Finansbank Tchibo Kampanyası

Bankaların son dönemde müşteri potansiyelini arttırmak adına ortaya koyduğu kampanyaların ardı arkası kesilmemektedir. BDDK düzenlemeleri sonrasında ve kredi notu uygulaması nedeni ile müşteri konusunda bir nebze gerileme yaşayan bankacılık sektörü, son dönemde yeniden müşteri canlılığını arttırmak adına çok sayıda kampanyayı tüketicilerin karşısına çıkarmış durumdadır. Bu anlamda özellikle kredi kartı kullanıcılarının ve mevduat hesabı kullanıcılarının arttırılması adına harekete geçmiş olan bankalar ayrıca internet bankacılığı hizmetlerinin de kullanımını arttırmak adına çeşitli uygulamalar yapmaktadır.

Mobil uygulama teknolojisi ile artık entegre hale gelen bankacılık sektörü tüketicilere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Henüz belirli bir yaş grubunun üzerindeki müşteri kitlesi için bu knuda yaygınlık kazanılmamış olsa da geniş bir kesim artık tüm bankacılık hizmetlerinden şubeye gitmeden faydalanmaktadır ve bu sayede de tüm işlemlerini saniyeler içerisinde gerçekletirebilmektedirler. Bankalar bu yönden mobil bankacılık hizmetlerinin kullanımını arttırmak adına tüketicilere mobil uygulamaya dayalı kampanyalar ve avantajlar sunmaktadırlar. Bu sayede hem yeni kullanıcı sayısı arttırılmakta hem de var olan kullanıcıların mobil aplikasyon kullanım sıklığı arttırılmaktadır.

Son dönemde internet bankacılığı ve mobil bankacılık konusunda çalışmalarını büyük ölçüde ilerleten QNB Finansbank, son dönemde bu uygulamaların ve bankacılık hizmetlerinin kullanımını arttırmak adına çok önemli kampanyaları müşterileri ile paylaşmıştır.

Bu kapsamda son dönemde QNB Finansbank Cep Şubesi kullanıcılarına özel olarak Tcibo.com.tr kampanyasını uygulamaya koyan QNB Finansbank, cep şubesi kullanıcılarına Tchibo.com.tr ‘den yapacakları alışverişlere özel indirim olanağı sunmaktadır.

Temmuz ayı boyunca finansbank internet bankacılığına giriş yapan kişiler Tchibo.com.tr’de yapacakları alışverişlerde 20 TL indirim kazanmaktadırlar.

Kampanyadan faydalanmak üzere Bireysel Cep Şubesi’nin Kampanyalar sekmesine giderek indirim kodunu alabilmek mümkündür.

Kampanya kodları müşteri nezdinde yalnızca 1 defa sağlanmakta ve 1 defa kullanılmaktadır.

Tchibo.com.tr adresi üzerinden Caffissimo Kahve Makineleri, kahve ve partner ürünleri haricinde yapılacak olan 150 TL ve üzeri harcamalarda indirim kodunuzu kullanarak 20 TL indirim elde edebilirsiniz.

QNB Finansbank’ın bireysel müşterisi olarak Cep Şubesi kullanımı şansını elde edersiniz ve bu ve diğer kampanyalardan anında faydalanabilirsiniz. Şimdi siz de QNB Finansbank resmi web sitesi üzerinden finansbank mevduat hesabı başvurunuzu gerçekleştirin, en kısa sürede hesap kartınızı ve bireysel müşteri olarak Finansbank mobil uygulama olanaklarını edinerek kampanyalardan faydalanmaya başlayın. Üstelik başvurunuz için hiçbir ücret ödemeksizin mevduat hesabı kullanablirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir