Finansbank’tan Günde 15 Tl’ye 15.000 Tl İhtiyaç Kredisi

Son yıllarda giderek daha da hızlı gelişen teknoloji, doğru orantılı olarak hayat standartlarını da giderek yükseltmektedir. Doğru orantılı olarak gün be gün artan standartlar karşısında ise insanlar daha iyi olanaklara sahip olmak için farklı finansman arayışları içine girmektedirler. Ev yenileme veya tadilatları, araba alma, tatil, okul alışverişi, düğün, nişan gibi temel sayılabilecek ihtiyaçlar için ise bankaların sunduğu ihtiyaç kredileri, bu ihtiyaçları karşılayacak en temel yöntemlerin başında geliyor. “Kredi finansçıdan alınır” sloganı ile akıllara yer eden QNB Finansbank, günde 15 TL’ye 15.000 TL ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Finansbank kredi faiz oranları ve çok daha fazlasını yazının devamında bulabilirsiniz.

QNB Finansbank banka müşterileri için sunduğu yeniliklere gün geçtikçe bir yenisini katmaya devam ediyor. Özellikle çeşitli ihtiyaç kredisi kampanyaları ile her kesim müşterisine hitap edebilen QNB Finansbank, müşterilerinin kredi notlarına göre değişen faiz oranları ile de ilgi çekmeye devam ediyor. “Finansbank faiz oranı kaç?” veya “Finansbank faiz oranları neye göre değişiyor?” sorularının cevabını ise kredi notu yüksek olan müşteriler için düzenlenen cazip %1,26’lık faiz oranları veriyor. Kişilerin kredi skoru esas alınarak hesaplanan bu kredi, farklı kredi notlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

“Günde 15 TL’ye 15.000 TL ihtiyaç kredisi” sloganı ile tanıttığı kredinin birden fazla avantajı bulunmaktadır. Bu kredi için üst limit 30.000 TL olarak ayarlanmıştır. QNB Finansbank’ın bu kredisi için ise 48 aya kadar uzatabileceğiniz vade seçenekleri bulunmaktadır. Bankanın sunmuş olduğu bu kredinin en büyük avantajı ise hiçbir belgeye ihtiyaç duymadan, kredinizin onay alması durumunda, anında kullanabilmenizdir. Bankanın sunmuş olduğu kredi başvuru kanallarını kullanarak anında başvuru yapabilirsiniz.

 

QNB Finansbank’ın son olarak en avantajlı seçenekleri ile müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredisi için birden çok başvuru kanalınız bulunmaktadır. Bu ihtiyaç kredisine bankanın internet sitesini ziyaret ederek, “Bireysel Krediler” seçeneği altından başvuru yapabileceğiniz gibi SMS kredi ile de telefonunuzdan sadece bir mesaj göndererek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bunların yanında banka müşterisi iseniz size en yakın ATM’den kredi talebinizi bankaya iletebilirsiniz. Mobil bankacılık veya ATM kanallarını tercih etmeyen müşteriler için ise en uygun başvuru yeri şubelerdir. Bankanın herhangi bir şubesine giderek kredi danışmanı ile görüşebilir ve talebinizi iletebilirsiniz. Ayrıca bankanın uygun gördüğü koşullarda kredi üst limitiniz 30.000 TL’den 50.000 TL’ye kadar yükseltilebilmektedir.

3 ay ertelemeli olarak ödemeye başlayacağınız ihtiyaç kredinizin, başvuru yapıldıktan sonra değerlendirme süreci 1-5 iş günü arasında değişse de, genellikle aynı gün içinde sonuç alınmaktadır. Ayrıca Finansbank hoş geldin faizi ile de size özel avantajlı kredi oranlarından da yararlanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bankanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir