Finansbank’tan KOBİ’lere Nakit Kredi

Finansbank, KOBİ’lerin nakit ihtiyaçlarını dikkate alarak “KobiNakit Paket” adını verdiği bir nakit kredi kampanyasını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre KOBİ’lerin her türlü ihtiyaçlarının göz önünde bulundurularak hazırlandığı belirtilen paket, yıllık cirosu 2 milyon TL’nin altında olan KOBİ’lerin acil nakit ihtiyaçlarını karşılayacak.

Kredi başvurularının en geç 1 gün içerisinde değerlendirip sonuçlandırılacağı belirtilen “KobiNakit Paket” kapsamında kullanılacak kredilerin aylık faiz oranı ise yüzde 1,64’ten başlıyor. Kampanya kapsamında KOBİ’ler 50 bin TL’ye kadar kredi kullanabilecekler.

1 Yorum

  1. Sayın yetkili ben bir kobiyim ama bu ülkede türst işletmeçi iş yapamaz hale geldi sayın yetkile ben sizden kredi talebinde filan bulunmuyorum sacede sizlere sesimi duyurmak istiyorum evet güzel fikirler sunmuşsunuz belki ileride çalışa bilirizde ama inanın ben bu ülkede dürst nasıl algılanır bilemedim devletine vergisini ödeyen yanında çalışanın zamanında maaşını ödeyen vergi kaçakçılıgı yapmayan şukürler olsun hiç çeki zayılmayan senedi protosdo olmayan hiç bir müşterisini darıtlmayan dahada acarım ama sizlerin vardini çok fazla almayacagım yani böyle yada bu tip insanlar yokmu var hemde çok fazla ama bir bankaya işi düşsün kredi alamaz o insanı uraştırılar zordurumda bırakırlar adam oturmuşdur bilgi sayarın başına klima çalışıyor içeri sıcak ay başı maaşda hesaba yatıyor senile niye uraşsınki hedi sende yorum sizleri iyi çalışmalar dilerim.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir