ödeme talimatı olması gerekmektedir. Kampanyadan sadece ilgili faturalara ilk kez talimat verilecek olması durumunda yararlanılabilecektir. Daha önce ilgili faturalar hakkında talimatı olan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaklardır. Hesaptan ya da kredi kartından verilecek olan bu talimatların 12 ay boyunca iptal edilmemesi gerekmektedir. Kullanılan sıfır faizli ve masrafsız kredinin vadesi boyunca, talimat verilen iki faturaya da en az dörder kez borç yansıtılmış ve faturalara dair borçların hesaptan veya kredi kartından en az dörder kez otomatik olarak ödenmiş olması gerekmektedir. Kampanya hesap bazında değil müşteri bazındadır ve her müşteri için yalnızca bir kez sunulmaktadır.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir