DenizBank’tan Tıkır Tıkır Kazandıran Mevduat

Yatırımlarınızı Denizbank’a aktardığınız takdirde şubeye gitmeden yüksek faiz oranından faydalanabileceğiniz bir yatırım kampanyası sunuyor Denizbank.

Bu fırsattan yararlanabilmeniz için Denizbank müşterisi olmanız gerekiyor ancak şubeye gitmenize gerek kalmadan isterseniz müşteri olabiliyorsunuz. Nasıl mı?

Öncelikle www.denizbank.com adresine giriş sağladıktan sonra müşteri ol butonu göreceksiniz. Buraya tıklıyorsunuz ve kısa sürede size geri dönüş sağlayıp ilgili siz şubeye gelmeden size gelerek gerçekleştiriyorlar.

MobilDeniz’den veya internet bankacılığından açacağınız tl/Euro/dolar hesaplarınız için yüksek getirili faiz oranlarından faydalanabiliyor ve birikimlerinizi bu kanallardan gerçekleştirip kontrol edebiliyorsunuz.

Tabi ki bu mevduat hesabına para aktarmak için belli bir tutar üzerinde para aktarımı gerçekleştirmeniz gerekiyor ve bu müşterileri pek zorlamayacak bir tutar olarak belirlenmiş. 1000 tl ve üzeri birikiminiz varsa eğer hemen www.denizbank.com adresinden müşteri olabilir ve kısa sürede aranarak bu birikiminizi internet bankacılığından yüksek faiz oranları ile değerlendirebilirsiniz. Altın hesabınız için ise 10 gr ve üzeri olan birikimleriniz için geçerlilik gösterecektir. Eğer müşteri iseniz hemen telefonunuza MobilDeniz uygulamasını indirerek hiç vakit kaybetmeden size özel faiz oranından yararlanabilirsiniz.

Hesaplamasını gerçekleştirdiğinizde şubeden açtıracağınız ve sizin uygulama üzerinden açacağınız faiz oranları arasındaki farkı sizde görüntüleyeceksiniz. DenizBank mevduat faiz oranları hesaplama işleminin kısa bir örnekle açıklamasını gerçekleştirelim. Örneğin, 1000 tl bir birikiminiz var ve şubeden tl hesabınızdan bu tutarı değerlendirmek için 32 gün vade ile işlem sağlayacaksınız. Öncelikle size şubenin sunduğunu faiz oranı %5 olacaktır. 1000 tl tutarınızı 32 gün sonra çekmek istediğinizde %5 faiz oranı üzerinden net faiziniz 3,73 tl olacaktır. Eğer bu işleminizi internet şubesinden kendiniz gerçekleştirirseniz 1000 tl tutarınızı 32 gün sonra çekmek istediğinizde %13,40 faiz oranı ile değerlendirilecek ve net faiziniz 9.99 tl olacaktır.

Para birimlerine göre Denizbank’ın faiz oranları nedir kontrol edelim, eğer birikiminizi hangi para cinsinden değerlendirmek istiyorsanız, internet bankacılığından tl hesabınıza bağlı dolar veya Euro hesabı açarak birikiminizi sağlayabilirsiniz. Öncelikle açacağınız para cinsine ve vade gününe göre değişkenlik göstermektedir. Eğer TL olarak düşünürseniz gün sayısı 4-7 arasında %7 faiz oranı ile başlıyor, 366-400 gün arasında %14’e kadar yükseliyor. Amerikan doları için, 15-22 gün arası yüzde %2 faiz oranı ile başlıyor ve 366-400 gün arasında bu oran %4 olarak gerçekleşiyor. Euro içinse 15-22 günde %0,60 faiz oranı ile başlayıp, 366-400 gün içinse %1,15 faiz oranı ile birikiminizi yapabiliyorsunuz.

Deniz hesap özellikleri sayesinde ise hesabınınız vadesi bozulmadan hesabınızdan ister para çekebilirsiniz isterseniz hesabınıza para yatırabilirsiniz. Deniz hesaptan diğer hesaplarınıza eft, havale işlemlerinizi de gerçekleştirebileceksiniz.

Gelişen teknoloji sayesinde şubeye gitmenize gerek kalmadan birikiminizi yüksek faiz oranı ile gerçekleştirebilir ve yüksek getiriler sağlayabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa telefonunuza mobildeniz yüklemeniz yeterli olacaktır, eğer müşteri değilseniz www.denizbank.com adresine giriş sağlayarak müşteri olabilirsiniz.

 

 

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir