Düşük Faizle En Uygun İhtiyaç Kredisi Enpara’da

 

Ekim 2012 yılında kurulan Enpara.com, QNB Finansbank’a ait bir dijital bankadır. Her hangi bir şubesi bulunmayan ve sadece dijital kanallar üzerinden hizmet sunan En para Türkiye’de ilk defa kurulan bir dijital bankadır.

En para, günümüzde yüz binlerce müşteri sayısına ulaşmayı başarmış olup ve sunduğu avantajlı seçenekler ile bünyesine yeni müşteriler katmaya hala devam etmektedir.

  Enpara Dijital Bankacılığın Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Enpara’nın müşterilerine sağladığı 4 temel avantaj vardır.

  • Bünyesinde bulunan müşterilerden, hiçbir zaman için havale/EFT işlemleri ve hesap işletimi gibi işlemler için herhangi bir ücret talep etmez.
  • Birikimlerini değerlendirmek isteyen müşterileri için daima yüksek mevduat faizi oranları sunar.
  • Bünyesinde bulunan nakit ihtiyacı olan müşterileri için daima uygun kredi faiz oranları ile avantajlı kredi seçenekleri sunar.
  • Müşteri memnuniyetini artıran ve uzun süreli kampanyalar düzenleyerek bünyesinde bulunan müşterilerini her daim mutlu eder.

Enpara Müşterileri İçin Bu Kadar Avantajı Nasıl Sağlıyor?

En Para tüm hizmetlerini dijital kanallar üzerinden gerçekleştirdiğinden, herhangi bir şubeye sahip olmaya ihtiyaç duymamaktadır.Şube giderlerinin içerisinde bulunan Kira gideri, su faturası, elektrik faturası, doğal gaz faturası, temizlik giderleri, çay ve kahve giderleri, kalem ve kağıt masrafları gibi şube gider kalemlerinden kurtularak yüksek miktarda maliyet avantajı sağlar. Sağladığı bu maliyet avantajı ile düşük faizli kredi seçenekleri ve yüksek oranlı mevduat faizini, müşterilerine sürekli olarak sunabilme avantajına sahip olur.

En para, müşterilerine sağladığı bu süreklilik avantajı sayesinde günümüzde en çok tercih edilen banka haline gelmiştir.

Enpara Kredi Veriyor Mu?

En Para’nın herhangi bir şubesi olmamasına rağmen bankacılık hizmetlerinin tamamından dijital kanallar üzerinden faydalanabileceğiniz bir dijital bankadır.

İhtiyacınıza uygun kredinizi her zaman olan düşük faiz oranları ile şubeye gitmeden, En Para dijital bankası üzerinden alabilirsiniz. Üstelik herhangi bir kredi masrafı ve sigorta masrafı ödemenize de gerek yoktur.

Enpara.com adresine girerek ihtiyacınıza uygun kredi seçeneklerinden birini seçerek web sayfası üzerinde bulunan kredi faiz oranlarını inceleyebilirsiniz ayrıca kredi hesaplama araçlarını kullanarak, ihtiyacınız olan kredi tutarınıza göre taksit sayınızı belirleyerek aylık taksit ödeme tutarınızı hesaplayabilirsiniz ve kredi bitiminde ödemeniz gereken toplam tutarı görebilirsiniz.

Bankacılık İşlemleriniz İçin Şubeye Gitmenize Gerek Yok

Nakit yatırım ve çekim işlemlerinizi yapmak için QNB Finansbank’a ait olan tüm ATM’ lerden faydalanabilirsiniz.

En Para Dijital Bankası, kredinizi kapatmak isterseniz veya kredi başvurusu işlemleriniz için sizleri asla herhangi bir QNB Finansbank şubesine gitmeniz için yönlendirmeyecek ve bütün işlemleri dijital kanallar üzerinde yapmanızı sağlayacaktır. Ayrıca kullanımı gayet basit olan Enpara.com internet şubesi ve cep şubesi ile bütün bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayacaktır.

Bir sorun ile karşılaştığınızda veya sormak istediğiniz sorularınız olur ise En Para Çözüm merkezini arayarak veya tek tuş ile 30 saniye içerisinde müşteri temsilcisine bağlanarak sorununuzun çözümü için destek alabilirsiniz.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir