Finansbank Kobi Para Cepte Nedir?

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (KOBİ) nakit ihtiyaçları anlık olarak gelişmektedir. Bu anlık nakit ihtiyaçlarının giderilmesi bazen büyük zorluklarla olabilmekte, bazen de mümkün olamamaktadır. Çünkü her esnafın olduğu gibi nakit sıkıntısı da, nakit ihtiyacı da KOBİ’ lerde anlık olarak yaşanmaktadır. Yaşanan bu nakit ihtiyacına KOBİ’ lerin ayak uyduramadığı durumlarda ise, daha büyük sorunlar meydana gelmekte ve nakit sıkıntısı düşük miktarlı da olsa meydana getirdiği hasar yüksek miktarlarda olmaktadır. Bu nedenle KOBİ’ lere her zaman destek veren bir kuvvetin olması gerekmektedir.

KOBİ Para Cepte ile Paranız Anında Cebinizde!

Bu nedenlerle KOBİ’ lerin halinden anlayan Finansbank KOBİ’ lere anlık olarak nakit desteği sağlamak amacıyla KOBİ para cepte uygulamasını geliştirmiştir. KOBİ para cepte uygulaması ile günde 50 bin TL’ ye varan nakit desteği sağlanmaktadır. KOBİ para cepte uygulaması, esnafın ihtiyacını giderebilmek için düzenlendiğinden dolayı, faiz oranları ve ödeme koşulları uygun tutulmuştur.

Kobi Para Cepte Başvuru

KOBİ Para Cepte başvurusunu yapabilmek için, bankanın sistemine bağlı cep telefonunuzdan TC kimlik numaranızı yazıp, 7646’ ya kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Ön başvurunuzun sonucu yine tarafınıza kısa mesaj yolu ile birkaç dakika içerisinde bildirilecektir. Ardından, gerekli olan belgeler ile birlikte size en yakın QNB Finansbank şubesine gidip başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. KOBİ para cepte başvurusu için gerekli belgeler şahıs firmaları için; kimlik fotokopisi, vergi levhası, imza sirküsü, esnaf sicil kaydı veya oda kayıt belgesidir. Eğer firmanız limited ya da anonim şirket ise gerekli olan belgeler; ortakların kimlik fotokopisi, vergi levhası, imza sirküleri, ticaret odası tarafından verilmiş olan ticaret sicil belgesi ya da faaliyet belgesi veya oda kayıt belgesi, tesisin ortaklı ve sermaye yapısının son durumunu gösteren ticaret sicil gazetesidir.

Dilerseniz Finansbank şubesine giderek KOBİ finans devlet kredisi ile ilgili bilgi de alabilirsiniz. Devlet tarafından destekli olarak verilen KOBİ destek kredisi ile ilgili bilgi alabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

KOBİ para cepte avantajından kimler faydalanabilir?

İşletme kredisi 2 milyon TL’ ye kadar olan işletmeler faydalanabilir. Ön onayı verilmiş olan KOBİ kredinizden anında faydalanabilmek için, banka şubesine gittiğinizde tüm evraklarınızın tam olması işlemlerinizin hızlanmasını sağlayacaktır. KOBİ para cepte başvurunuzun dikkate alınabilmesi için, firmanın sahibi ya da ortağı olmanız gerekmektedir. Şubeye gittiğinizde Finansbank ticari kredi hesaplama biriminden, almak istediğiniz kredi tutarı, vade sayısı ve kredi faiz oranı ile ilgili bilgi verilecektir. Kredi faiz oranları şirketlere göre değişkenlik gösterebildiğinden dolayı, Finansbank KOBİ kredi hesaplama işlemi internet ortamından ya da telefon şubesinden mümkün olmamaktadır.

Tüm bu işlemleri yapabilmek ve kredinizden anında faydalanabilmek için en yakın Finansbank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Ön başvurusu onaylanmış olan kredinizden en kısa sürede faydalanabilmek için şubeye gittiğinizde evraklarınızı tam olarak götürmeniz ile ikinci kez şubeye gitmenize gerek kalmayacaktır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir