Enpara’dan 48 Ay Taksitli Kredi

Finansbank Enpara Digital Bankası’ nın herhangi bir şubesi olmamasından dolayı Enpara müşterisi olmak için bazı endişelerinizin olması gayet doğaldır. Türkiye’de bulunan diğer tüm bankalar gibi Finansbank Enpara Digital Bankası da tüm bankalar için geçerli olan düzenleme, denetim ve kanunlara tabiidir.

Ayrıca Finansbank ile ayrılmaz bir bağa sahip olan Enpara.com, Finansbank’ ın sağladığı bütün güvenceleri de sağlamaktadır. Bu konuda içinizin rahat olmasını isteriz.

EnPara Müşterisi Olmak İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Finansbank enpara.com internet adresine girerek ve ya cep şubemizden Enpara başvuru formunu doldurup bize göndermeniz başvurunuz için yeterli olacaktır. Digital Bankamızın müşterisi olmak için doldurduğunuz başvuru formunuz elimize geçtikten kısa bir süre sonra sizleri arayarak bulunduğunuz yere geliyoruz ve bütün işlemleri bulunduğunuz yerde gerçekleştiriyoruz.

Enpara Faiz Hesaplama Aracı İle Ödemeniz Gereken Aylık Taksit Miktarını Kolayca Hesaplayabilirsiniz.

Finansbank enpara.com internet adresine girerek web sayfası üzerinde bulunan hesaplama aracına, ihtiyacınız olan kredi miktarını yazarak ve taksit sayınızı seçerek, hesapla butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Kredi hesaplama aracı, aylık taksit ödeme tutarınızı ve kredi bitiminde cebinizden çıkacak olan toplam miktarı sizin için hesaplayarak, gösterecektir.

48 Aya Kadar Taksitli Enpara İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Dosya masrafı ve sigorta masrafı olmayan, 1.000,00 ile 30.000,00 TL arasında geçerli olan, 48 aya kadar taksitli enpara ihtiyaç kredisi faiz oranları şöyledir;

  • 1 ile 12 ay arası taksit sayısı ve % 1,53 aylık faiz oranı için geçerli olan yıllık maliyet oranı % 24,3972’ dir.
  • 13 ile 24 ay arası taksit sayısı ve % 1,49 aylık faiz oranı için geçerli olan yıllık maliyet oranı % 23,6976’ dır
  • 25 ile 36 ay arası taksit sayısı ve % 1,43 aylık faiz oranı için geçerli olan yıllık maliyet oranı % 22,6512’ dir.
  • 37 ile 48 ay arası taksit sayısı ve % 1,39 aylık faiz oranı için geçerli olan yıllık maliyet oranı % 21,9588’ dir.

Enpara Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara İhtiyaç Kredisinden yararlanabilmek için herhangi bir QNB Finansbank şubesine gitmeden sadece Finansbank Enpara.com internet adresine girerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Üstelik herhangi bir kredi dosya masrafı ve ya sigorta masrafı ödemenize de gerek yoktur. Ayrıca enpara.com, müşterileri için her daim düşük faiz oranı sunar.

En para kredi çekme başvuru işlemini Finansbank Enpara.com web sayfamızı ve ya cep şubemizi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Krediniz onaylandıktan sonra paranız anında hesabınıza geçerek kullanıma hazır durumda olacaktır.

Para yatırma ve çekme işlemlerinizi QNB Finansban ATM’lerinden yapabilirsiniz

Enpara.com’dan aldığınız Krediyi Kapatmak İsterseniz veya kredi başvurusu talebinde bulunmak için asla herhangi bir Finansbank Şubesine gitmeniz gerekmemektedir. Tüm bankacılık işlemlerinizi enpara.com web sayfası üzerinden veya cep şubesinden yararlanarak, digital kanallar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca, para çekme ve para yatırma gibi işlemleriniz için bütün QNB Finansbank ATM’ lerini kullanabilirsiniz.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir