Esnafa Kazandıran Taktik: FibaPratik Kredisi!

Esnafa Kazandıran Taktik: FibaPratik Kredisi!

Esnafları ve işletme sahiplerini ilgilendiren bu kredi, esnafların nakit ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmaktadır. Bankaya gitmeye vakit ayıramayan esnaf ve işletme sahipleri için FibaPratik kredisi için cepten ve internetten başvuru yapılabilmekte.

70.000 TL üst limitli FibaPratik kredisi için en fazla 36 ay vade imkanı mevcuttur. Yıllık cirosu 2 milyon TL’nin altında olan bir işyeri sahibiyseniz bu krediden faydalanabilmektesiniz.

HANGİ BELGELER GEREKMEKTEDİR?

FibaPratik başvurusu için gerekli belgeler arasında;

Kimlik belgesi,

Vergi Levhası,

Ticaret Sicil Gazetesi/ Ticaret ve Sanayi Odası Belgesi/ Esnaf ve Sanatkarlar Oda Kaydı/ Faaliyet Belgesi,

İkametgah Beyanı,

İmza Beyannamesi yer almaktadır.

FibaPratik’ten faydalanacak müşterilerin 23-65 yaş aralığında olması gerekmektedir. Yapılan başvurunun banka tarafından onaylanması halinde dilenen ürün kullanılabilmekte.

Bankanın sağladığı avantajlar noktasında ise,

FibaPratik başvurusu aynı zamanda Taksitli Ticari Kredi, Business Kart, Kredili Ticari Hesap, Rotatif Kredi, İskonto Kredisi ve Çek Kredisi ürünlerini de içermektedir. Başvurunun onaylanması halinde müşteri istediği ürünü tercih edebilmektedir. Başvuru bedeli sadece 1 SMS bedelidir.

FibaPratik başvurusunda bulunacak müşterinin il ve ilçesinde FibaBanka A.Ş. bankasının olması gerekmektedir. Şubenin olmadığı il veya ilçede yapılan FibaPratik başvurularında banka krediyi verip vermeme kararı alabilmektedir.

SMS ile başvuru için ESNAF yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı 3422’ye göndermeniz ve gerekli evraklarla en yakın Fibabanka şubenize başvuru yapmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra Fiba Banka resmi internet adresi üzerinden de başvuru yapabilmektesiniz.

Fiba Banka diğer ihtiyaçlarınızda da sizin için düşük faizli uzun vadeli krediler sunmaktadır. Fibabanka kredi başvurusu için standart ihtiyaç kredileri 1.000-9.999 TL ve 10.000-30.000 TL olmak üzere 2 seçenekle mevcuttur. 1.000-9.999 TL kredi için 3 aydan 48 aya varan vade fırsatı sunulmuştur ve yüzde 1.49 oranında faiz uygulanmaktadır. 10.000-30.000 TL kredi seçeneği için 3 aydan 48 aya varan vade fırsatıyla yüzde 1.45 oranında faiz uygulanmaktadır.

Bankanın sunduğu bir diğer avantaj ise fibabanka kiraz hesap. Fiba Banka, kiraz hesapla hem birikim yapma fırsatı hem de paranızı dilediğiniz gibi kullanma fırsatı sunmaktadır. Birikim hesabınızda TL için yüzde 14 oranında faiz uygulaması yapılmaktadır. Hoş geldin faizi 120 gün boyunca geçerli olup, daha sonra devam faiz uygulanmaktadır. Devam faiz oranı ise yüzde 12.00’dır.

Banka kredi kartı açtırırken de oldukça önemli avantajlar sağlamaktadır. Burada fibabanka kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra kart için yıllık kart ücret bedeli alınmamaktadır. Birden fazla kişiye ek kart talep edilebilmekte ve yurtiçi veya yurtdışı nakit çekim yapılabilmektedir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir