En Uygun Bayram Kredileri

Ülkemizdeki bankalar, vatandaşların bayramlarına şeker tadı vermek için bayrama özel kredi imkanlarını bir bir sundular. Mayıs ayından itibaren tanıtımı yapılan bayram kredileri, vatandaşın nakit ihtiyacına hızır gibi ulaştı.

Yaz Tatilinde Bayram Edildi

Bu sene de Ramazan Bayramı tatilinin yaz aylarına denk gelmesiyle beraber bir çok vatandaş, bu durumdan istifade ederek tatil için planlarını yaptı. Tatil seyahatleri için masraflar artınca da, bankaların kapılarının çalınması kaçınılmaz oldu. Hele bir de oldukça cazip faiz oranları ve vadelerle sunulan bayram kredisi kampanyaları gündemde sıkça yer alınca, bu defa krediyi alıp tatil ve bayramı bir etmemek kaçınılmaz oldu.

Bankaların bayram kredisi 2017 faiz oranları ve vadelerinin bu cazibesinden etkilenip başvurmak isteyenler için detaylı bilgiler bankaların web sitelerinde ve şubelerinde yer alan kataloglarda müşterilere ibraz edildi.

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi

Vakıf Bank, bayram kredisi veren bankalar arasında geleneksel kampanyasıyla sık sık gündeme gelen bankalardandır. 48 aya kadar vade imkanı sunulan ve %1.16 ile %1.25 arasında faiz oranlarının sunulduğu bayram kredisine başvurmak için KREDI yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakıp aylık gelirinizi yazarak 5724’e kısa mesaj atabilirsiniz. SMS ile anında başvurunuzu gerçekleştirip, arzuladığınız kredi imkanına bayramda çabucak kavuşabilirsiniz.

Bayram Neşesi Garanti’de

Garanti Bankası, bayrama yönelik tüm ihtiyaçlara, uygun kredi fırsatı ile yanıt vermektedir. 48 aya kadar vadeli %1.29’dan başlayan faiz oranları ile 75.000 TL’ye kadar kredi imkanı Garanti Bankalarında müşterilerini beklemektedir. Bayrama özel faiz oranlarını kaçırmak istemiyorsanız Garanti İnternet Bankacılığı üzerinden anında başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank’tan İki Bayram Arası Ödemesiz Kredi

Bağlantı Akbank’ın bayram kredisi kampanyasından alacağınız kredinin ödemelerini Kurban Bayramı’ndan sonra yapmaya başlayabiliyorsunuz. 3 ay ertelemeli ve %1.23’ten başlayan faiz oranlarıyla Akbank’tan 48 ay vadeli kredi alabilirsiniz. Ertelemesiz 50.000 TL’ye kadar kredi olanaklarından Akbank Direkt aracılığı ile anında faydalanabileceğiniz gibi şubelerden veya Akbank İnternet Bankacılığı ile de yararlanabilirsiniz.

Denizbank’ın Cazip Faiz Oranlı Kredi Seçeneği

Denizbank, “bayramda ihtiyaçlar bitmez” sloganı ile sunduğu bayram kredisi 30 Haziran’a kadar başvuruya açık olacak. Günde 1 TL’den başlayan taksitlerle bu kredi imkanından faydalanmak için BAYRAM yazıp T.C. Kimlik Numaranızı 3280’e mesaj olarak atın, başvurunuz onaylandığı anda ihtiyacınız olan nakite anında sahip olun. Üstelik %1.29’dan başlayan faiz oranları ve 48 aya kadar vade süresiyle.

Bankaların sunmuş oldukları bu avantajlı bayram kredilerine isterseniz bankaların İnternet Bankacılığı hizmetlerinden, isterseniz SMS ile ve eğer isterseniz şubelerden anında başvurabilirsiniz. Kredi talebinize onay geldiği anda kredinizi anında tahsis edebilir ve bayramı rahat geçirebilirsiniz. Eğer tahsis etmek istediğiniz miktar ve ödeme vadesi konusunda kafa karışıklığı yaşıyorsanız bankaların resmi internet sitelerinden bayram kredisi hesaplama araçlarını kullanarak kendinize uygun ödeme planını oluşturabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir