Denizbank’tan Enuygun Konut Kredisi Kampanyası

Yeni bir konut almak oldukça masraflı bir iştir. Özellikle son yıllarda gayrimenkul piyasasında yaşanan patlama ile birlikte bir hane sahibi olmak artık kişilerin bireysel birikimleri ile oldukça zordur. Dünya genelinde 2000’li yılların en popüler kredilendirme alanlarından birisi olan Mortgage ise bu anlamda oldukça avantajlı bir opsiyondur. Mortgage sisteminin gelişmesiyle birlikte artık kira öder gibi kredi borcu ödeyerek ev sahibi olunabilmektedir. Sistemin popülerlik kazandığı son 10 yıl içerisinde bankalar, hane sahibi olmak isteyenlere özel çok sayıda kampanyanın temellerini atarak, faiz oranları ve vadelendirmelerde çeşitli opsiyonlar sunmaya başladılar.

mortgage

Son zamanlarda karşımıza gerek televizyonlarda gerekse internette sık sık çıkan DenizBank’ın “artık siz de bir ev sahibi olun” sloganlı MortGage kampanyası bu anlamda oldukça iyi bir seçenektir. Eğer yeni bir ev istiyorsanız size DenizBank’ın ev kredilerini bu anlamda önerebiliriz. Çünkü DenizBank’ın avantajlı faiz oranları ve kişiye özel (gelire bağlı) uygun ödeme şartlarıyla zorluk yaşamadan evinizi satın alabilirsiniz.

Denizbank Kont Kredisi Hesaplama

denizbank-faiz-oranlari-hesaplama

DenizBank, sunmuş olduğu bir çok kredi türünde diğer bankalara göre bir çok olumlu yöne sahiptir. Ilımlı faiz ve vade imkanlarını çok kısa sürede başvurunuzu gerçekleştirerek temin edebilir ve ihtiyacınız olan finansmana sahip olabilirsiniz. Bankanın resmi web sitesi aracılığıyla tercih ettiğiniz herhangi bir kredi türüne yönelik hesaplama işlemlerini anında görüntüleyebilir ve size uygun ödeme planı ve faiz oranını belirleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

DenizBank’ın sunduğu avantajlı konut kredisine ilişkin hesaplamalara gelecek olursak;

Kurumun web sayfasından denizbank faiz oranları hesaplama tablosuna baktığımızda, 100.000 TL kredi tutarı için 0-24 ay kredi ay vade seçeneğini seçtiğiniz takdirde uygulanacak olan faiz oranı %0.99’dur. Alınacak olan bu kredi için %0.5 oranında kredi tahsis ücreti ve 848,68 TL tutarında diğer ücretler yansıtılacaktır. Bu halde 1.348 TL kredi tahsis ödemesi gerçekleştirilecektir. Aynı kredi tutarı için 25-60 ay arası vadeye %1.15, 61-120 ay vadeye %1.20, 121-300 ay vadeye %1.23 faiz oranı seçenekleri sunulmaktadır. İstediğiniz vade ve faiz oranında ödemeniz gereken ücretlerde farklılık meydana gelmemektedir ve bu anlamda çok düşük masrafla konut kredinizi DenizBank’tan temin edebilmektesiniz.

Yapılandırmaya Gidebilirsiniz

Eğer kredinizi aldıktan sonra ödeme imkanlarınızda olumsuz bir durum meydana gelirse denizbank konut kredisi yapılandırma işlemlerinde de müşterilerine olağan seviyede yardımcı olmaktadır.

denizbank-konut-kredisi-yapilandirma

BağlantıBaşvurunuzu Hemen Yapın!

DenizBank Mortgage kredinizi almak üzere hemen size en yakın bir DenizBank şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden DenizBank’ın web sayfasına giderek Mortgage Başvuru ekranına T.C. Kimlik Numaranızı ve cep telefonu bilgilerinizi yazarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Online başvurunuzu yaptıktan sonra müşteri temsilcileri sizinle iletişime geçerek kredi başvurunuzun onay durumunu ve eğer onaylandıysa ibraz etmeniz gereken evrakları bildirerek yardımcı olacaklardır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir