Denizbank’tan Anında Kredi Fırsatları

Krediler, günümüzün vazgeçilmez nakit ihtiyaçları olmak ile birlikte neredeyse her birey, bütçelerini düzenleyebilmek ve nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına krediye ihtiyaç duymaktadırlar. Bu noktada bireylere kredi imkanı sunan birbirinden farklı banka bulunmak ile birlikte, bireylerin kredi çekerken fazla faizli işlem yapmamaları adına dikkat etmeleri gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Belirtilen unsurlar dikkate alındığında Denizbank, bireylere anlık olarak birbirinden farklı krediler oluşturmak ile birlikte daha fazla bireyin nakit ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir. Denizbank kredi fırsatları içerisinden bireylerin kendilerine uygun olanı belirlemeleri ve ekonomik bir ödeme planı çıkarmaları en yararlısı olacaktır.

İlk Kez Kullananlara Hoş Geldin Kredisi

Denizbank tarafından bireylere oluşturulan anında kredi fırsatları arasından en popüler olanları hoş geldin kredisi olarak bilinmektedir. Denizbank hoş geldin kredisi, daha öncesinde Denizbank’tan işlem yapmayan ve kredi çekmeyen bireyleri kapsamakta olup, diğer ihtiyaç kredilerine oran ile oldukça fazla düşük faizler ile müşterilere sunulmaktadır. Aylık %.129’dan başlayan kredi faiz oranlarının yanı sıra 48 aya kadar da vade seçeneği oluşturan Denizbank hoş geldin kredisi, ihtiyaçlarını karşılamak adına krediye gereksinim duyan tüm bireylere hizmet vermek adına tasarlanmış bulunmaktadır. Aynı zamanda kefil ve benzeri bir işleme ihtiyaç duyulmayan hoş geldin kredisinde, 55 bin tl’ye kadar nakit kredi seçeneği oluşturulmaktadır.

Cep Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi

Denizbank tarafından bireylere oluşturulan bir diğer kredi imkanı ise, cep faiz oranlı ihtiyaç kredisi olarak bilinmektedir. Bireylerin tc kimlik numaralarını ve cep telefonu numaralarını kullanarak kredi çekmelerine fırsat veren cepten ihtiyaç kredilerinde, cep bankası kullanan müşterilere özel uygun faiz oranları da belirlenmektedir. Denizbank ihtiyaç kredileri kapsamında oluşturulan cepten ihtiyaç kredisi bireylere 48 aya kadar vade sunan, kolay ödemeli bir kredi olarak dikkat çekmektedir. Kredi tutarına göre aylık faiz oranlarının ortalama olarak %1.65 şeklinde belirlendiği cepten ihtiyaç kredilerinde vade doğrultusunda faiz oranları da arttırılmaktadır. Cepten kredi başvuru yapmak isteyen bireylerin, Denizbank internet bankacılığını indirerek nüfus cüzdanlarının fotoğrafını göndermeleri ya da kişisel bilgilerini giriş yapmaları yeterli olacaktır.

Anında Para Hesabı İmkanı

Bağlantı Denizbank tarafından bireylere oluşturulan bir diğer anında kredi fırsatı ile para hesabı olarak adlandırılmaktadır. Anlık olarak paraya ihtiyaç duyan bireyler adına oluşturulan nakit avans olarak da adlandırılabilen anında para hesabı, bireylere 12 aya kadar taksitli nakit ihtiyacı sağlamaktadır. Eşit taksitli olarak bölen kredili mevduat hesabı olarak da adlandırılan anında para hesabında bireyler belirtilen banka kartını çıkardıktan sonra cepten, internetten ya da en yakın şubeye giderek kredi başvurusunda bulunabilmektedirler. Anında kredi fırsatlarının Denizbank tarafından oluşturulması, acil bir durumda paraya ihtiyaç duyan bireyler adına büyük önem taşımaktadır. Aynı zamanda böyle bir uygulama Denizbank müşterisinin de artmasına yardımcı olmaktadır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir