Firmalar İçin Çalışanlara Grup Emeklilik Fırsatları Garanti’de

Bu planda yer alan emeklilere yani grup emeklilik planı çerçevesindeki emeklilere büyük oranda katkı sunan fırsatlar garanti bankasında mevcuttur. Geleceğine yatırım yapmak isteyen, gelecekte sıkıntı çekmek istemeyen bireylere çok fazla avantaj sunmaktadır ve bu sayede tasarruf elde edilmesinin ilk adımını atmış olacaklardır. Ek gelir elde edebilmek adına en güzel yöntemlerden biridir. Birey çalışma hayatı boyunca geleceğine yatırım yapmak isterse Kişisel(bireysel) emeklilik süresi boyunca yatırım yapabilir ve bu zamanla grup emekliliğe dönüştürülerek bireye büyük katkılar sağlayabilmektedir.

1.Peki Nedir Bu Kişisel(bireysel) Emeklilik

Bireyin gelecekte emekli olmasını sağlayacak bir takım durumlar vardır. İşte o durumlardan bir tanesi kişisel(bireysel) emekliliktir. Bireyin çalışma süreci bitene kadar geleceği için yatırım yapması daha doğrusu emekli olmak için yatırım yapması işlemine kişisel(bireysel) emeklilik denilmektedir. Hatta bu emeklilik sayesinde kişiye güzel avantajlar sunacak olan, ekipman çalışmasını ve azmi artıracak olan gelişmeler sağlamaktadır. İşte bu yüzden kişisel(bireysel)emeklilik, grup emekliliğine katkı sağlama yolunda da oldukça önemli olmaktadır.

2.Grup Emeklilik Plânı Nasıl Oluşturuluyor

Çoğu insanın hayali olan emeklilik durumu artık çok kolay olmaktadır. Çalışanlarına katkı sağlamak isteyen kurum, çalışanlarını kuruma dayalı, kuruma ve çalışana dayalı ya da tamamen çalışana dayalı olarak emekli yapmaktadır. Bu sayede de birey emeklilik hayallerine ilk adımı atmış olacaktır.

Grup emeklilik plânı özellikle çalışanlara bir sürü avantaj sunmakta olup, ücret kesintilerini de azaltacaktır. Birey geleceğine daha güzel yatırım yapabilecek ve ek gelir için önkoşul oluşturmuş olacaktır. Garanti bankasının emeklileri için sunduğu bu güzel avantajlar sayesinde emekli olmak artık çok kolay olmaktadır ve üstelik bireylerin hayallerine kavuşmasında önayak oluşturmaktadır. Sizde garantiye gelin, geleceğinize yatırım yapın ve ileride rahat bir emeklilik yaşayın. Kişisel(bireysel) emeklilik de yatırımınızı yaparak emekliliğinizi grup emeklilik plânına dönüştürün, emekliliğinizin tadını çıkarın ve daha net olacak ve akılda soru bırakmayacak şekilde bilgiler almak adına en yakın şubemize uğrayın kişisel emeklilikten sonraki keyfiniz olacak grup emekliliğinin sağladığı avantajları yaşayın. Bol kazançlı günler diler, emekliliğinize yatırım yapmanızı rica ederiz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir