Fibabanka Güncel Bahar Kredisi Kampanyaları 

Acil nakit ihtiyacının olması durumunda bir çok banka çeşitli kredi kampanyaları işe müşterinin talepini karşılamaya çalışmaktadır. Fibabanka ise diğer bankaların tersine, bir çok kampanya düzenleyerek çeşitli amaçlar ile çekilecek kredilerin daha avantajlı bir şekilde çekilmesini sağlamaktadır. Fibabanka bahar kredisi de bahar aylarında çıkan ihtiyaçları daha avantajlı fırsatlar ile ödeme olanağı sağlamaktadır.

Fibabanka bahar kredisi özellikleri!

Fibabanka bahar kredisi kampanyasından yararlanmak istiyorsanız 1.000 – 3.000 Türk lirası arasından kredi çekmeniz gerekmektedir.  Vade seçenekleri de 3 ila 13 ay arasında ve 13 ila 24 ay arasında kredi çekme olanağı sağlanmaktadır.

– 3 – 13 ay arası vade; %1,11

– 13 – 24 ay arası vade; %1,21 faiz oranı uygulanmaktadır.

En çok merak edilen konulardan bir tanesi olan kredi tahsis ücreti de Fibabank’ın sunduğu bu kampanya da %0,5 olarak alınmaktadır.

Fibabanka kredi başvurusu için gerekenler!

Kredi başvurusu yapmak için Fibabank’ın kendine ait web sitesi üzerinden yapabileceğiniz gibi aynı zamanda da size en yakın olan şubelerden kredi başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Eğer kredinizi 6 ay gibi bir vade ile çekerseniz size uygulanacak olan faiz oranı da %1,11 olacaktır. Eğer 18 ay seçerseniz faiz orani %1,21 oranına kadar bir artış gösterecektir.

Fibabanka kredi hesaplama yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

Fibabank’ın bu kampanyasında verilen en yüksek tutar olan 3.000 Türk lirasını 12 ay vade seçeneği ile seçmeniz durumunda size uygulanacak olan faiz oranı %1,11 oranında olup aylık yapmanız gereken ödeme tutarı da 271 Türk Lirası olacaktır. Bu kredi de çıkan masraflardan bir tanesi olan kredi ücreti 15 Türk Lirası olacaktır. Yıllık sigorta masrafı ise 23 Türk Lirası olacaktır. Kısacası bu krediyi çekmeniz durumunda  sizin toplam masrafınız aylık ödeme tutarı haricinde 38 Türk Lirası olacaktır.

Fibabank’ın bahar ayında güncellemiş olduğu diğer 2 kredi!

1-Yıldız Kredi 

Bu kredi sadece diğer kredi ve fatura ödemelerini her zaman düzenli bir şekilde yapan ve kredi notu yüksek olan müşterilerin fayda sağlayabileceği bir kredi türü olmuştur. Bu kredi türünde 3.000 – 30.000 Türk Lirası arasında ihtiyaç kredisi çekilmektedir. Bu kredi türünde çekmek istediğiniz tutara ve vadeye göre faiz oranı değişkenlik göstermektedir.

2- Cepten Kredi 

Bu kredi türünde en fazla çekebileceğiniz tutar 20.000 Türk Lirasıdır. TC numaranızı yazıp 3422’ye SMS göndererek Kredinize kolay bir şekilde banka sırası zahmeti çekmeden başvuru yapma olanağı sağlanmaktadır.

Cepten Kredi kampanyasının özellikleri;

• Kredinizi 3 – 48 ay vade seçeneği ile çekebilirsiniz.

• Kredi başvurunuz sonrasında bankadan aranarak bilgileriniz alınacaktır.

• Çekebileceğiniz tutar 1.000 – 20.000 Türk Lirası arasındadır.

Siz de Fibabankın sunduğu bahar kredisi kampanyalarından kendinize en uygun olanı seçerek ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılayın.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir