Diş Hekimlerine Özel Kredi Albaraka’dan

Diş Hekimlerine Özel Kredi Albaraka’dan

Dünya üzerinde en önemli konulardan birisi sağlık. Sağlık sektörü insanlığın sürekli önem gösterdiği ve yöneldiği bir alan olarak karşımıza çıkmaktadır. Sağlık deyince aklımıza sadece tıp doktoru gelmemeli. Sağlık deyince aklımıza tıp doktoruyla birlikte diş doktoru ve daha sayamayacağımız kadar çok uzman gelmeli. Türkiye’de faaliyet gösteren etkin bankalardan birisi olan Albaraka, diş doktorlarının muayenehane açabilmelerini kolaylaştırabilmek için kolları sıvamış durumda.

Doktorlara özel kredi olarak adlandırabileceğimiz bir imkanla diş doktorlarının ihtiyaçlarına çözüm sunmak için çalışmalarını şekillendirmiş durumda Albaraka. Bu imkan sayesinde birçok diş hekimine muayenehane açma imkanını kolaylaştıran ve bu muayenehane içerisindeki ekipmanlar için de destek sağlamayı amaçlayan Albaraka önemli bir noktaya parmak basmış durumda. Özellikle insanlık için en önemli konulardan birisi olan diş sağlığı için diş hekimlerinin önünü açması ve bu yolda onların daha iyi bir hizmet verebilmeleri için ekonomik kaynak sağlaması Albaraka’nın insanların gönlünde taht kurmasını kolaylaştırabilecek bir gelişmedir. Bu gelişme hakkında bir çerçeve oluşturabilmek için yazımızı okumaya devam ediyoruz.

Diş Sağlığımız İçin Kaçırılmayacak Fırsat

Diş hekimlerinin muayenehane açmaları için kredi imkanı sunan Albaraka bu imkan sayesinde diş hekimlerinin birçok sorununa çözüm getirecek konuma ulaşmış oluyor. Albaraka’nın sunduğu diş hekimleri destek paketinin barındırdığı özellikler Albaraka’nın internet sayfasında ilgililere sunulmuştur. Bu özelliklerden birkaçı hakkında bilgi verecek olursak; bu paket sayesinde diş hekimleri muayenehane ve ekipman ihtiyaçlarını karşılayabilecekler, Albaraka’nın uzman kadrosundan danışmanlık hizmeti alabilecekler, en önemlisi ; bu destek paketi içerisinde yer alan Bireysel Emeklilik Sistemi, Hekim POS , Özel Cari Hesap, Kredi Kartı ve daha birçok imkandan yararlanabilecekler. Doktora kredi deyip kenara çekilmek yerine sunmuş olduğu paketin içini ayrıntılı bir şekilde dolduran Albaraka diş hekimlerinin kapsamlı olarak sektöre katılımını sağlıyor.

En Kapsamlı Özellikler

Bağlantı Yukarıda sayılan özelliklerin yanı sıra birçok özelliği daha barındıran diş hekimlerine destek paketi; diş hekimlerine muayenehane açmak ve bununla birlikte ekipman alabilmek için 6 ayı ödemesiz olmak imkanıyla 30.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli özelliğiyle finansal destek sağlamaktadır. Önemli konulardan birisi olan sigorta işlemlerinizi anlaşmalı acentelerle yapmanız durumunda bu paket içeriği sayesinde hekimlere özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılacak işlemlerinizi yani kısacası internet bankacılığını “Şifre Al Mobil” ya da “Şifrematik” ile yapmanız durumunda işlemlerinizi ücretsiz yapma imkanına da sahip olacaksınız. Destek paketi içerisinde yer alan ve yukarıda da bahsi geçen cari hesap içinde bir kolaylık sağlanmış durumda. Burada sağlanan imkana göre cari hesap açılışlarında bir yıl boyunca hesap işletim ücreti muafiyetinden yararlanabiliyorsunuz. Daha kapsamlı ve ayrıntılı bilgilere ulaşmak için Albaraka’nın internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Kredi hesaplama işlemleri için Albaraka’nın müşteri hizmetleri numarasını ve internet sayfasını kullanabilir ve Albaraka’nın uzman kadrosuna kendinizi emanet edebilirsiniz.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir