Elektronik Harcamanıza 40 Tl Bonus!

Elektronik sektöründe yaptığımız alışverişler kimi zaman tutkudan doğar, kimi zaman ise zorunluluktan. Herhangi bir teknolojik cihazın bozuk ya da eksik olması kimi zaman işleri güçleştirirken kimi zaman da işler imkansız hale getirir. Bu nedenle elektronik alışverişi belirli periyotlarla yapılmaktadır.

Ancak elektronik harcamasını zaten yapıyorum, bari yanında bonus kazanayım da alışverişim daha bir keyifli hale gelsin diyorsanız; işte o zaman Garanti Bonus kampanya 2017 yılı kapsamında bulunan elektronik harcamanıza 40 TL bonus kampanyası tam da size göre.

Nedir 40 TL bonus kampanyasının içeriği?

Kampanya 14 Ağustos 2017 tarihi ile 17 Ağustos 2017 tarihleri arasında Garanti Bonus üye işyerleri listesinde yer alan elektronik marketlerinde yapılan alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyadan yararlanabilmek için bir defada en az 1000 TL tutarında alışveriş yapmanız yeterli olacaktır.

Önemli Noktayı unutmayalım!

Kampanyadan yararlanabilmeniz için bonus Flaş uygulaması üzerinden Hemen Katıl bölümünü tıklamanız gerekmektedir.  Bonus kart, Money Kart, Flexi Kart, Paracard, Business Kart ve Easy Kart kampanya kapsamında yer almaktadır.

Eğer kampanya katılımını Flexi ya da Genç Bonus kartınız ile yapacaksanız 3,99 TL işlem ücreti alınmaktadır. Her kişi kampanyadan bir defa yararlanabilmektedir.

Bonusları kullanmayı unutmayalım!

Kampanyaya katılımınız ile kazanmış olduğunuz bonusları kullanabileceğiniz tarih aralığı 20 Ağustos 2017 ile 30 Ağustos 2017 arasıdır. Ayrıca, bonus kampanya 2017 kapsamında sanal kartınız ile yaptığınız elektronik alışverişiniz, internetten yaptığınız elektronik alışverişleriniz, mail order ya da telephone order işlemleriniz ile temassız işlemleriniz dahil olmaktadır.

Kampanyanın yurt içinde yapılan peşin ya da taksitli alışverişleri kapsadığını unutmayın. Ayrıca, kampanyada dikkat çeken huuslardan biri de iptal edilen ya da iade edilen ürünlerin kampanyadan kazanılan bonusları etkilemesidir. Bu nedenle iptal ile iade işlemlerine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Son olarak şunu belirtelim ki; kampanyadan kazandığınız bonusları son ödeme tarihine kadar kullanmamanız halinde sistem otomatik olarak geri alacaktır. Bu nedenle elektronik harcamanıza 40 TL bonus kampanya bonuslarının geçerlilik tarihlerine dikkat etmeniz ve 30 Ağustos 2017 tarihine kadar bonuslarınızı kullanmanız gerekmektedir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir