Denizbank’ta Yalıtım Kredisi

DenizBank’dan bir kolaylık daha, evinizi yalıtım yaptırmak mı istiyorsunuz ama desteğe mi ihtiyacınız var? DenizBankın kredilerinden bir tanesi Enerji Tasarrufu Kredisi tam size göre. Eğer DenizBank yalıtım kredisi ile ilgileniyorsanız yazımız tam sizlere göre. DenizBank sizlere sunduğu bu kredi bireysel müşteriler tarafından başvurulabilen nakit ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kredi türüdür. Evinize yalıtım yaptıracağınız zaman sizlerin nakit ihtiyaçlarınızı karşılayacak cinsten bir kredidir. Evinize yalıtım yaptırarak maddi anlamda tasarruf elde edeceğiniz gibi çevreye de eskisi kadar zarar vermeyeceksiniz ve bu sayede çevreyi koruyacaksınız. İZODER teknik danışmanlığı aracılığıyla verilen bu kredi avantajlı faiz oranlarıyla sizleri bekliyor.

Hem tüketicilerin hem de KOBİ’lerin yararlandığı DenizBank kredi kampanyalarından bir tanesi olan Enerji Tasarruf Kredisi 60 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla sizleri bekliyor.

Ülkemizin enerji kaynaklarının büyük bir kısmı yenilenemez enerji kaynaklarıdır. Ve yenilenemez enerji kaynakları hem sınırlıdır hem de çevreye oldukça zararlar vermektedir. Bu enerji türünü mümkün olduğunca az kullanmak hem dünyamızın geleceği açısından hem de bizlere maddi olarak fayda sağlar. Kullandığımız enerjinin en büyük kalemini özellikle kış aylarında ısınma oluşturmaktadır.

Enerji Tasarruf Kredisine Kimler Başvurabilir?

Bulunduğunuz binanın çatı, zemin, duvar ve pencere yalıtımını yaptırarak ısınmaya harcadığınız enerji miktarında büyük bir düşüş sağlarsınız. Ve bu düşüş de hem maddi anlamda hem de çevreyi korumak adına oldukça büyük bir adımdır. DenizBank’ın sunduğu Enerji tasarruf kredisi; ısı, ses, yangın ve su yalıtımını içermektedir. Bu yalıtımlardan herhangi birini yaptıracak olursanız DenizBank’ın Enerji Tasarrufu Kredisinden yararlanabilirsiniz.

Enerji Tasarruf Kredisinin Özellikleri

Banka tarafından herhangi bir kredi tahsis ücreti talep edilmemektedir.

Enerji Tasarrufu kredisi 60 aya kadar vade imkanları ile sizleri bekliyor.

Enerji Tasarruf Kredisinden Yararlanmak İçin Gereken Evraklar

Nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi

Gelirinizi beyan eden bir belge. (maaş yazısı şirketin imza sirküleri ile birlikte, maaş bodrosu, serbest meslek sahiplerinin getirmesi gereken belge ise üç yıllık matrahlı vergi levhası )

Yerleşim yerinin belgesi yada son aya ait olacak şekilde alınmış bir fatura.

Sizler de DenizBank’ın sunduğu Enerji Tasarruf Kredisinden yararlanmak veya daha çok bilgi almak istiyorsanız en yakın DenizBank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir