Fibabanka Bayram Kredisi Veriyor Mu?

Ülkemizde 2011 yılından itibaren hizmet vermekte olan Fibabank, kısa sürede geniş bir müşteri kitlesine ulaşarak bankacılıkta kaliteli bir deneyim sunduğunu kanıtlamayı başardı. Bankacılık hizmetlerinde oldukça başarılı olan ve müşterilerinin memnuniyetini kazanan Fibabanka, kredilendirme hizmetleri ile de cezbedici seçenekler sunuyor. Bireysel İhtiyaç Kredisi fırsatlarını değerlendirmeniz gereken Fibabanka için eğer “Fibabanka kredi veriyormu” diye soruyorsanız; yanıtımız evet. Üstelik yaklaşan Ramazan Bayramı’na özel avantajlı faiz ve vade seçenekleri ile bayrama özel kredinizi Fibabanka’dan temin edebilirsiniz.

Siz De Fibabanka Bayram Kredisi İle Bayram Edin!

Ülkemizin var olan ekonomik şartlarını dikkate aldığımızda bir çok kişi likidite problemi yaşamaktadır. Bu anlamda kredi almak isteyen vatandaşlar ise hangi bankayı tercih edecekleri yönünde kafa karışıklığı yaşamaktadır. Çeşitli vade ve faiz oranları arasında kararsız kalan vatandaşa Fibabanka ise destek olmak ve kararsızlıklarını gidermek adına tüm bankacılık işlemlerinde olağan seviyede en iyi imkanları sunarak; nakit imkanlarında sıkışıklık yaşamasınlar diye avantajlı kredi imkanları sunmaktadır.

Ramazan Bayramı’na özel olarak bankanın sunduğu Bireysel İhtiyaç Kredisi’ne ilişkin hesaplamaları bankanın resmi web sayfasından anında görüntüleyebilir ve size uygun olan kredi tutarı, vade seçeneği ve faiz oranına göre kararınızı verebilirsiniz.

Günde Sadece 10 Tl’ye 10.000 Tl Kredi İmkanı!

Günde 10 TL’ye 10.000 TL bayram kredisi ile bayramda nakit zorluğu çekmeyin. Bayrama özel 3-36 aya %1.43, 37-48 aya %1.33 faiz oranı ile 1.000 TL ile 30.000 TL arasında kredinizi almak için anında Fibabanka başvurabilirsiniz.

Fibabanka’dan alacağınız 48 ay vadeli 10.000 TL kredi için aylık yalnızca 299.80 TL ödeyebilirsiniz.

İnternetten, Cepten, Şubeden!

Fibabanka gelişen teknolojik imkanları da bünyesine entegre ederek her türlü başvuru ve danışma işlemlerinize online ara yüzü aracılığı ile anında yanıt vermektedir. Bu anlamda internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetlerinde önemli adımlar atan Fibabanka’dan kredi almak için yalnızca birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olabilmektedir.

Sms İle Başvuru

Eğer Fibabanka cepten kredi başvurusu işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız T.C. Kimlik Numaranızı 3422’ye SMS olarak gönderin, 20.000 TL tutarına kadar ihtiyaç kredilerini anında cepten edinin.

İnternetten Başvuru

Fibabanka, internet bankacılığında oldukça başarılı ve hızlıdır. Bu anlamda hemen https://www.fibabanka.com.tr adresini ziyaret edin Bireysel Müşteri Hizmetleri sekmesinden Bireysel Kredileri ve sonra İhtiyaç Kredileri sekmesini seçerek başvurunuzu online olarak gerçekleştirin. Vereceğiniz bilgiler doğrultusunda bankanın müşteri hizmetleri tarafından aranarak anında kredi onayınız alınacaktır ve işleminiz saniyeler içerisinde gerçekleştirilecektir.

Bağlantı Şubeden Başvuru

Fibabanka şubelerinden gerçekleştireceğiniz başvurular için Bireysel Bankacılık bölümlerini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bu esnada başvuru için ibraz etmeniz gereken evraklar ise;

  • T.C. Nüfus Cüzdanı, Sürücü Belgesi veya Pasaport
  • Kredi başvurusunu gerçekleştiren kişinin gelir belgesinin aslıdır.

Bayram kredinizi hemen Fibabank’tan alın, bayram sevincini doyasıya yaşayın.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir