Denizbank’tan Esnafımıza En Hızlı Kredi Kampanyası

Denizbank esnaflara her türlü nakit desteğinde bulunuyor. Denizbank esnaf kredisi 2017 kampanyasıyla esnaflara yeterli ölçüde finansal destek sağlıyor. Üstelik bankanız, aynı günde bu desteği almanızı mümkün kılıyor. Denizbank esnaflara tanıdığı düşük faizli krediler için uygun ödeme koşulları sunuyor. Denizbank Türkiye’de bütün finansal desteğe ihtiyaç duyan esnaflara 2017 yılında da destek vermeye hızla devam ediyor.

Denizbank kredi kampanyaları ile esnafa minimum miktarda faiz oranları sağlayarak, esnafın kendi işlerini nefes alarak yürütmesine katkıda bulunuyor.

Nefes Kredileri 2017

Denizbank tüm esnafların ekonomik krizlerine yardım elini uzattığı Denizbank esnaf kredi kampanyası ile TOBB’a bağımlı olan kobilerin de bu kampanyadan hizmet alabilmelerini sağlamıştır. Bankanın verdiği kredi desteğinden faydalanmak isteyenler 150.000 Türk Lirası’na kadar bu limit üzerinden faydalanabilirler. Esnafa tanınan bu kredi avantajları aralarında bugüne kadar en minimum faiz limitleri seçenekleri olan Nefes Kredisinden fayda sağlamak isteyen esnaf vatandaşlarımız kendilerine en yakın olan Denizbank Şube’sine gidip gerekli bilgileri almaları yeterli olacak. Denizbank’ın sunduğu kredi imkanlarından fayda sağlamak isteyen esnaf vatandaşlarımız, sizler için neler yapmanız gerektiğiniz kısaca anlatıyoruz.

Nefes Kredisi

Nefes Kredisi’nden yalnızca TOBB üyeleri yararlanmaktadır. Krediler ise 12 ay vadeye tekabül etmektedir. Bu kredilerin aylık faiz oranları ise %0.89 olmaktadır. Kredilerin üst limiti 150.000 Türk Lirası olarak sınırlandırılmıştır. Denizbank nefes kredisinden fayda sağlamak isteyen esnafların yıllık kazanç ciroları 40.000 Türk Lirası’nın altında olması ve 250 kişiden az işçi çalıştırıyor olması gerekmektedir. Nefes kredileri için, başvuru tarihleri tamamı ile 1 yıl faaliyet göstermektedir. Başvuruda bulurken kredi başvurusu için gereken  evrakların yanında bulunan odalar ve borsadan elde edilmiş bu kredinin adının yazılı olduğu evrakları yanlarında getirmeleri gerekir. Kredilere şahsi şirketler, anonim ve limited firmaları ile kobi statüsü vasıflı tüm tüzel kişilerde kredi başvurusunda bulunabilirler. Başvurusu olan kişilerin masraflar 250 lira KGF başvuru miktarı ödeyecekler. Bu 250 lira kredi için tahsis ücreti olarak geçiyor. Bunun yanı sıra %0.5 oranında kredi garanti fon komisyon payı da alınıyor.

Sözü edilen nitelikler sahip olan esnaf kredisi 2017 ye başvurmak isteyen şirket sahiplerinin bağlı oldukları ticaret odaları ve borsalarından almaları gereken nefes kredisi başvuru belgesi ile bulundukları bölgeye en akın Denizbank şubesine giderek başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri gerek.

Denizbank’tan Esnafımıza En Hızlı Kredi Kampanyası

Denizbankası’nın esnaflara verdiği diğer kredi de sektörde verilen en hızlı kredi olarak tanınmaktadır. Firma sahiplerinin Denizbank’tan bu esnaf kredisini almak için yapmaları gereken başvurular isteğe bağlı olarak mesa ile, internet mobil bankacılık, KobiDeniz intenet bankacılık veya facebooktan bankanın atm lerine başvuruda bulunabilirler. Denizbank esnafa sağlamış olduğu acil nakip para gereksinimi için hazırladığı ve aynı gün içinde kullandırdığı bu kredinin özellikleri ile ilgili açıklamalarını yine Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir