Enpara, Spotify Ve Netflix Harcamalarının Yarısı Kampanyası!

Gerek teknolojik gelişmeler ve gerekse internetin yaygınlaşması ile birlikte bankacılık sektörü de buna paralel olarak birçok gelişmeyi ortaya koymuştur. Bu yönden QNB Finansbank son yıllarda ortaya koyduğu gelişmeler ile birlikte bankacılık sektöründe birçok ilke imza atmıştır. Bunlar arasında başta internet bankacılığı alanı olmak üzere, bireysel ihtiyaç kredileri, ticari krediler ve vadeli mevduat hesabı olanakları ile birçok tüketicinin çeşitli alanlardaki bankacılık hizmeti talebine yanıt vermektedir. Bu yönden de müşteri kazanmak adına çeşitli kampanyaları ve avantajları tüketicilere arz etmektedir.

QNB Finansbank’ın mobil şubesi olarak hizmete açılan enpara internet ve mobil bankacılık alanında birçok avantajı sağlamaktadır. Havale, EFT gibi işlemlerin ücretsiz olarak gerçekleştirilebildiği Enpara sistemi aracılığı ile birikim hesabı ve vadeli mevduat hesabı da herhangi bir işletim ücreti ödemeksizin kullanılabilmektedir. Ücretsiz olarak alabileceğiniz enpara kart ile kampanya kapsamında olduğunuz süre boyunca dilediğiniz ATM’lerden aylık olarak belirli sayıda para çekme ve para yatırma işlemi gerçekleştirebilmektesiniz.

Birçok yönden avantajı bulunan Enpara’nın müşterileri çeşitli kampanyalar ile de desteklenmektedir.

Enpara müşterileri, aylık olarak çeşitli işlemleri gerçekleştirerek Ayın Enparalısı olabilmektedir. Bu kapsamda da Enpara’nın sunduğu çeşitli kampanyalardan faydalanabilmektedirler. Bunlardan birisi birikim hesabı için uygulanan ekstra faiz oranı olmak üzere Spotify ve Netflix harcamalarında da indirim şansı elde edilebilmektedir.

1 Temmuz ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Ayın Enparalısı olarak yapılacak olan 30 TL tutarına kadar tüm Netflix ve Spotify harcamalarının %50’si hesaba geri iade edilmektedir.

Abonelik ücreti ödediğiniz tarihten bağımsız olarak Ayın Enparalısı olduktan sonra, öteki ayın 7’sinde yapmış olduğunuz harcamanın %50’si hesabınıza geri iade edilmektedir.

Kampanya boyunca aylık olarak toplamda 30 TL’ye kadar olan harcamalar için %50 indirim şansı kazanılmaktadır. 30 TL’nin üzerindeki harcamalar için indirim yapılmamaktadır. Bu nedenle de aylık olarak maximum 15 TL, kampanya sonuna kadar ise toplamda 90 TL indirim hakkı kazanılmaktadır.

Dönem süresince yapılan harcamalardan sonra uygulanan indirimlere ilişkin geri ödeme takip eden ayın 7’sinde hesaba yansıtılmaktadır. Ödeme iadesinin hafta sonuna denk gelmesi durumunda geri ödenecek olan tutar, takip eden ilk işgününde hesaba yansıtılır.

Şimdi siz de QNB Finansbank’ın mobil bankacılığı hizmeti olan Enpara’nın müşterisi olmak üzere enpara başvuru işleminizi Enpara.com üzerinden gerçekleştirerek Enpara bireysel müşterisi olun, mobil bankacılık avantajlarından faydalanarak, kampanyaların tadını çıkarın.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir