Finansbank’tan Uygun Faizli Kredi

Finansbank QNB ailesiyle birleştikten sonra kendisini çok daha yenilikçi ve iddalı bir yere koydu. QNB Finansbank adını yenileye banka teknolojinin nimetlerinden son derece aktif olarak yararlanan ve kendine has uygulamalarla işi ileri düzeyde pratiğe dökmüş bir banka. Bunlar içinde en dikkat çekeni ise KrediGo. KrediGo öyle bir uygulama ki banka müşterisi olmanıza gerek kalmadan sadece bir uygulama ile QNB Finansbank’tan kredi ihtiyacınızı gidermeniz mümkün. Bankacılıkta hız kadar kalitede önemlidir. Müşteri için kendisine kolay imkanlar sunan banka olmak her zaman yeterli olmayabilir. Hizmetinizin de kaliteli olması gerekir. QNB Finansbank uygulamasında sunduğu danışmanlık, kredi doktorum gibi farklarıyla kalitesini ve müşteriye ilgisini gösteriyor. Bazen de müşterilerinizi değil tüm insanları düşünerek hareket etmeniz gerekiyor. İşte KrediGO bu özelliklerin hepsini taşıyan tek uygulama ve QNB Finansbank da tek banka.

21. Yüzyıla Yaraşı Bir Uygulama

Uygulama üzerinden kolay bir şekilde finansbank kredi başvurusu ya da finansbank kredi başvurusu sorgulama hizmeti alabiliyorsunuz. Uygulama üzerinden kolaylıkla kredinize ait vadeleri, taksit tutarlarını, faiz oranlarını görüntüleyebiliyorsunuz. Kredi Doktorum isimli bölümde aklınıza takılan soruları anında sorabiliyorsunuz. Gene uygulama üzerinden finansbank kredi başvurusu sorgulama işlemi yapabiliyorsunuz. Kredinizin ne durumda olduğunu onay alıp almadığını, onay aldıysa hesabınıza geçip geçmediğini bir kaç saniyelik işlemle öğrenmeniz mümkün.

%1,09’dan Başlayan Minimal Faiz Oranları

Uygulamada verilen hesaplama tablosu sizlere %1,09’dan başlayan son derece makul cazip faiz oranları sunuyor. Örnek 30.000 TL’lik bir kredi için faiz oranı %1,09’dan başlıyor. Taksit tutarınız bu oran için 846 TL olarak ödemelerinize yansıyor. 48 ay vade seçeneği de bu örnek tabloda gösteriliyor.

Toplam yıllık maliyet ise %17,2116 TL şeklinde oluşuyor. Br çok bankanın mobil şubesi kredi avantajlarını sadece kendi müşterilerine sunarken, QNB Finansbank bu hizmeti müşteri olmayanlara da sunuyor. Uygulamayı google ya da play store ve ya app store üzerinden indirebilmeniz mümkün. Anında kredi hizmetinde çığır açan bir uygulama olarak KrediGO farkının yanında kalitesini de ortaya koyuyor. Size sunduğu kredi danışmanı ile de yönlendirmelerde bulunuyor

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir