Finansbank’tan Günde 15 Tl’ye Kredi

Teknoloji gelişiyor, bağlantı imkanlarımız artıyor, ihtiyacımız olan her şeye saniyeler içerisinde ulaşabiliyoruz. Devlet işlerimizden tutun, sağlık meselelerine, alışverişten, sosyal diyaloglara kadar artık her şey internet sayesinde ve teknolojinin gücü ile parmak ucumuza kadar geliyor.

Bu anlamda, bu imkanları doğru kullanmak ve acil ihtiyaçlarımızı anında yönetebilmek çok önemlidir ve bilgi sahibi olmamız gerekir. Bankalar ile yapacağımız işler de buna bir örnektir. Çünkü ortaya çıkan acil nakit durumlarında bankaların şubelerine giderek vakit kaybetmek yerine artık internet ve telefon yardımı ile başvurumuzu yaparak, ihtiyacımız olan nakdi anında edinebiliyoruz.

Bankalar, sundukları kredi imkanlarını sanal ortama taşıyarak, yeni bir rekabet alanını daha yaratmış oldular. Müşteri kazanma politikası sahada tüketiciler ile temas kurma çabası içerisinde olan bankalar, artık internet üzerinden verdikleri hizmetle hem müşterilerine hem de potansiyel müşterilere destek çıkmaktadır.

Tüketiciler açısından bu durumun faydalı yönlerinden birisi de ihtiyaç kredilerinden anında faydalanabiliyor olmaktır. Bankaların sağladıkları düşük vadeli ve düşük tutarlı krediler olan ihtiyaç kredilerine başvurabilmek için artık birkaç tık ve birkaç dokunuş yeterli olabiliyor.

Qnb Finansbank’tan Online Kredi Kampanyası

Kendisini her geçen gün biraz daha büyütmeye devam eden ve büyüme istikrarını korumakta kararlı olan Qnb Finansbank internet bankacılığında da bir adım önde olmak için çalışmalarına devam ediyor. Bu çalışmalarına son zamanlarda eklediği en önemli mesele ise Online Kredi kampanyası olarak dikkat çekiyor. Online Kredi için internet üzerinden kredi talep eden tüketicilere hızlı bir şekilde dönüş yapan ve diğer bankaların internet bankacılık hizmetlerinde genelde bulunmayan meblağda krediyi anında tahsis eden QNB Finansbank’ın bu kampanyasını kaçırmayın.

Bahsettiğimiz bu Finansbank ihtiyaç kredisi 30.000 TL tutarına kadar temin edilebiliyor olup, oldukça düşük faiz oranları ile sağlanmaktadır. Başvuru yapma konusunda oldukça büyük kolaylıklar tanıyan QNB Finansbank’ın kredisine dair hesaplama işlemini ise şu şekilde gerçekleştirebiliriz;

Finansbank’tan alacağınız 15.000 TL tutarındaki ihtiyaç kredisi için 48 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde %1.26 faiz oranı uygulanacaktır. Bu kredi için bankaya yapacağınız aylık geri ödeme tutarı ise 441,75 TL (Günde 15 TL) olacaktır. Vade sonunda bankaya yapacağınız toplam geri ödeme tutarı ise 21.279 TL olarak gerçekleşecektir. Alacağınız bu kredi için yapacağınız kredi masrafı ise 75 TL tutarında olacaktır.

Bu online krediye Finansbank kredi sms aracılığı ile başvurulabildiği gibi internet üzerinden de başvuru mümkündür. Şimdi QNB Finansbank’ın resmi web sitesine giderek başvurunuzu online olarak gerçekleştirin ve ihtiyacınız olan nakit en kısa süre içerisinde banka hesabınıza tahsis edilerek kullanımınıza açılsın.

Kredinizi almadan önce vade ve tutarı tercih etmek için bütçenizi gözden geçirmeyi ve kararınızı bu imkanlarınıza göre vermeyi ihmal etmeyin.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir