Fibabank Rotatif Krediler

İşletmeler için nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz kredi türü rotatif kredilerdir. Fibabanka size rotatif kredi alma imkanı sunmaktadır. Nakit krediler arasında işletmecilerin en çok tercih ettiği kredi türlerindendir. Size avans nakit imkanı veren rotatif krediler belirli bir limite sahiptir. En fazla 12 aya varan taksitle ödeyebileceğiniz rotatif kredilere belirli bir faiz oranı da uygulanmaktadır.

Rotatif kredilerinden yararlanmak isteyen işletmeciler krediyi almak için banka ile sözleşme imzalamak zorundadır. Ayrıca bir de ipotek zorunluluğu vardır. Nakit olarak verilen bu krediyi en fazla bir yıl içinde geri ödemeniz gerekmektedir. Fibabanka size kolayca rotatif kredi vermektedir. Bu krediye düşük faiz oranı uygulanır fakat faiz oranları ülkenin enflasyonuna göre değişiklik gösterir.

Fibabank Kredileri

Fibabank işletmecisinden emeklisine kadar herkese büyük fırsatlarla dolu krediler sunmaktadır. Bunlardan biri spot kredisidir. Bu kredilerin zamanlama olayı önemlidir. Her şeyi zamanında gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bunlar krediyi zamanında çekme ve geri ödemesini zamanında yapmaktır. Bunları yaparsanız faiz oranlarındaki değişimden etkilenmemektesiniz. Bu kredi sizi faiz oranı değişiminden korumaktadır.

Bir diğer kredi ise taksitli ticari kredilerdir. Bu krediler daha çok döviz olarak belirlenmiştir fakat TL olarak da kullanabilirsiniz. Geri ödemesi ise en fazla 36 ay taksitle gerçekleşmektedir.

Bu krediler dışında bankada yatırım kredileri, yabancı sermaye için döviz kredileri, iş yerinizin otomobilini karşılamak için oto kredileri, İşyerinizdeki para ihtiyaçlarınızı karşılaşmak için işyeri kredileri, her ihtiyacınızı karşılamak için verilen ihtiyaç kredisi ve alışverişinizi kolaylaştıracak olan alışveriş kredisini vermektedir.

Fibabank Kredi Kartı Nasıl Alınır? Faiz Oranları Nelerdir?

Kredi kartınızı Fibabanktan kolayca alabilirsiniz. Banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Kredi kartı başvurunuzu internet üzerinden veya banka şubelerinden yapabilirsiniz. Aynı şekilde bu iki yerden başvuru takibinizi yapabilirsiniz. Fibabank kredi ödeme de oldukça rahattır. Borçlarınızı asgari şekilde ödeyebilir ve kartınızın açık kalmasını sağlayabilirsiniz.

Faiz oranları da oldukça düşüktür. Fibabank kredi kartlarına limitine göre faiz oranı uygulamaktadır. %1,32 olarak belirlenen faiz oranı ülke enflasyonuna göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden sürekli takip etmeniz gerekmektedir.

Fibabank Kredi Ödemesi Nasıl Yapılır?

Fibabanktan aldığınız kredileri ödeme şeklinizi aldığınız kredi belirlemektedir. Krediden krediye değişiklik gösteren kredileri en az 12 ay vade seçeneğiyle ödemektesiniz. Fibabanka kredi yapılandırma yaparak da ödeyebilirsiniz. Zamanında ödeyemediyseniz kredinizi yapılandırarak borcunuzu ödeyebileceğiniz şekilde aylara böldürüp ödemeniz mümkün. Fibabank kredi ödemelerinizde size yardımcı olmaktadır. Taksitle ödemeniz mümkün.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir