Finansbank’tan KOBİ’lere İpotek Karşılığı Kredi

Finansbank, yıllık cirosu 10 milyon TL’ye kadar olan KOBİ’lere, Konut İpoteği Karşılığı Taksitli Ticari Kredi ile işlerini büyütmeleri ve nakit akışını sağlamaları amacı ile 120 ay vadeli kredi verecek.

Yapılan açıklamaya göre Kobi’lere 120 ay gibi uzun vade ile kullandırılacak kredinin aylık faiz oranı yüzde 1,58. Ancak krediniz ile birlikte bankadan kullanacağınız her bir ürün için de ayrıca faiz indirimleri sunulmuş. Finanbank‘ın CardFinans Businesss, kredili mevduat hesabı,  vergi/SSK ödemeleri, BES, otomatik ödeme talimatı, POS, sigorta, çek tahsilatı, yatırım fonu, vadeli mevduat ve çek karnesi gibi hizmetlerinden faydalandığınız her bir ürün için de ayrıca faiz indirimi seçenekleri sunulmuş.

Finansbank’ın 120 ay vade ile KOBİ’lere kullandıracağı krediler hakkında detaylı bilgi almak için Finansbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

8 Yorum

  1. finansbank kıredi kartım var bir yıldır askerisini ödüyorum ama sıkılıyorum sadece bankalardan kırmızı kalem yimemek icin bankaya müreçat edtim 4000tl alıp kıredi kardıma yatırıp 36 eşit taksitle ödeyecekdim ama manisa akhisar şubesi bana bunu yapmatı ben 15 yıldır bankalarla calışırım hic bankalarda bir sorunum yok deşekkür ederim

  2. Ben emekli kendi işyerinde kendi hesabıma çalışan esnafım.emlak alımıyla ilgili 40.000.tl gerekti ve çalıştıgım banka şubelerini dolaştım ve daha önce oto kredisi kullandıgım finansbank şubesiyle iletime geçtim ve bana ipotek karşılıgı 40.000tl verebileceklerini aylık 830.tl sabit faiz ödemeli olup biryıl sonunda 40.000.tl + faiziyle kapatabilecegim söylendi ve ben bu krediyi kullandım.(Bu arada ben epeydir finansbankla çalıştıgım ödemelerim ve çalışmalarım incelendi.)ilk ay faiz olarak anlaştıgımız sabit 830.tl ödedim.ondan sonraki aylar 860.oldu.kısacası aylar geçtikçe arttı.enson sabit diye anlaştıgım kredi 1.500.tl yi buldu.itiraz ediyorum.1.500.tl 1.200.tl.ye düşüyor.böylebir ciddiyetsizlik böyle bir haksızlık hayatımda yaşamadım.finansbankın bilinçsiz çalışanları yaşattı.Sonrasında bir yetkili çıktı ve ”arkadaşımız böyle bir yanlışlık yaptı.yalnız siz degilşsiniz.bu işi çözecegiz”dedi ve bana biyhayli masraf ettirip oda yüzüne gözüne bulaştırdı.bu kişilerin ismini dahi zikretmek istemiyorum.ama bunun ahiretide var ve iki ellerim yakalarında olacak.Üstlerine yazdım.’sizi dinliyoruz köşesine yazdım.hakem heyetine yazdım.al birini vur öbürüne.hepside aynı.Satılık emlakım var.tamamını kapatıp ayrıca k.kartklarımı,açık hs.larımı kapatacagım.Sonrasında bankamı Hep kan emici olarak hatırlayacagım.

  3. sn; süleyman çelik’e cevap:::: bankaların işleri henüz bankalara bulaşmamışları bulup; onlara “anneler günü”,”cumartesi öğlen sonu”, “otomobil cam sileceği”,”terlik-ayakkabı”,”kültabağı” kredileri gibi keskelalaka kredi veriyoruz reklamı yapmak. onların işi paraya ihtiyacı olana kredi vermek değil,tüketimi artırıcı krediler uydurmak ve güya bunlara kredi vermek!!!

  4. slm.net üzerinden araştırıyorum ama bi sonuç alamadım.eşimin iş kurmak için krediye iht. var ve de babam tapusu kendi üzerine olan 2 dükkanın tapularını ipotek ettirerek kredi çekmemizi uygun gördü.fakat kredi babam adına değil eşim adına çekilecek.babam bu durumda gidip dükkanlarının ipoteğine razı olduğuna dair imza verecek olsa bankalardan herhangi biri bize kredi verir mi?cevabınızı mailime atabilir misiniz?
    teşekkürler.

  5. arkadaşlar mns danışmanlıktan ben nazım eger sizin veya kefilinizin ipotek verme durumunda ipotek ekzperzit degerinin yarı tutarı oranında kredi yaptıra bilirim . ayrıca çekim yazıldı kkb sorunu yaşıyorum bana kredi çıkmadı diye üzülmeyin ve beni arayın krediniz bankalardan 3 gün içinde size hazır hale getirilir. 0212 518 **** ve 0534 553 ****

  6. iyi günler nazım bey ben 15 bin tl lik bi kredi kullanmak istiyorum kendim otomobil hasar teknisyeniyim. kendim bankalar tarafından kırmızı kalem yedim ama 3 yıl oldu ev ipoteği ile kredikullanmak istiyorum babamın evi ipotek verip babam da kefil olmaya hazır bu şartlar altında kredi kullana bilirmiyim ben sizin tel numaranızı tam göremedim ekranda bana 0533413**** bu numaradan ulaşıp böyle bi kredi çıkattıra bilirmisiniz önemli konuları telefonda konuşabiliriz tekrardan iyi günler

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir