Fibabank ile Şubeye Gitmeden Cepten Kredi

Bankalarla konu ne olursa olsun, durum ne olursa olsun hemen hemen birçoğumuz haşir neşiriz. Sürekli bankaya gitmemiz gerekebiliyor, her konu için görüşmemiz gerekebiliyor. Bunlar dâhilinde de sürekli bankaya gitmek de bizler için zor olabiliyor bazen. İşte bu gibi aksi durumlarda sıkıntı yaşamamız için, daha rahat işlemler yapmamız için Fibabank cepten krediyi geliştirmiştir. Kredi çekmek istediğiniz ve krediyle ilgili ufak tefek işlemler yapmak istediğiniz zaman işlemleri şubeye gitmeden mobil üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. İşte bu özelliği sayesinde artık her şey bir tık yanınızda hatta elinizde, cebinizde ve yanı başınızda.

Fibabank ile Cepten Kredi İşlemleri Nasıl Yapılır?

Çok basit bir şekilde yapabiliyorsunuz. Nasıl mı? O zaman bu yazıyı dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum.

  • T.C. Kimlik numaranızı yazıp 3422’ye göndereceğiniz kısa mesaj sayesinde istediğin kredi başvurunuz hemen onaylanıyor ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için kısacık bir mesaj sayesinde kredi sahibi olabiliyorsunuz.

  • 3 ile 36 aya varan vadeleri tercih ederseniz, uygulanacak olan faiz oranı %1,45 TL olmaktadır. 37 ile 48 aya varan vadeleri tercih ederseniz, uygulanacak olan faiz oranı ise%1,33 TL olmaktadır.
  • Telefonunuzun operatörü ne olursa olsun fark etmiyor. Yine de 3422’ye mesaj atıyorsunuz.
  • Cepten gerçekleştirdiğiniz kredi başvurunuz onaylandığı zaman fibabank müşteri temsilcileri tarafından aranıyorsunuz ve istenilen gerekli bilgileri müşteri hizmetlerimizle paylaşarak bütün kredi başvuru sürecini tamamlamış oluyorsunuz (verdiğiniz bilgiler üçüncü kişi ile paylaşılmamaktadır).

  • Kredi başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer noktada, 1.000 TL ile 20.000 TL arasında bir nakit tercih etmeniz gerekmektedir.
  • Cepten kredi başvurusu yapmanın en büyük avantajı da sizi şubede saatlerce bekletmekten kurtarıyor olmasıdır.
  • Size verilen bu uygun faiz oranları ve kredi tutarlarından yaralanmak için cepten başvuru sürecini başlatmanız yeterli olacaktır.

Bu Fırsatlar Şahane!

Yukarıda da belirttiğim gibi bütün olanaklardan yararlanma hakkına elbette ki sizde sahipsiniz. Daha fazla beklemeden en kısa zamanda sonuç alacağınız cepten kredi işlemlerine başlayarak, ihtiyaçlarınızı giderme yoluna girebilirsiniz. Kredi limitini ve vadeleri seçerek kredi sahibi olun!

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir