Enpara.com Ayın Enparalısına Birikim Hesaplarına %1 Ek Faiz Fırsatı!

Dünya çapında meydana gelen teknolojik gelişmeler ve internetin sınırları ortadan kaldırması ile birlikte iletişim yöntemleri büyük kolaylık kazanmıştır. Artık akıllı telefonlar aracılığı ile birlikte kullanılan mobil uygulamalar aracılığı ile ihtiyaç duyulan her türlü hizmete anında erişebilmek mümkün olabilmektedir. Bu olanaklar birçok sektörde büyük etki uyandırmıştır ve firmalar bu yönden tüketiciler ile iletişim ve hizmet sunma konusunda tüm sınırları ortadan kaldırmışlardır. Bu durum karşılıklı olarak birçok avantajı ortaya çıkarmış durumdadır.

Son yıllarda bankacılık sektörü de internet bankacılığı sistemleri ile birlikte büyük gelişme ortaya koymuştur. İnternet bankacılığı hizmetlerinin gelişmesi ile beraber artık tüm banka müşterileri ihtiyaçları olan bankacılık hizmetinden saniyeler içerisinde faydalanabilmekte ve şubelere giderek sıa beklemeksizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Bankalar internet bankacığı himetlerini entegre ettikleri mobil uygulamaları aracılığı ile de bu hizmetlerine erişimi bir hayli kolaylaştırmış, üstelik mobil bankacılık hizmetinin kullanımına yönelik alışkanlıkların arttırılması için çeşitli kampanya ve avantajları da ortaya koymaktadırlar. Örnek olarak mobil uygulama aracılığı ile yapılan bankacılık işlemlerinden ücret alınmamakta veya vadeli mevduat hesapları için ekstra faiz uygulaması yapılmaktadır.

QNB Finansbank’ın mobil bankacılık hizmetini sağlayan Enpara Uygulaması birçok avantaja sahiptir. Bankacılık hizmetlerinde hiçbir ekstra ücret almayan Enpara’ya ücretsiz olarak üye olunmakta, ücretsiz olarak hesap kartı edinilmekte ve para transferi ve EFT için herhangi bir ücret ödemesi yapılmamaktadır.

Bunun yanı sıra uygulamanın ara yüzünde yer alan enpara birikim hesabı ve vadeli hesap olanaklarından da ücretsiz olarak faydalanılmakta, herhangi bir işletim ücreti ödenmemektedir.

Uygulama kapsamında yapılan çeşitli işlemler ile birlikte Ayın Enparalısı olma özelliği de kazanılabilmekte ve bu kapsamda da kampanyalardan faydalanılarak avantajlar elde edilmektedir.

QNB Finansbank’ın enpara internet bankacılığı hizmeti arayüzünde yer alan Birikim Hesabı’na her gün saat 23:00 ile 17:00 arasında bıraktığınız paranız günlük faiz oranı ile değerlenir. Bu sayede siz uyurken paranızın değerlenmesini sağlarsınız.

Enpara.com uygulaması kullanıcıları ayın Enparalısı olmak üzere gerekli olan işlemleri gerçekleştirdikten sonra Ayın Enparalısı ünvanını aylık olarak kazanmaları halinde, uygulamada yer alan Birikim Hesabı’ndan faydalanırken ekstra %1 faiz olanağına sahip olurlar. Bu sayede de gece uyurken paralarını değerlendirmek istediklerinden paraları kampanya kapsamında daha yüksek bir faiz oranı ile değerlendirilir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir