EnPara üzerinden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

EnPara üzerinden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank, müşterilerine sunduğu EnPara hizmetiyle internet bankacılığında yeni bir devir açmış oldu. Tamamen internet üzerinden koordine edilebilen bankacılık hizmeti sağlayan EnPara, hem mevduat hesabınızı güvenli ve hızlı bir şekilde koordine edebilmeniz hem de vadeli ve birikim hesabı alternatiflerini değerlendirebileceğiniz bir bankacılık hizmetidir. EnPara aracılığıyla aynı zamanda QNB Finansbank’a ihtiyaç kredisi başvurunuzu da yapabilmektesiniz.

İhtiyaç Kredisi, diğer kredi çeşitlerine göre nispeten daha yüksek faiz oranı uygulamasının söz konusu olduğu bir kredidir. Kısa vadeli ve düşük tutarlı olarak edinilebilen ihtiyaç kredisinden faydalanmak için bankalara başvurduğunuzda hızlı bir şekilde de sonuç alarak kredinizi temin edersiniz ve özellikle acil ihtiyaçlarınız için kredinizi kullanabilir ve ödemenizi size sunulan ödeme planına göre sistematik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

HIZLI BANKACILIKTA DEVRİM!

QNB Finansbank’ın internet bankacılığı sistemi olan ve hızlı bankacılıkta bir devrim niteliği taşıyan Enpara’nın tüm imkanlarından faydalanabilmek için öncelikle Enpara müşterisi olmanız gerekmektedir. Başvuru işleminizi enpara kredi başvuru ara yüzü aracılığı ile gerçekleştirdikten çok kısa bir süre sonra bankadan geri dönüş alarak Enpara hesabınızı hiçbir ücret ödemeden aktif hale getirebilirsiniz. Müşteri temsilcisi sizi bulunduğunuz yerde ziyaret ederek, kartınızı teslim eder ve Enpara’nın özelliklerini tanıtarak kartınızı da aktif hale getirir. Bu işlemler sonucunda Enpara müşterisi olursunuz ve sistem içerisinde yer alan kredi başvurusu işleminizi gerçekleştirerek kredinizi anında alabilirsiniz. Hızlıca enpara kredi başvuru formu doldurma işleminizi QNB Finansbank resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer hali hazırda Enpara müşterisiyseniz, akıllı telefonunuza Enpara aplikasyonunu indirerek, internet bankacılığı şifrenizle giriş yaptıktan sonra, sistemin sol tarafında bulunan işlemler sekmesinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.Oldukça avantajlı ihtiyaç kredisi imkanları sunan en para faiz hesapla işleminizi yaptığınızda şöyle bir ödeme planına sahip olursunuz;

Enpara’nın sunduğu ihtiyaç kredisinin faiz oranları tercih edilen vade seçeneğine göre değişiklik göstermektedir. Örnek olarak; 1.000TL ve 30.000 TL arasındaki alacağınız kredi için 3-12 ay arasında vadelendirme istediğinizde %1.53 faiz oranına tabii tutulursunuz. Bu anlamda eğer Enpara aracılığı ile 10.000 TL kredi almak isterseniz ve 12 ay vade seçeneğini seçerseniz, vade sonunda toplamda 11.233,20 TL geri ödeme yapmış olursunuz. Yıllık maliyet oranınız %22.03 olur ve aylık taksitleriniz 936.10 TL olarak gerçekleştirilir

Eğer Enpara aracılığı ile 20.000 TL kredi almak isterseniz ve 48 ay vade seçeneğini seçerseniz, size uygulanacak olan faiz oranı %1.39 olacaktır ve aylık taksitleriniz 608,78 TL tutarında olacaktır. Bu durumda yıllık maliyet oranınız %20.02 olurken, vade sonunda yapacağınız toplam geri ödeme tutarı ise 29.221,44 olacaktır.

Enpara aracılığı ile alacağınız ihtiyaç kredisi için hiçbir kredi tahsis ücreti veya ekstra maliyet yapmazsınız. Bu sebeple tercih edebileceğiniz en avantajlı ihtiyaç kredisi seçeneklerinden birisi Enpara İhtiyaç Kredisi’dir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir