Denizbank’tan BağKur Kredisi!

Bireysel ihtiyaç kredisi veren bankalar dönem dönem belirli meslek gruplarını ya da belirli dönemleri kapsayan kredi kampanyaları düzenlemektedir. Ancak bu kampanyalar genellikle belirli meslek gruplarını kapsamaktadır. Emeklimiz, öğretmenlerimiz, polislerimiz derken çiftçilerimizi unutmak olur mu? Tabi ki olmaz.

Cefasını Çeken Çiftçilerimiz, Sefalarını da Sürsünler Diye!

Bizim emektar çiftçilerimiz nakit ihtiyaçlarını gidersinler diye onlara nakit sıkışıklıklarında bir dost eli uzatmak amacı ile Denizbank çiftçilerimize özel Bağ – kur kredisi kampanyası düzenlemiştir. Kampanya sayesinde borçlarını yapılandırmış olan çiftçiler derin bir nefes alacaklardır.

Bağ – kur kredisinin detayları nelerdir?

Denizbank Bağ – kur kredisi, çiftçilerimizin günü geçmiş borçlarında onları desteklemek amacı ile sağlanmaktadır. Bağ – kur kredisi, bazı borçların ve alacakların yeniden yapılandırılması ile ilgili kanunun yürürlüğe girmesi ile birlikte, bu kanundan faydalanmaya hak kazanan çiftçilerimizi kapsamaktadır. İlgili kanun kapsamında günü geçmiş borçları olan çiftçilerimizin Bağ – kur borçlarını ödeyebilmeleri için sunulan kredinin içeriğinde, çiftçilerimize çok özel faiz oranları ve geri ödeme koşulları sunulmaktadır.

Bağ – Kur kredisi bir Denizbank ihtiyaç kredisi türü olup, çiftçilerimizin hasat dönemleri dikkate alınarak, hazırlanan geri ödeme planları ile çiftçilerimizin olası nakit sıkışıklığının da önüne geçilmesi amacı ile sunulmuştur. Geri ödeme koşullarında çiftçilerimiz için 5 yıla kadar uzayan vade sayısı ve geri ödeme zamanlarının hasat dönemlerine denk getirilmesi gibi farklı avantajlar da çiftçilerimiz için sağlanan avantajlar arasında yer almaktadır.

Eğer siz de çiftçi iseniz ve bazı borç ve alacakların yeniden yapılandırılması ile ilgili kanun sizi de kapsıyorsa ve bununla ilgili de günü geçmiş borcunuz bulunuyorsa, hemen bir Denizbank şubesine gelip, Denizbank’ ın çiftçilere özel sunmuş olduğu Bağ – kur kredisi ile ilgili detaylı bilgi ve faiz oranlarına ulaşabilir, geri ödeme planınızı birlikte oluşturabilir ve Bağ – kur kredisi için başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Böylelikle, faydalanmakta olduğunuz Bağ – kur hizmetinin kesintiye uğramasının da önüne geçmiş olursunuz.

Denizbank kredi başvurunuzu yapabileceğiniz farklı bir kanal bulanmamakta olup, başvurunuzu sadece Denizbank şubelerinden yapabilir ve faiz oranları, geri ödeme seçeneklerini de yine Denizbank şubelerinden öğrenebilirsiniz.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir