Emekli Maaşı Kredisi Ziraat Bankası

Emekli maaşın kredisi Ziraat Bankası üzerinden avantajla sunulmaktadır. Şöyle ki sadece krediler için değil emeklilerin maaşları da Ziraat Bankası sayesinde değerlendirilmektedir. Maaşınızı bu bankaya aktararak avantajlı olabilirsiniz. Tüm maaşınızı emeklilere özel ATM’ler üzerinden çekme imkanları sunulmaktadır. Hesap işlemleri için de bankanın herhangi bir kesintisi bulunmuyor. Kredileriniz adına da taksitlendirmelerin maaş gününe yönelik ele alınması söz konusudur. Pek çok avantaja yer veren banka emeklilere özel olarak da vade oranları sunuyor. En az 12 ay şeklinde taksitlendirmelerin yapılması sağlanıyor. 24 ile 36 ay şeklinde de kredilerin ödenmesi mümkün olmaktadır. Faizsiz olarak da kredi imkanlarına ev sahipliği yapılmaktadır. Bankanın bu konularda ara ara kampanyanlar düzenlenmesi söz konusudur. Emeklilerin bu kampanyalar sayesin düşük oranlardan faiz ile ya da faizsiz olarak kredi çekmeleri mümkün olmaktadır. Ancak bunun için uyulması gereken koşulları da bulunuyor. Örneğin yaş sınırlarına uymanız gerekmektedir. Bankanın kabul ettiği maksimum yaş sınırı 80 olarak ifade ediliyor. Vadelere göre bu yaş sınırlarında da değişimlere yer verebilmektedir.

 

Emekli Maaşı Kredisi İçin Ziraat Bankası Belgeleri

 

Kredi başvuruları adına bankaların farklı belge talepleri bulunmaktadır. Bu taleplerin karşılanması sonucunda kredi adına başvurularınız ele alınmaktadır. Ziraat Bankası da emekli maaşı üzerinden krediler sunmaktadır. Ancak bu kredilere başvuran kişilerin göndermesi gereken birkaç evrak da bulunuyor. Bunlar arasında emeklilik belgesini temin etmelisiniz. Özellikle gelir bilgilerinizin incelenmesi adına bu belge önem arz etmektedir. Nüfus cüzdanı vazgeçilmez belgelerden birisi olmaktadır. Aynı zamanda da ikametgah talepleri oluyor. Bu belgenin de alınması ve gerekli şubelere iletilmesi gerekiyor. Son olarak vesikalık fotoğraflara yer verilmektedir. Bunun için istenen adet sayısı da 6 şeklinde ifade edilmektedir. Emekli maaşı kredisi Ziraat Bankası için tüm bu belgelerin hazır bulundurulması istenmektedir. Belgeleriniz ile size en yakın şube üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Emekli geliriniz üzerinden uygun kredi avantajları sunulmaktadır. Bu avantajlar içerisinde vade sistemi ve düşük faizler de sunulmaktadır. Anlaşmanın olması halinde de kredinizi çekebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 

Emekli Maaşı Kredisi İçin Ziraat Bankası Limitleri

 

Her bankanın emeklilere sunduğu kredi imkanları farklılık göstermektedir. Buradan limitlerin de değişken olduğunu göreceksiniz. Ziraat Bankası emeklilere yönelik bir takım incelemelerden sonra ödemeleri yapmaktadır. Maaşın en fazla 10 katını kredi olarak alma hakkına sahipsiniz. Burada kredi notunuzun da temel alınması söz konusudur. Şöyle ki kredi notu yüksek olan kişilerin düşük faizlerden hatta faizsiz kredilerden faydalanmaları mümkün olmaktadır.

Başvurunuz adına sunduğunuz belgeler ile bu tip araştırmalara yer verilmektedir. Uygun taksit imkanları sayesinde emeklilerin de zora düşmemeleri esas alınmaktadır. Hatta emekli maaşınızı aldığınız gün taksit ödemelerinizi de yapabilirsiniz. Taksitlendirmeler adına bu kolaylıkların da ele alındığını göreceksiniz. 36 aya kadar kadar kredi imkanlarına yer veriliyor. Ancak burada yaş sınırlarına da dikkat edilmektedir. Emekli maaşı kredisi Ziraat Bankası şubeleri üzerinden de detaylı bilgi sahibi olarak ilerleyebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir