Fibabank Uzun Vadeli Konut Kredisi

Hayalinizdeki eve ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Nakit denkleştirmek bir yandan, hatırı sayılır kefil bulmak bir diğer yandan… Size maddi destek çıkacak dostlarınız da yoksa eğer, hayalinizdeki ev sadece hayal olarak kalmaktaydı. Ancak, birçok banka konut kredilerindeki kampanyalarını düzenli olarak güncelleyerek, sizleri yukarıda belirttiğimiz zahmetlerden kurtarıyor.

Bankalar, konut kredilerinde güncel ve uygun ödeme koşulları sağladıktan sonra, size sadece hayalinizdeki evi bulmak ve o eve taşınmak kalıyor. Konut kredilerinde düzenli ve uygun ödeme koşulları sağlayan bankalardan biri de Fibabanka’ dır. Fibabanka sizi hayalinizdeki ev ile buluşturmak için, konut kredisi kampanyalarını güncelleyerek sizi 10 yıla varan vadeler ve uygun ödeme koşulları ile hayalini kurduğunuz eve ulaştırıyor.

Fibabanka Konut kredisi kampanyasının detayları;

Fibabanka konut kredisi sayesinde size sadece arzuladığınız evi bulmak ve krediye başvurmak kalıyor. Kalan tüm işi Fibabank hallediyor. Gelelim konut kredisinin detaylarına;

Fibabanka, size konut kredinizi 10 yıla varan vadelerle kullanma imkanı sunuyor. Fibabanka konut kredisinde kullanabileceğiniz en fazla kredi tutarı 750 bin TL olmaktadır. Kredinin en avantajlı yönlerinden biri olarak, fibabank kredi faiz oranları kademeli olarak değişkenlik göstermektedir. 500 bin TL’ ye kadar olan tutarlarda kredi için uygulanacak faiz oranı 60 ay vadeye kadar % 0.95’ tir. Kredinin en avantajlı yönlerinden bir diğeri ise, kredinin kullanıldığı vade sayısına göre farklı faiz oranları uygulanmasıdır. 500 bin TL’ ye kadar olan kredinizde 61 – 120 ay arasında olan vade seçenekleri için ise, % 0.97 faiz oranı uygulanmaktadır. 500 bin TL ile 750 bin TL arasında olan kredi seçeneklerinde ise, 60 ay vadeye kadar % 0.99 faiz oranı uygulanırken, 61 – 120 ay vade seçeneklerinde ise % 1.02 faiz oranı uygulanmaktadır.

Örnek bir Hesaplama;

Örnek olarak Fibabank konut kredisi hesaplama işlemi yapacak olursak; bankadan kullanacağınız konut kredisi tutarının 100 bin TL ve vade seçeneğinin de 60 ay olduğunu varsayarsak, uygulanacak faiz oranı % 0.95 olacağı için, aylık taksit tutarınız 2194,24 TL olacaktır. Kredi tutarınızın % 0.5’ i tutarında, yani 500 TL kredi tahsis ücreti kesilmekte ve ortalama olarak 420 TL hayat sigortası yıllık olarak kesilmektedir. Bunlar dışında aylık taksitleriniz düzenli ve sabit olarak devam etmektedir.

Ayrıca, Fibabanka tarafından kullanmış olduğunuz kredinin bir diğer avantajı da Fibabanka bonus kredi kartınızı ilk yıl kart ücreti olmadan kullanma imkanının size tanınmasıdır. Ayrıca krediniz gerçek kişiler tarafından kullanıldığı takdirde KKDF ve BSMV’ den muaf olmasıdır. Banka tarafından konut ipoteği talep edilmektedir. Ayrıca banka ile bütçenize en uygun ödeme seçeneğini birlikte oluşturabilirsiniz. Bütün bu imkanlardan faydalanabilmek için tek yapmanız gereken şey, en yakın Fibabanka şubesine gidip konut kredisi başvurunuzu yapmaktır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir