Denizbank’tan İlk Defa Kredi Alacaklara Özel İhtiyaç Kredisi

Günümüzdeki yaşam koşulları içerisinde, her ne kadar bireyler kredi çekmese ve bankalara borçlanmak istemese de artan ihtiyaçlar beraberinde gelirin yetmemesine neden olabilmekte ve bireyler ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmaktadır. Bu noktada ise piyasadaki tüm bankalar yeterli olmayabilmekte, ihtiyaç kredisi kapsamında bireyler daha fazla tutarı geri ödeyebilmektedir. Böyle bir durum oluşturmayan Denizbank ise daha önce Denizbank’tan kredi kullanmayan bireylere özel ihtiyaç kredisi kampanyası oluşturmaktadır. Denizbank kredi başvurusu yapmak isteyen bireylerin öncelikli olarak en yakın şubeye ya da internet sitesine bakarak bilgi sahibi olmalarında fayda bulunmaktadır.

İlk Kez Kredi Alanlara Özel Faiz Oranı

Denizbank tarafından oluşturulan, banka tarafından ilk defa kredi alacak bireylere özel ihtiyaç kredisi kapsamında, kullanıcılara faiz oranlarında da özel seçenekler oluşturulmaktadır. Diğer faiz oranlarından daha düşük olan %1.29’luk faiz oranları, bireylerin aldıkları kredi tutarını daha az faiz ile ödemelerine zemin hazırlamaktadır. Denizbank hızlı kredi kapsamında oluşturulan bu kredi ile birlikte düşük faiz oranı da daha önce Denizbank’tan kredi kullanmayan bireylere büyük avantajlar sağlamaktadır. Özellikle anlık kredi ihtiyacı duyan ve yüksek faiz oranları ödemek istemeyen bireyler adına oluşturulan bu tür krediler, bireylerin bankalar ile yakınlaşmalarına da zemin hazırlamaktadır.

Uzun Vade Ve Kredi Tahsis Ücreti Yok

Denizbank tarafından oluşturulan özel ihtiyaç kredisi kapsamında aynı zamanda kullanıcılara uzun vade seçeneği de oluşturulmaktadır. 24 aya varan vade oranları ile bireylerin aldıkları kredileri, maddi açıdan zorlanmadan ödelerine yardımcı olan özel kredi seçeneği, bu sayede bireylerin kredi puanlarının düşmesini de engellemektedir. Aynı zamanda diğer kredi türlerinde alınan kredi tahsis ücreti, Denizbank özel kredi kapsamında bireylerden alınmamaktadır. Bu durum ise bireyler adına avantaj sağlarken, çekilen kredi tutarının düşmemesine de yardımcı olmaktadır. Denizbank tarafından yapılan böylesi bir uygulama, anlık olarak paraya ihtiyacı olan daha fazla bireyin, Denizbank ile iletişime geçmesine ve ekonomilerini düzenlemelerine yardımcı olabilmektedir.

Bağlantı Kefilsiz 55 Bine Kadar Kredi İmkanı

Denizbank ihtiyaç kredisi kapsamında bireylere sağlanan özel kredi ile birlikte müşterilerin 55 bin tl’ye kadar kredi alabilmelerinin önü açılmaktadır. İhtiyaç kredisi koşulları düşünüldüğünde, belirtilen tutarın yüksek olması, yüksek tutarda anlık kredi çekmek isteyen bireylere daha fazla nakit ihtiyacını karşılayabilme imkanı da oluşturmaktadır. Günümüzde bireylerin krediye ihtiyaç duyduğu bu dönemlerde ve tüketim çağında, Denizbank tarafından böyle bir uygulamanın ortaya çıkarılması aynı zamanda ülke ekonomisinin de hareketlenmesine destek vermektedir. Denizbank özel kredilerini, bireyler şubeye gitmeden internet ya da cep şube kanalı talep edebilecekleri gibi aynı zamanda en yakın şubeye başvururarak da özel kredi koşullarını ve detaylı ödeme planlarını öğrenebilmektedirler. Bu noktada bireylerin ihtiyaçları kadar kredi kullanmaları, daha yüksek oranları tercih etmemeleri de oldukça önemlidir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir