Fortis’ten Acil Kredi

 

.

Fortisbank, Acil Kredi ihtiyacı olanlara uğraştırmadan ve birçok zorluğa maruz kalmadan hızlı ve kolay kredi kullandırmaya devam ediyor. Sizinde Acil Kredi İhtiyacınız varsa cep telefonunuzun mesaj bölümüne KREDI yazıp boşluk bırakıp T.C Kimlik Numaranızı girerek Fortis’e kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Acil Kredinizin cevabı 5 dakika içerisinde cebinize gelecektir.

Fortisbank’tan Acil Kredi ile 7.500 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için kredi kullanabilir ve 36 aya kadar vade imkanlarından faydalanabilirsiniz. Acil Kredi hakkında detaylı bilgi almak için Fortisbank şubelerine uğrayabilirsiniz.

 

.

BankPozitif’in 87 TL’den başlayan taksitlerle kolay, hızlı ve pratik kredi kullandığı WebKredi kampanyası kapsamında kolay ve zahmetsizce kredi kullanmak için B U R A D A N kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

206 Yorum

 1. merhabalar fortisbank bizim bolgemizde yok ancak riskimiz cok oldugu icin hic banka ihtiyacımıza cevap ermiyor benim şirketim var 23 tane sigortalı calışanım var kıriz bahane oldu eskiden kefilsiz işimiz gorulurken şimdi yuzumuze bakan yok ancak bir bankacı destegine ihtiyacımız var riskimizde var tabi ama bizlere biraz destek verilse bu sıkıntıları aşarız saygılar

 2. merhaba ben mustafa ocak kendi dükkanım var ama cocuğum kalbi delik onun icin kredi istiyorum.dükkanımı yeni actıhım icin hic bir bankadan kredi alamıyorum ben şu an damaca su satıyorum eyerki cocuğuma birşey olursa allah göstermesin ben kendimi saat kulesinden sallandıracahım ben 2000 TL bulamadım bana acil 2000 TL lazım tek ben size acık senet vereyim garanti 30 kişi götürdüm bankaya kimse ne cekemiyor sizden yardım istiyorum acil pazartesi günü amaliyat ettirmem lazım sizlerinde cocukları var allah kimseyi benim düştühüm hale getirmesin saygılarımla sizde haber bekliyorum

 3. merhabalar ben sevil benzeş halkbank genel müdürlüğünde şirkete bağlı çalışıyorum bir tane çocuğum var kredi kart borçlarımı kapatmak istiyorum bundan dolayı krediye iht.var en fazla 7000tl çekmek istiyorum bu aralar biraz sıkıntı çekiyorum eşimde çalışıyor ama kredi kartlarını kapatırsam sadece krediyi ödemek istiyorum o beni rahatlatır birazda olsa bana yard. olursanız sevinirim

 4. fortis kredi kartım vardı toplam borcumu tamamen kapattım fakat acil borç ödemelerimden dolayı kredi başvurusunda bulundum şimdi neden kredi almıyorum eski müşterilerine böylemi davranılıyor merak ettim biki ödeme aksaklığı neden genele maal ediliyor bu söylediklerimi dikkate almanızı rica eder en azından insanlara şans verilmesini diler ve teşekkür ederim.

 5. mrb.uludağ üniversitesinde 6 yıldır sözleşmeli personel olarak çalışmaktayım.3000 tl kadar kredi kartı borcum var hepsini kapatmak istiyorum.kredi kampanyanızdan yararlanabilirmiyim.

  1. Sayın Filiz Hanım;

   Öncelikle sitemizin bankalarla bir bağının bulunmadığını belirtmek istiyoruz. 6 yıldır aynı işte çalışmakta olduğunuzu belirtmişsiniz. Banka tarafından yapılacak kredi istihbaratınız olumlu sonuçlanırsa yani siciliniz temizse 3.000 TL krediyi kullanabileceğinizi tahmin ediyoruz. Kredi kullandırma kararını kesin olarak bankalar vereceğinden, kredi başvurusunda bulunup sonucunu beklemenizi öneririz.

  1. Sayın Murat Bey;

   Sitemizde belirtilen kredi kampanyalarını detaylı incelemeniz halinde kredi miktarı, vade ve faiz oranları hakkındaki bilgileri bulabilirsiniz. Ancak bizim belirtmediğimiz detaylar hakkında bilgi edinmek isterseniz ilgili banka ile irtibata geçmeniz gerekiyor. Sitemizin bankalarla hiçbir ilişiği bulunmadığından kredi detayları, masrafları ve ödeme tablosu gibi bilgileri ilgili bankalardan almanız doğru olacaktır.

 6. merhaba ben acil kredi cekmem gerekiyo kardeşimin okulu için bana yardımcı olursanız sevinirim

  1. Sayın Semra Hanım;

   Bankalar Eğitim Kredisi adı altında eğitim masrafları için kredi olanakları sunuyorlar. Kardeşinizin okulu için birçok banka tarafından sunulan Eğitim Kredisi’nden faydalanabilirsiniz. Ya da kendi adınıza (eğer şartlarınız tutuyorsa) kredi başvurusunda bulunup, kardeşiniz için kullanabilirsiniz. Size lazım olan kredi miktarını yada kredi kullanımına engel olabilecek sicilinizi bilemediğimiz için net bir öneride bulunamıyoruz.

   Ancak, acil kredi ihtiyacınız için yapmanız gereken ilk şey size uygun kampanyaları tarayıp, en uygun olan kampanyaya ilgili bankadan başvurmak olmalıdır. Siciliniz olumuz değise ve düzenli bir geliriniz varsa problem yaşamadan kredi kullanabileceğinizi tahmin ediyoruz.

 7. merhabalar 8 senedir çalışmaktayım geçen sene ihtiyaç kredisi için baş vurmuştum, bayaca ses çıkmamıştı rahatsızlığım nedeni ile işten çıkmak zorunda kaldım ertesi gün bankadan telefon açıp kredimin onaylandığını söylediler,küçük bi şubesine yönlendirdiler gittim fakat işten çıktığım için iptal edildiğini söylediler:şimdi,7 aydır çalışıyorum ve sigortasızım krediye ihtiycım var bu bankadan kredi kartım da var alabilirmiyim neler isteniyor ,çalıştığım yerden burada çalışıyor diye tespit,im yapılsa alabilirmiyim.ev hanımlarına bile kredi verdiğinizi duydum yardımcı olursanız sevinirim….

 8. sedat tan arkadaşım benim krediye ihtiyacım varyardımcı olabilirmisin.mailine nasıl ulaşacağım

  1. Sayın Majezik;

   Öncelikle belirtmek isteriz ki sitemizin bankalar ve diğer kredi kurumları ile hiçbir bağı bulunmamaktadır. İhtiyacınız olan kredi konusunda size tavsiyemiz sitemizde yayınladığımız kredi kampanyalarını takip ederek, durumunuza uygun kampanyayı seçip ilgili bankaya kredi başvurusunda bulunmanızdır.

 9. mrb ben volkan kredi kartı borcumj var ve kredi çeki kapatmak istiyorum şu an sigortalı bi işte çalışmaktayım kredi almam mümkünmü 4.500tlbu konuda yardımcı olursanız sevinirim

  1. Sayın Volkan Bey;

   Sitemizin bankalar ve kredi kurumları ile hiçbir ilgisi bulunmayıp, sadece banka ve krediler konusunda değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmek amacı ile yayın yapmaktadır. Sigortalı bir işte çalışıyor olmanızı bilmemiz kredi kullanabilmek için gerekli şartları taşıdığınız kanaatine varmamız için yeterli değil. Sizde tavsiyemiz sitemizdeki kredi kampanyalarını takip ederek size uygun bir kampanya belirleyerek ve ilgili bankaya kredi başvurusunda bulunmanızdır. İlgili banka sizin hakkınızda gerekli istihbaratı yaparak, şartlarınızın uygun olması halinde kredinizi onaylayacaktır.

 10. slm ben fahri musluoglu bankaya olan borcum 1.5000 birde elden vereceyim bor var 1.000 ytl geri kalan 500.ytl yide ramazan haclıgı yapacam acil olarak 3.000 ylt kıredi almak istiyorum .işe gireli 4 ay oldu. ilgili personelden acıl yardım bekliyorum.çok acil,

 11. artık hiç bir bankaya güven kalmadı kefilsiz deniyo bi kefil istenmiyo gerisi alalaha emanet dügün yapıcaz ama cepte 5 kuruş yok kredi cekelim diyoz onuda veren yok sizce biz ne yapalım

  1. Sayın Dilek Hanım;

   İçinde bulunduğunuz durumu anlıyoruz. Ancak sitemizin bankalar ile hiçbir bağı bulunmadığından kredi konusunda sizin için yapabilecek çok fazla şeyimiz yok:( Bankalar kredi başvurunuzu değerlendirirken ne iş yaptığınıza yani gelir durumunuza ve daha önceki sicilinize göre karar verirler. Gelir durumunuzu belgelendirebiliyorsanız diğer bankalara da başvurmanızı öneririz. Çünkü her bankanın kredi kriterleri farklı ve başvuru sonuçları bankalara göre değişmektedir.

 12. oncelikle iyi gunler ben çok zor gunler geçiren biriyim kredi ve kredi kartı borcum var bun ları odemem lazım kredi çekmek istiyorum 1000 ytleden fazla maqaş alıyorum kamuda çalışıyorum fakat daha once kredi çektiğim için tekrardan alamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

  1. Sayın Selçuk Bey;

   Kredi yada kredi kartı borçlarınız kredi sicilinizin bozulmasına yol açacağından kredi kullanmakta zorluk çekebilirsiniz. Size tavsiyemiz üzerinizde ev, arsa vb. bir gayrimenkulünüz varsa ipotekli kredi kullanmanızdır. En kestirme çözüm bu yöntemdir. Ancak bu mümkün değilse bankaları ziyaret edip, derdinizi anlatmalı ve kredi başvurusunda bulunarak cevabını beklemelisiniz. Düşük bir ihtimal de olsa bazı bankalar kredi kullandırabilirler.

 13. kredi kartı borçlarımın tamamını kapatmak istiyorum sadece bir yere borçlanmak istiyorum 6000 milyar lira ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler saygılar

  1. Sayın Murat Akyol;

   Öncelikle bir kez daha belirtmek isteriz ki sitemizin bankalar yada kredi kurumları ile hiçbir bağı bulunmamaktadır. Sitemiz sadece bankaların kredi kampanyalarını araştırıp ziyaretçilerimize duyurmak ve ziyaretçilerimizin de bu kampanyalardan en uygun bulduğunu kullanarak cazip koşullarla kredi kullanmasını sağlamak misyonu ile yayın yapmaktadır.

   6.000 TL kredi ihtiyacınızın bulunduğunu belirtmişsiniz ama bizim sizin hakkınızda hiçbir bilgimiz yok maalesef. Eğer düzenli bir gelir sahibi iseniz uygun bulduğunuz banka ve kredi kampanyasına müracaat ederek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi siciliniz ve durumunuz elverişli ise ihtiyacınız olan krediyi kullanabilirsiniz.

 14. merhabalar babamın kırtasiye dükkanı var ama kredi çekemiyoruz acil 7500 tl krediye ihtiyacımız var heryerde kolay kredi reklamları veriliyor ama kredi veren banka yok kara liste affı çıktı denildi 8 yıl önceki şeyler önümüze çıkıyor lütfen yardımcı olurmusun bu krediye ihtiyacımız var hemen cevaplarsanız sevinirim

  1. Sayın Süheyla Hn;

   Sizinde belirttiğiniz gibi Merkez Bankası’nın sicil affı kapsamında kara liste kayıtlarını silmiş olmasına rağmen bankaların kendi şirketlerinde bu kayıtları ayrıca tutmuş olmalarından kaynaklanan problemlerle sıklıkla karşılaşıyoruz. Size tavsiyemiz birkaç farklı bankaya kredi başvurusunda bulunarak şansınızı denemenizdir. Çünkü bankaların kredi kullandırma şartları kendi aralarında farklılıklar göstermektedir. Ayrıca babanız adına kayıtlı bir gayrimenkul mevcutsa ipotek karşılığı kredi kullanmanız daha kolay olacaktır. Bu seçeneği de değerlendirmenizi öneririz.

 15. mrh ben nagihan biraz sıkıntı icerisindeyiz ailemle yaşıyorum kredi cekmemiz lazım babam emekli ama kendi kredi borcu oldugundan dolayı cekemiyor bende calışıyorum ben kendi adıma cekmek istiyorum bana 5000 ila 7000 arası kredi yardımında bulunursanız cok seviniriz yardımcı olunuz saygılarımla

  1. Sayın Nagihan Hanım;

   Sitemizin hiçbir banka yada kredi kurumu ile bir bağı bulunmamaktadır. Sitemiz sadece bankaların kredi kampanylarını siz değerli ziyaretçilerimize ulaştırarak sizlerin daha uygun koşullarla kredi kullanabilmesine katkı sağlamak amacı ile hazırlanmaktadır. Bu nedenle de size tavsiyemiz sitemizden durumunuza uyan kredi kampanyalarını belirleyerek ilgili bankalara bizzat kredi başvurusunda bulunmanızdır.

 16. ben ev hanımıyım acil 1000 lira civarında kredi çekmek istiyorum bana kredi verilirmi ayrıca çocuk bakıyorum aylık gelirim 750 lira lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 17. slm ben fırmam adına krdiçekmekistiyorum 60000 tl ipodeksiz çekmek istiyorum yeni şube açtım nasıl çeke bılırım yardımcı olurmusunuz sızın dırektıfınızle bankaya başvuracam

 18. elimde bi kamyonetim var onunla nakliye yapıyorum ödemelerim aksadı acil krediye ihtiyacım var bi cevap yazarsanız sevinirim.

 19. ben ev hanımıyım kızım üniversiteye gidiyor eşimde emekli oldu ama yetiştıremıyoruz kızımın egıtımı için kredi alabılırmıyım ve ayrıca kızımhavaalnında çalışıyor kendısı kredı çekemıyor takıp var ama hıçbir bankaya borsu yok geçmş senelere dair nitelendıolar zor durumdayız .benım kendıme ait arsam var altıovada .ve kızımın maaşı en azından ben alıram okul ihtiyaclarını karşılarım tesekkur edıyorum beni aydınlatırmısınız . biraz uzun oldu ama özür dılerım.

 20. ben ev hanımıyım kızım üniversiteye gidiyor eşimde emekli oldu ama yetiştıremıyoruz kızımın egıtımı için kredi alabılırmıyım ve ayrıca kızımhavaalnında çalışıyor kendısı kredı çekemıyor takıp var ama hıçbir bankaya borsu yok geçmş senelere dair nitelendıolar zor durumdayız .benım kendıme ait arsam var altıovada .ve kızımın maaşı en azından ben alıram okul ihtiyaclarını karşılarım tesekkur edıyorum beni aydınlatırmısınız . biraz uzun oldu ama özür dılerım.15.000 tl

 21. SLM kredi kart mahdurlarındanım bankalarla ilgili biraz sıkıntım var aylık gelirim 900 tl ödemelere yetişemiyorum yeni kampanyanızdan faydalanmak istiyorum şimdiden tşkr ederim…

 22. iyi günler
  ben annemler için yazıyorum babam emekli ama maaşında ödediği bir kredisi var
  oturdukları 1 ev ve kirada başka şehirde bir evleri var
  ama kredi kartı ödemesinde bir gecikme olduğu için çekemiyor şehir dışında olan ev kirada olan annemin üzerine annem evini ipotek ettirerek çekebilirmi annem ev hanımı bir yerde çalışmıyo acil

 23. mrb kredi mağduru bir arkadaşımın ve kardeşlerinin müşterek bir tarlaları var ve bu tarlayı ipotek ettirip kredi çekmek istiyorlar,fakat tarla sahipleri istanbulda tarla ise başka bir ilde,istanbuldan bu ipotekli krediyi kullanabilirlermi,yoksa tarlanın bulunduğu ildenmi kullanmak zorundalar,bu konuda aydınlatırsanız çok sevinirim,şimdiden teşekkürler.
  Kolay gelsin.

 24. Bayanlar ve Baylar,
  Size kredi ve ipotek arayan yorgun musunuz? ya da bankalar ve diğer mali kurumlar tarafından reddedildi? Bu FINANCAIL KREDİ şirket bildirilmektedir, şirket kredi 3% @ ilgi her türlü sunmaktadır. Bize ulaşın aşağıdaki bilgileri guarantdloanfirm@gmail.com üzerinden bu nedenle sonraki adıma geçebilirsiniz.
  Hizmetlerimiz arasında:
  * Bireysel Krediler (Güvenli ve güvenli olmayan):
  Işletmelere * Krediler (güvenli ve güvenli olmayan):
  * Öğrenci Kredisi:
  * Kredi Borç Konsolidasyon:
  Kredi * Plus kombinasyonu:
  * Yapı Kredi:
  Lütfen aşağıdaki sağlar:
  Adı:
  Adres:
  Şehir:
  Devlet:.
  Ülke:.
  Yaş:
  Cinsiyet:
  Durum:
  Aylık gelir:
  Meslek:
  Telefon:
  Telefon:
  Kredi Miktarı:
  Süre:
  Kredi amaçları için:
  Güvenlik mevcut Türü:

  Saygılarımla

 25. slm ben sızın bankanızdan 1000 ytl kredı çekmek istiyorum ve ak banka 600 ytl borcum var bana yardımcı olurmusunuz

 26. merhaba benim acil kredi cekmem gerekiyor muhtelif masraflarım için bana yardımcı olursanız sevinirim

 27. sadece bi bilgi almak istiorum sedat bey ben üniversite öğrencisiyim ve ben bakanızdan 5 000 tl kredi çekmek istiorum ihtiyaçlarımdan dolayı fakat bana gelen gelir aylık 200 tl ve bu gelir bana kyk dan gelior ödeme şansım uygun bana yardımcı olabilir misiniz?bilgi vermek amacıyla

 28. Iyi günler,

  Ever Yeşil Finans Ana Sayfa yönetim kurulu masası Gönderen:

  Finansal zorluklar insanlar yardım ediyor. Kredi, ciddi kredi zorunda ihtiyacınız var ama mali yardım gerekiyor? Bugüne kadar bankalar ve tarafından reddedildi

  mi borç verme evler?. Biz halka, 2.000 € ve kredi aralığından 500.000 € (Personel) ve € 20.000 € ‘100,000.000 (kiralık)% 3 faiz oranı finansal yardım sağlamak 100%

  Projesi, işletme ve bireysel kredi, teminatsız krediler için de kullanılabilir.

  Bize bugün mali yardım ypu baz İletişim özgürdürler I Are a ount ve süresi veya aklınıza gelebilir şirket başvuru formu ile tarafından ihtiyaç

  bize e-posta adresi aracılığıyla yazma: evergfinancehom@9.cn

  Sizin kredi kredi firma hakkında bilgi almak için aşağıdaki notu vardır:

  Firma Adı: Ever Green Finance Home
  E-şirketin mail adresi: evergfinancehom@9.cn
  Şirketin telefon: +23480559790
  Yönetmek Adı: Mrs Maria Cole
  Firma avukat adı: Milky John

 29. biz sizden hayrına paramı istiyoz cebinizden mi çıkıyoo insan gibi ödemek istiyo herkes sıkıntıda olmasak zzaten çekmeyiz ne biçim insansınız işinize gelince kredi kartlarını hemen eve gönderirsiniz ama bu bankalar insanı ipe götürür vermeyin

 30. merhaba ben ev hanımıyım oturdugum bınanın kapıcılıgını yapıyorum yaklasık 450 tl aylık alıyorum ufaktefek tukkan temızlıyorum ben kızım ıcın kıredı cekmek ıstıyorum bu mumkunmu acaba tesekkurler

 31. slm arkadaşlar ben kara listeye gireli 3 yıl oldu 3 yıldır da hiç bir bankaya kredi borcum yok nasıl kredş çekebilirim

 32. abiler ablalar arkadaşlar ben öğrenciyim akşam lisesinden mezun olmak için sınavlara giricem bana çok acil 5 milyar lazım yardım edin lütfennn!!!!!!!!!!senet falan yapalım 1 sene içinde öderim borcumu yaa:(

 33. antalyadayım acıl 1500 tl ye ıhtıyacım var ev hanımıyım esımın aylık gelırı var taksıtlerımı duzenlı odoyebılırım gerı donersenız sevınırım

 34. merhabalar ben bir şirkette marmara bölge müdürü olarak çalışmaktayım ben 4000 tl maaş almaktayım benim bir bankayla anlaşma yapmak istiyorum benim teklifim tüm borçlarımı tek bankada toplamak istiyorum toplam borcum 50.000 tl dir ve ben bu borcumu ayda 1.500 tl ödeye bilirim yani tüm borcumu
  tek hesapta toplamak istiyorum bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

 35. merhabalar ev hanımıyım ama 5000 lira paraya ihtiyacım var ev geliştirme ve bebek için finanasbanka kredi kartı başvurdum 500 tl limit vermiş acil nereden kredi kullanabilirim arkadaşlar acil yardımcı olursanız sevinirim

 36. merhaba kredi kartımı 3 kez geciktirdiğim için bankam kredi vermiyor.kanıtlanabilir maaşım 1250 tl ve herhangi bir hacz veya borcum yok 6 yıldır aynı şirkette çalışıyorum.5000 tl kredi kullanmak istiyorum bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. saygılar

 37. ben 25.000 lira cekmek istiyorum tükedici veya ihtiyac kredisi emekli olcam hangi banka yardımcı olur veya nasıl cekebilirim yardımcı olabilirmisiniz maaş 1.000 tşkür ederim

 38. ben kamu kurumunda çalışıyorum 5 yol oldu kadrolu olarak 2006 yılında kredi kullandım 3 ay geçikme oldu takibe düştüm ama daha sonra borcum sorunsuz bi şekilde ödedim şuan çok acil krediye ihtiyacım var nasıl kullana bilirim yardımcı olursanız çok sevinirim….

 39. Merhabalar.

  oncelıkle kara lıstede oldugumu belırteım. fakat konut kredısı kullanmak ıstıorum. babam bagkur emeklısı ve her a maasını alıor. esım calısıor ben calısıorum evımıze gıren tahmını 2500 tl. suan kara lıstede oldugum halde konut kredısı kullanabılırmıım. ıpotek gostererek tabıkı

  tesekkurler

 40. merhaba benim eylül ayına kadar bi sıkıntım var kredi kullanmak istiyorum 5000 kadar bana bu konuda olumlu yada olumsuz dönerseniz sevinirim çalışıyorum fakat bodrolu deyil kefilde bulmak bu zamanda zor zaten ayrı bankaya araç kredisi ödemekteyim bu nedenle zaten sıkıntım şu anda 5000 tele kredi cekme ihtiyacı duyuyorum yardımcı olursanız sevinirim kefilim ve bodrom yok yanında çalıştıgım kişiden yazılı bi kagıt olanagı varmı 3 yıldır aynı kişi ile çalışmaktayım ve işten ayrılma gibi bi problem yaşamıyorum işim garanti

 41. ben muhasebe bürosunda çalışıyorum. 950 TL. maaş alıyorum ve 36 ay vadeli 6000 TL.kredi kullanmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz… teşekkür ederim…

 42. benim acil krediye ihtiyacım var.. 3 ay önce kendi iş yerimi kurmuş olmama rağmen ne kredi ne de kredi kart taleplerim onaylanmıyor.. ne yapacağımı şaşırmış durumdayı.. krediden geçtim,, kredi kartı bile alamıyorum..

 43. mrb.ben üniversite 3. sınıf öğrencisiyim.kefil ve teminat olmadan öğrenci kimliğimle 3000-5000 lira civarında kredi çekmem mümkün mü herhangi bir bankaddan…

 44. SELAM BEİMN ÜNÜVERSİTE YILLARIMDA BİTANE İS BANKASI KREDİ KARTIM VARDI BEN BUNUN BORÇUNU KAPATTIM ZANNEDEREK KIRIP ATTIM FAKAT KARTIMDA KALAN 80 TL LİK BORÇUM NEDENİYLE KIRMIZI KALEM YEMİŞİM AMA ŞUANDA 50.000 TL KONUT KREDİSİ ÇEKMEK İSTİYORUM AMA ÇEKEMİYORUM EŞİMDE ÇALIŞIYO VE 800 TL ALIYO BEN İSE 700 İKİMİZDE SSK LIYIZ

 45. arkadaşlar kredi cekipte intihar etmeyin bu bankalardan almakdansa tefeciden almayı tercih ediyorum yem olmayın hesaplayın kredei masrafı sigorta hesap işletim ücreti 2 ye katlanıyor

 46. ben ev hanımıyım ev içinde bazı şeyler yapıp satıyorum kanıtlanabilir bi gelirim yok ama çekmek istediğim 3.000 liralık krediyi ödeyebilcek durumdayım yalnız bana acil toplu bi şekilde bu para lazım yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 47. sn. fortis bank genel borçlarıma kapatmak ve acil kıredi talebinde bulunduğum halde vergi borç kıredi almamı engeliyor sizden kıredi talep istiyorum borçlarım yapılandırma ve esnek ödeme ile kapatabilirim biginize sunarım lutfen beni bilgilendiriniz

 48. sn fortis bank değerlendirneniz taleplerim karşısında yetersiz ve beklentilerime yanıtsız kalıyor bilgilendiriniz lutfen kıredi derecelendirme kurumu ülkenin sıkıntılarını engeleri önünü ne zaman açacak yeni çıkan yasalardan bizlerde yararlanamazmıyız biz mudiler sizleri kalkındırıyoruz siz bankalar bu defa daha esnek kıredi vermenizi bekliyoruz saygılar [cevap]

 49. acil krediye ihtiyacım var elden satış yapıyorum ama kazancımı bilgileyemem bana nasıl yardımcı olabilirsiniz

 50. Bir kredi için arayan oldu mu??
  Eğer banka bir sorunla karşılaştınız mı ve onlar size bir kredi vererek reddetti var? Eğer kötü bir kredi var mı? Blanchard Finansal Hizmet olarak bütün bu sorun düşünün burada stresini azaltabilir etmektir. Bize ulaşın size bir kredi almak nasıl: ************@live.com daha fazla sorular hakkında daha fazla bilgi için.

 51. Eğer kredi kartı hizmeti Asya, Avrupa, Amerika, Avustralya ve Afrika’da bireylere fatura veya invest.We teklif borç ödeme, 4000 $ azami miktarın için USD minimum tutar ile% 3 düşük faiz oranında bir kişisel kredi ihtiyacınız var mı $ 50,000,000.00 USD.To E-posta ile bir e-posta: (**************@live.com) göndermek uygulamak

 52. slm burda yazıyorsunuz ama bankaya gidince böyle bir kredi yok deniyor geçenlerde diğer bankalardaki kredileri birleştirme diye bir kampanya vardı bankaya gittim ben gibi kaç kişi döndü hiç müracat yapılmadan yapılsa hani belki riskli diyerek olabilirdi ama hiç işlem yapılmadan banka krediler sorumlusu direk böyle bir kampanya yok dedi halbuki reklamlarda bağ bağ bağırıyordu fortise gel tüm borçları yapılandıralım diye insanları kandırıyorsunuz böyle

 53. Benimde borcum çok araştırıyorum hangi bankadan kolay kredi alabilirim çok sıkışığım diye ama görüyorum ki insanlar daha kötü durumlara düşmüşler fakat anlamadığım bu insanların araştırırken böyle yollara başvurmaları. Sayın kullanıcılar burası bir blog ve bu blog sahipleride sizleri sadece bilgilendirmeye çalışıyorlar. Burda ki şahsiyetlerin bankalarla bir alakası yok ki siz kredi başvurusu yapıyorsunuz? Burdaki admin arkadaşın size yardımcı olabileceğini pek sanmıyorum. :

 54. merhaba bi şirkette part time çalişiyorum aylik elime 2000 tl ile 700 arasinda maaş geçiyor.ama bi bankayla yaşadigim sorundan dolayi bana kimse kredi vermiyor.bunun için bana yardimçi olursanir sevinirim.açil kredi ihtiyacim var

 55. ben 22 yaşındayım bir işyerinde 975 tl çalışmaktayım fakat sigortam yok maaşıda elden alıyorum 5000 lr kredi ihtiyacım var ama bana bu şartlarda kred verebilecek bir banka varmı

 56. kredi kartlarımın düzensiz ödemelerinden dolayı kredi çekemiyorum kredi çekip bütün kartlarımın borçlarını kapayıp tek bi yere borç ödemek istiyorum çok acil 3000 lira çekme lazım yardımcı olabilirmisiniz

 57. merhaba arkadaşımın tarım bağkuru var istege baglı olarak yapılmış kredi çekme olanagı varmı bide bir işyerinde çalışmaktayım ama sigortam yok işyerinden kaşeli imaza sirkülü bir kagıt alsam şu fiyata çalışmaktadır diye benim kredi çekme olanağım var mı bilgilendirriseniz sevinirim

 58. benim acil 5000 tı ihtiyacım var lütfenyardımcı olursanız sevinirim şu bankaların biraz insafa gelmelerini istiyoruz hep kapıdan çeviriyorlar neymiş evin varmı? kefilin varmı? soruyorlar

 59. 3000 kredi borcum var 2 adette kredi borcum var lakin 2010 8 ayında kredi borclarım bitecek ben 3000 lira kredi çekip kredi kartlarımı kapatabilirmiyim ancak başvurur yaptığımda borçlanmamın fazla olduğundan dolayı kredimin onaylanmayacagını sölediler ne yapmam lazım

 60. Bu kadar soru soran ve yardım isteyen insan var ama bunlara cevap verecek insan yoksa neden böyle bir sayfa açılmış anlamıyorum? Kimse yokmu oradaaaa…!

 61. mrb ben orkun kocak bız dükkan acmayı düsünüyoruz
  bu konuda büent akalın abımız bıze yardımcı olmaya calısıyor 1 milyarlı maas yazısı oldugu ve bankalardan hıcbır sıkıntısı olmadıgı halde skor puan düsük deyıp kredı vermıyorar dükkanımız yarıda kaldı yardımcı olabılırsenız sevınırım cok acıl

 62. Malmısınız bilader. Adam bilgi vermiş banka kredileri hakkında. Biri diyo yok bana da kredi ver biri diyo benim acil ihtiyacım var bana ver. Nasıl alıncağı hakkıda bilgi yukarda yazıyo işte okusanızya. Millet git gide denyolaşıyo Allah sonumuzu hayır etsin dur bakalım daha neler görcez

 63. insanların ortalama ihtiyaçları 3-5 bin tl… bunun da bankalar tarafından nasıl faizlendirildiği belli. ihtiyacı olan arkadaşlar eğer bana mail atarlarsa, ortalama bir bankanın faizi ne ise, o faiz oranından ve benzeri güvencelerle kredi vermeye hazırım. Bırakın bu bankaları, maksat milletin işi görülsün….

 64. bir kamu çalışanıyım düzenli sigortam var ama sicilim akbank a olan kredi borcumdan dolayı kara listede son 4 ayını ödemedim askeri tutarda yatırmadım ayrıca kredi kartlarından yapıkredi ve işbankasına taksitlendirme yaptım ve onların tamamı olan borçlarımı ödedim ama gecikmeler oldu ama borçlarımın tamamını ödedim şu anda akbanka olan son kalan 2000 ytl kaln borcumuda sıfırlamak istiyorum kısacası bu kadar karalistede iken kredi alabilirmiyim 5000 lira 36 ay vade ile kredi kullanmak istiyorum mağaşım bankaya yatıyor düzenli olarak 96 yılından beride sigortalıyım bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim telefonum 0555 575 19 86 murat…

 65. Merhaba ben ev hanımıyım izmirde yaşıyorum ve iş kurmak istiyorum fortis bana kredi verirmi yardımcı olursanız sevinirim

 66. ben elektrikçiyim ancak birödemeden zorlandım bankalara müracat etim sonuçta esnaf olduğum için binbir dereden su getirtıler sonra şunu dediler sizin yıllık bilançonuzda çok kar etmemişsiniz malesef dediler.
  peki şunu sormak isterim benim o yıl karım iyi ama bazi ödemelerde gecikmeler olduğundan dolayi .
  bunu cevaplayacak kimse yokmu…

 67. acil 10 milyara ihtiyacım var tekstilbanktan kredi aldım ama 10 .000ihtiyacım var aylığım 1300 arabam var 88 model şahin var arabamı ipotekli gösterip para çekme imkanım yokmu kredi kartı borçlarım var bana yardımcı olurmusunuz sigortam yatıyor ankara ostimde ermaksanda çalışıyorum bana yardımcı olabilirmisiniz maaşım düzenli 6 senedir çalışıyorum

 68. 6 tane kredi kartım var 600 ytl maaşım var bu işin içinden çıkamadım başvurmadığım banka kalmadı birtanesi kredi vermedi kredi alsam kartları kapatıp kredi aldığım bankaya yatıracam maaşı diyorum olmuyo çağresizim.gittikçe daralan bu çemberden nasıl çıkacağımı bilemeiyorum.buradan bankalardaki kredi işlerine bakan arkadaşlara sesleniyorum.yeniden hepsine baş vuru yapacağım allah rızası için güvenip kredi açın çok değil 3 bin ile 5 bin arası kredi istiyorum.geri ödemesi için namus sözü veriyorum.mustafa – 1981 ualaşmak isteyen mücahitler için adres mustafayasinayan@hotmail.com . ALLAH RAZI OLSUN.

 69. 3000 tl ye ihtiyacım var çocugumu ameliyat etirecem dikkate alırsanız sevinirim ve çocugumuda sevindirirsiniz teşekürler fortis bank

 70. ben ibrahim cok acıl kredıye ıhtıyacım babam cok hasta ve borcumdan dolayı babamın bakımında cok zolanıyom

 71. iki yıl önce kredi aldım işten çıkarıldım ödeyemedim avukatlık oldu şimdi ise iki yıldır bir şirkette çalışıyorum kredi kullanıp oradaki borcumu kapatıp düzenli bir şekilde ödemek istiyorum bankanızdan kredi alabilirmiyim

 72. mrb kendi üzerime kredi çekemiyorum abimin 10 aylık sigortası 10 aylık vergi levhası var bu şekilde kredi kullanılırmı en az kacar ay vergi levhası ve sigortalı olması lazım saygılar

 73. mrb.

  bnm 2 banbkaya kredı kartı borcm ve bır bnkayada kredı borcm war. bunların dısında acil ödeme yapmam gerekn bir yer war.(5000 tl lik) ama ödeme performansım dusuk oldugu ıcn hıcbır banka kredı vermıyor. ortalma 10000 tl 36 ay vadelı bır kredı ıstyrm.1 yıllık calısanım. bununla ılgılı bna yardımcı olabılırsenız en azından bır yonlendırmede bulunabılrsenız sevınırım.

 74. fortis ten acil kredi ihtiyacım var ancak mesaj göndereceğim numara yok anlamadım nasıl nereye göndereceğim lütfen yardımcı olun bir de ben 3 ay önce finansbank dan kredi aldım ama şimdi alamıyorum takib var diyorlar kıredimi 3 aydır zamanında ödedim.neden anlamıyorum.takib şüphesi var diye alamıyorum icralık adam alıyor nasıl iş anlamadım takip kaldırmam nasıl kaldırabilirim

 75. slm bi kaç sene once hiç bir garantim yokken ssk her hangi bir gelir belgem kefil im yokken bankalar kredi kartı verdi bana tabi duzenli bi iş olmadığı için ödeyemedik ama bitti sayılır son taksitim kaldı sadece sizin bankanızıda borcum vardı oda bitti şimdi ise buyuk bi şirkette calısıyorum maasım da fena degil ve bana acil para lazım ek bi iş yapmak için fırsatı kacırmak istemiyorum ama param yeterli degil 10000 lira ya yakın eksiğim var acil bulmam gereken yardımcı olursanız sevinirim butun istenilen evraklar bu sefer var maasım bankaya yatıyor sigortam en yuksek primden yatıyor ama siz şimdi veremzsiniz cunku zamanında odenecek diye

 76. benim kredilerim ve kredi kart borclarım var hepsini yapılandırdım bir arkadaşa kefil oldum ödemedi maaşıma haciz geldi bunun için ödemelerim aksadı benim tüm kredilerimi kapatıp tek bir yere ödeme yababilmem için ne yapmalıyım maaş 1850 bunun 410 u hacize gidiyor 30000 e ihtiyacım var bütün borclerımı kapatıp bana kredi verebilecek bir yer varmı acil cvp bekliyorum tşk ederim

 77. selam benım hiç bir bankaya borcum yok çalısan bır kişiyim sıgortalıyım 2 yıl sonra emeklı olacagım ama hıc bı r bankja bana kredı vermıyor sebeb nedır acaba ?

 78. ARKADAŞLAR YAKLAŞIK 2YIL ÖNCE İŞ KURMAK İCİN KREDİ TALEP ETTİP VE AKBANK.YAPIKREDİ.GARANTİ.DENİZBANK DAN TOPLAM 25.000TL ALDIM VE BU BANKALARA AİT KREDİ KARTLARINIDA KULLANDIM TOPLAM BORCUM 55.000 TL YAKLAŞIK 35.000TL ÖDEDİM SON 10AYDIR ÖDEYEMİYORUM VE BORCUM FAİZLERLE 70.000 TL BULDU VE ŞUAN HİCBİR BANKA BANA 1TL VERMİYOR NE YAPACAGIMI ŞAŞIRDIM OGLUM OKULA BAŞLADI VE BEŞ PARASIZIM LÜTFEN BİR BANKA DAN KREDİ TALEP EDİYORUM BU KONUDA YARDIM EDECEK DÜRÜST BİR İNSAN ARIYORUM TEL:0531/912/50/** SAYGILAR

 79. 8000 tl ıhtıyacım var bordurolu calısıyorum net maaşım 850tl yardımcı olmanız dılegıyle tşkk

 80. FORİTS BANKASI GENEL MÜDÜRLÜGÜNE SAYGILARIMLA. BEN HAYDAR ONAY EŞİM RAHATSIZ OLDUGU İÇİN ACİLE PARA İHTİYAÇIM VAR.KENDİM (GAZİYİM) ÜÇ AYDA BİR MAAŞ ALIYORUM AMA BUNDA ÖNCE ( KARA LİsTEDE AMA KARA LİSTEDEN DOYAYI BORÇUM YOKTUR .) OLDUGUM İÇİN KREDİ ÇEKEMİYORUM.TEK MAAŞ İPOTEKLİ OLSUN ÇOK ACİL İHTİYAÇIM VAR.EŞİMİ ACİL TEDAVİ ETDİRMESEM ( ZİJOFENİ TEHŞİZİ )KONDU.ÖZEL OLARAK TEDAVİSİNİ YAPDIRMAK LAZIMMIŞ.LÜTFEN ACİLEN YARDIM. İKİ AYLIGINA LAZIM ACİL BİLGİLERİNİZ ARZ EDERİM. 055432106**.

 81. İYİ GÜNLER BEN İSA SARI 1500 TL MAAŞ ALIYORUM SİZDEN 5000TL KREDİ TALEP ETMİŞTİM CEVAP GELMEDİ LÜTFEN YARDIMCI OLUN BU PARAYA ÇOK İHTİYCIM VAR KISA SÜREDE CVP BEKLİYORUM İŞİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM

 82. Merabalar ben güzellik salonu açıcam bana net 5000 yada 6000 lazım. Ayrıca dükkanı sıfırdan açıcam ve sigortam yok bana yardımcı olabilirmisiniz acil?

 83. mrb ben metin benim 8500liraya ihtiyacım var kredi kartlaımı mıve kredilerimi kapatıp biryre taksit yapmak istiyorum ben eşim ve kızım çalışıyoruz toplam gelirimiz 1600tldir bilgilerinize sunar ilgilerinizi beklerim sicilimi araştırın allaha şükür ödemelerimde hiçbir aksıma yoktur

 84. slm iyi günler fortis bank ben 3 yıldır bir teksltilde calışıyorum ama sigortam yok ve benim yapı krediye borcum var ve o yüzden bu borcu kapatmam icin bana cok ama cok acil 5000 tl ye ihtiyacım var lütfen şimdiden teşekkürler byy

 85. sayın yetkili iyi günler 2005 yılında garanti bankası kredi kartlarından bonus kartı kullanırken kartımın borcunu tamamen kapatıp kullanımını durdurdum zamanla kartımı kullanmadığım için iptal olmuş bankamatik e kartımı soktuğumda kartım makine tarafından alıkonuldu daha sonra şubeye girdiğimde müşteri temsilcisi kartınızı kapatma başvurusunda bulunmadığınız için bi miktar borcunuz kalmış ve av.lık olmuşsunuz dedi araştırdığımda 200 tl gibi bi borcumun 1000 tl ye kadar yükseldiğini gördüm ve merkez bankası kara listesi kayıtlarında olduğumu öğrendim şimdi ihtiyaç kredisi çekmeye çalışıyorum ama önümde engel oluyo garanti bankasının av.larıyla anlaştım borcumu kapattıktan sonra ne gibi bir yol izlersem merkez bankasındaki kaydı sildiririm ve bunu yapabilmenin bi yolu varmı varsa bilir kişi tarafından yönlendirimeyi çok ister vede çok sevinirim tekrar nasıl kredi çekebilirim

 86. merhaba ben organizatörüm bulunduğum şehrin bütün üniversitesinin bütün organizasyonlarını benyapıyorum ama artık bir şirket kurmak istiyorum..biraz borcumda var.5 bin tl ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim…

 87. slm ben kredi kullanmak istiyorum önceden kara listeye girdim fakat borclarımı kapattım ve kapatıma dair elimde belge bulunmaktadır fakat bankalar bana kredi vermiyor ama 1 bankdan cektim borçlarımı kapatıma dair belgemi istedi verdim ve kredim çıktı sizdende bu sekilde kullana bilirmiyim bilgi verrseniz tşk

 88. 5000 tl ıhtıyacım var çok acil hasdam var bana yrdımcı olun nasıl kredı çekebılırım

 89. merhaba iyi çalışmalar.yeni bir şirket kurdum.hedeflerim var.ithalat için 50.000*70.000 tl arası kredi istiyorum.ne gerekli nasıl alırım

 90. merhaba benım acıl 4500tl ıhtıyacım var calısıyorum ama ev temızlıgı yapıorum oyuzden kredıcekemıyorum gecen aydan 1ay sgk lı calısmıslıgım var fakat 3ay sgk olması lazım dıyorlar para bana ev kurasına katıldım tokıden ve cıktı sımdı subat25tarıhıne kadar parayı yatırmassam benımde cocuklarımında hayallerı yıkılcak bana acık senet veya calısarak odeyacek sekıldı yardımcı olacak bır ınsan varsa memnuyetımı ona anlatamama omur boyunca bana buyuk bır ınsanlık yapmıs olur acıl cevap beklıyorum ıyı gunler

 91. kredı borcum var 500 tl kadar bunun hepsını kapatmak ıstıyorum kredı almak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım

 92. mrhb bana 10 bin tl gerekli ama bankalar vermiyorlar bunaldım sıkıldım tefeci arıyorum başka yapacak bir şeyim yok bazı bankalara borcum var ödeyemiyorum yapı kredi 285 garanti 185 iş bank 341 biraz zorlanıyorum hepsini bir bankada toplayıp yeniden şekillendirmek mümkün degilmidir lütfen evliyim evim yıkılacak

 93. merhabalar iyi çalışmalar.İşe başlayalı 1 hafta oluyor ve sigortamda işe girdiğim tarihle başladı.Kredi çekmem gerekiyor ve kredi çekmek için aranan özeliklerin basında sigortalı olmak şart mı?

  ikinci olarakta belgenebilir gelir durumum gayet iyi,iş yerimden imzalı gelir durumumu gösteren belge alsam,yinede sigorta şartı aranmaktamıdır ?

  Teşekkür ederim ..

 94. merhabalr benm adım yılmaz sigortalıyım bugune kadar bankalarla hiç bir işim olmadı 1800 tl aylık gelirim var bu geliri belgeyen belgelerim de var ben neden kredi cekemiyorum yardımcı olurmusunuz yarımcı olmak isteyen komisyoncu arkadaslar numaram. 0543 725 28 06

 95. Türkiyenin en büyük sirketlerinden birinde calısıyorum ve hatrı sayılır bir para alıyorum kefilsiz kullandıgım bıreysel kredim olan 30000 tl lık borcum mayısta bitiyor ancak bankalardan kredi alamıyorum düzensiz ve gecikmeli odemelerim oldugu icin ıyı bır maasa ragmen kredi alamıyorum bu bankalar eskiden gunde 4 kez telefonla ararlardı simdi yetki kullanarak verebileceklerini bildigim bir parayı nasıl oluyorda alamıyorum anlamıs degılım gecikmem olmus labilir ama ıcra takibine mı gırdımde bu sorun oluyor sonucta oduyorum ustelik faızıyle bu bankanın yararına benımse zararıma oluyor ve hala kredi taleblerım red cevabı alıyor bana mayısta 35 ooo tl kredi lazım bu konuyla ılgılı fortıs bank bana yardımcı olabılırmı lutfen mail atın ıyı calısmalar

 96. mrb benim acil 5000 tlye ihtiyacım var ve ev hanımıyım kredi çekebilirmiyim çekebilirsem nerden ve nasıl çekebilirim bana yardımcı olursanız çok sevinirim

 97. merhaba ben çok zor durumdayım yeni iş yeri açtım masraflarım fazla geliyo ve dükkanıma artık mal alamıyorum nereye baaşvursam redediliyorum sizin güvenilir olduğunuzu yardım ettiğinizi söyledler bunun için yazmak istedim lütfen size uzattığım ele cevap verin 10.bin bana yeterli bana dönmenizi bekliycem iyi günler

 98. merhaba benim acil 5000tlye ihtiyacım var,kredi kartı mağduru olduğum içi hiçbir banka bana kredi vermiyor,bakmakla yükümlü olduğum hastam var,lütfen Allah rızası için yardımcı olun,şu an sigortalı bir işte çalışıyorum,aylık tutarlarını düzenli ödeyebilirim,yeter ki o krediyi alabilim…

 99. merhaba ben ev hanımıyım çok sıkştğm için kredi kullanmak istyrm ama gelirim yok sadece arsa tapusu var üzrmde birde kefilim var acaba alablrmym kredi

  1. Merhaba Muhammed Bey;

   Öncelikle belirtmek isterim ki sitemizin bankalarla hiçbir bağı bulunmamaktadır.

   Daha önceki borçlarınızdan dolayı kara listeye düşmüş olmanız şu an 3000 TL gibi küçük miktarda kredi kullanmanız için engel teşkil etmemektedir. Bildiğiniz gibi Merkez Bankası kara liste kayıtlarını sildi. Ancak bankalar Bankalar Birliği’nin tutmuş olduğu kayıtlar nedeni ile sicil kayıtlarına ulaşabilmektedirler.

   İçinde bulunduğunuz durumda birden fazla bankaya kredi başvurusunda bulunmanız durumunda eğer sabit maaşınız ve kullanacağınız kredinin taksitlerini ödeme imkanınız varsa kredi kullanabileceğinizi umuyorum.

   Ayrıca İpotekli Kredi seçeneği sunan bankaların kredi kampanyalarını da inceleyebilirsiniz. Çünkü ipotek gösterebilecek bir gayrimenkulünüz varsa kredi kullanmanız daha kolay olacaktır.

  1. Merhaba Alpay Bey;

   Sitemizin bankalar ve Kredi kurumları ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Dolayısı ile kredi başvurunuzu ilgili bankalara yapmalısınız.

 100. iyi günler daha önce takipte kredilerim vardı ve kara listeye girdim simdi hepsini düzene soktum ve sadece 1 ay lık bankaya kredi borcum kaldı. emeklı devlet memuruyum maasımı cekdıgım bankaya kredı basvurusu yapsam tkrr kredı alabılırmıyım

  1. Merhaba Hüseyin Bey;

   Kredi kullanabilmek için yeterli şartlara sahipseniz ve de ispatlayabileceğiniz bir geliriniz varsa tabiki ilgili kampanyadan yararlanabilirsiniz.

 101. 2 aylık bır ısyerım var fakat daha oncekı ısyerımın kapanışıda 1 ayda yapıldı kapattıgım ışyrınde yıllık gelır gostersem bankalar kabul edermı veya 2 aylık gelır tablosuyls kredı alabılırmıyım sıcılımde bır sıkıntı yok

  1. Sayın Şems;

   Kredi müracaatında bulunacağınızda iki işyerinize ait belgelerle ve gelir belgelerinizle bankaya müracaat edip durumunuzu izah edin. Sorduğunuz soru bankalara göre değişiklik gösterebilir. O nedenle bu konuda kesin sonuca ilgili bankalara bizzat başvurarak ulaşabilirsiniz.

 102. Selam;
  Ben Kasım 2010 da kredi kartı yüzünden idari takibe düştüm.Fakat borcumu LBT varlık yönetimine ödedim.Şuanda bana kendi maaş aldığım banka bile kredi vermiyor.Varlık Yönetiminden borcu yoktur kağıdı istedim.Kredi çekmem gerekiyor.Nasıl yardımcı olursunuz?Teşekkür ederim.

 103. benim daha önce hiç bi bankayla bi çalışmam olmadı 1.5 yıldır sigortalı çalışıyorum ama elden alıyordum maaşımı daha 1 ay oldu bi bankayla çalışmaya başlayalı ama kredi çekmek istiyorum bankalar olumsuz yanıt veriyor daha önce hiç bi bankayla çalışmadığım için sizce nasıl bi yol izlemem lazım 3000 tllik bi kredi çekmem için

 104. Kredinizi uygulama için teşekkürler ben hazır olduğumu söylemek istiyorum
  size tüm finansal ihtiyaçlarını karşılamak ve hatta size bilmek arzu ülkelerde aynı durumda olmasına yardımcı olabilir hediyeler için gerekli fonların hibe.
  Eğer ihtiyacın yüzden eğer beni terk etmek götürdü sizin
  Seni yapmak benim bankacı rica ediyoruz kapsamlı koordinatları
  hızlı ve güvenilir size ve kendi
  istek.
  Böylece farklı alanda invert için uzun bir süre için de hayal.
  Gerçekten hayır sana entant taşımak için servis ÖÖ ihtiyaçlarınız için benimle irtibata bir mali ve iyi özellikle
  Ben açık kalp ve iyi niyet ile size yardımcı olabilir.

  ***********@gmail.com

  teşekkür ederim ve cevap bekliyor

  kredi teklifinde ciddi

 105. s.a ben evli 25 yasındayım evimi taşımam lazım 2000 tlye ihtiyacım var bana kredi verilebilirmi

 106. MERHABA BEN TÜM BANKALARA KREDİ BAŞVURUSUNDA BULUNDUM GEÇMİŞTEN KALMA GEÇ ÖDEMELERİM OLDUĞU İÇİN KREDİM KABUL OLMUYOR. 1500 MAAŞ ALIYORUM 7 YILDIR ÖZEL BİR ŞİRKETTE ÇALIŞIYORUM ACİL BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ?

 107. bankalar hep kendine daha doğrusu bu hep böyledir örneğin benim kredi kartı borçarımdan dolayı hiç bir banka bana kredi vermiyo ben kredi çekip kapatmak istiyorum sadece bir yere ödemek istiyorum bankalar neden kabul etmiyo anlamıyorum ödeyemeyiz diyemi yoksa kural böyle diye mi çok saçma ozaman bize şunu söyleyin hiç bir borcunuz olmayacak ekstrelerde ozaman gelin kredi verelim bunu söyleyin kısaca insanlar buraya yazıyor yazanların çoğu borç batağın da ama admin hiç birisini de olumlu yönde aydınlatmıyor sadece ipotekli kredi yuh artık bu sistemi kaldırsınlar bankalar hep kendini düşünüyo alacağı faizi düşünü zorda kalana yardım yok malesef bunu desenize admin

 108. bazı sorunlarımdan dolayı takibe alındım ve şu an 3000 tl maaşla 7000 lira çekmek istiyorum fakat benimle aynı durumda olanlara verdiği halde maaş aldığımız banka beni sürekli redddediyor..yardımcı olurssanız ssevinirim…

 109. slm bemin 15-20 gün sonra ödenmek üzere 750 tl ye ihtiyacım var bu konuda bana yardım eebilecek biri varmı acaba

 110. ben ev hanımıyım esım subay esım kara lıstede oldugu ıcın cekemıyor ben esımın maasından kesılerek odenme ımkanıyla cekılebılırmı kredı ve bana aıt bıseyı gostererek al9ınır mı bılgılendırırsenız sevınırım

 111. benım 2 aylık gecıkmem oldugu ıcın kredı cekemıyorum.borclarımı tek bır yerde toplayıp odeme kolaylıgım olsun ıstıorum.ama malesef bankalar 2 aylık gecıkmeyı goz onınde bulunduruyor.1.300tl gelırım var ama ıcraat yok.nasıl bır yol ızlemelıyım..:(

 112. slm. ben bağkur emeklısıyım 3 yıl önce 4 bın tl kredı aldım.gectğımız yıl bana banka kredi kartı yolladı
  bende bilinçsizce harcamalar yaptım şimdı ıse ödeyemedığımden dolayı takibe alınmışım.diger piyasaya olan borclarım harıç tabikii… benım acilen 15 bın tl ye iğtıyacım var
  acilen bana dönmenız dıleğıyle ……
  NOT… BORÇLARDAN DOLAYI İNTİHARI DÜŞÜNÜYORUM

 113. Eşimin adına kredi kullanmak istiyorum. Ancak 2009 da bir bankaya olan aksamalı ödeme yüzünden hiçbir banka olumlu yaklaşmadı. Ne yapabilirim.

 114. acil 7000 tl ihtiyaç kredisi lazım yardımcı olabilirmisniz rahat ödeye bilirm 2000 tl gelirim var fakat bankalardaki sicilimden dolayı kredi alamıyorum bu konuda yardımcı olacak arkadaş var mı 05448502398

 115. banka personeliyim..kredi konusunda yardımcı olabilirim.. sadece istanbul içinde olanalar ulaşsın. 545 445 ****

 116. acil 2000 tl ihtiyaç kredisi lazım özel şirkette sigortalı olarak çalışıyorum bende geç ödemelerden dolayı kredi alamıyrum ama artık rahat ödiyebilirim lütfen yardımcı olur musunuz

 117. ben avukat bankanınbazı dosyalarına bakıyorum insanlığın coğu bu bata saplanmış ama kurtulmasıda bi okadar zor kurtulması icinde biran önce kapasın borcunu başka cıkaryolu yok bunun

 118. Lütfen okuyunuz …
  Ben 1977 doğumlu biri 16 aylık (kız) diğeri 4 yaşında (erkek) iki çocuk babasıyım.Evlenmeden önceki geçmişim devletin açık kumarhane olarak işlettiği at yarışlarının içinde batarak geçti.Evlendikten sonra kendimi düzeltmenin yollarını aradım pişmanlıklar yaşadım.Çekmiş olduğum krediler para bulma pahasına gsm operatörlerinden tahhütlü telefon alıp satmalar vs. vs. borç dosyası bayağı kabarık bir hayattan sade bir hayata geçmek için didindim durdum.Özel sektörde sözleşmeli olarak (maaş 850tl) çalışmaktayım.Bugün itibari ile bir bankanın icra dairesi eve haczedilen malları almaya gelecek bir gsm operötörü ise maaşımın 4/1 ine haciz işlemi için işyerine evrak göndermiş durumda.Etrafa olan toplam borcum 15bin civarında.Bu duruma gelmeden önce birçok bankaya (biliyorsunuz kötü günde dostunuz olmaz) bu toplam borç için kredi talebinde hatta maaşımın 500 kadar olan mevlasının otomatik ödeme ile kredi hesabına aktarılarak ödenmesi istemiyle başvurularda bulundum.Bildiğiniz gibi bir sefer lamba yaktığınız an hiç bir banka suratınıza dahi bakmıyor.Şuan eşim ve çocuklarım nöbet çıkışı beni eve heyecanla dönmemi bekliyorlar ancak ben bu utanç dolu çaresiz hayatıma burada son noktayı koymaya karar vermiş bulunuyorum.Çocuklarım aklıma geldikçe kahrolsamda çaresizim.Çevremdeki insanlar sadece lafla akıl vermekte bankalar suratıma bakmamakta böbreğimi satmak istedim oda kanunen yasakki yasak olsada yapmak istedim alıcı yok.Tamam hatalıyım hemde çok hatalıyım ancak sadece tek ben mi hatalıyım.Kumar yasak olan bir devlette yasal olarak 24 saat kumarhane ( at yarışı-loto-toto-kazıkazn-idda vs) işleten devlet bu halimden sorumlu değil mi ? Bankaların yapısına insanların kanını istediği gibi emebilecek yasaları getiren devlet bu halimden sorumlu değil mi ? Afrikadaki ortadoğudaki insanlar için çırpınırken kendi vatandaşı ne durumda olduğu umrunda olmayan bu devlet bu halimden sorumlu değil mi ? Tamam hatalıyım ama çok pişmanım ödemek istiyorum ama taksitlendirme yapılmıyor yada ödeme imkanımın çok üzerinde (ayda 1000-1500) istiyorlar.
  Bu kadar yazıyı neden yazdım biliyor musunuz ? Kimseden yardım beklediğimden değil.Çünki yazıyı okuyan çoğu kişi yapmasaydın bize ne ? gibi düşüncelerle masal niyetine okuyacaklardır.Buradaki amacım benim düştüğüm bu duruma kimsenin düşmemesi.Çocuğunuzdan duyacağınız bir “baba” sesini hiçbirşeye değişmeyin.Ailenizi sizin olmayan daha kazanmadığınız paraları alarak tehlikeye atmayın….
  Saygılarımla elveda yavrularım sizleri hep seveceğim beni ne olur affedin…..

 119. eşim ve ben ikimizde emekliyiz.çocukların öğrenimlerinden dolayı bir hayli büyük miktarda borçlandık borçlarımızın tamamını kapatıp bir bankaya borçlanmak istiyoruz.bize yol gösterirseniz çok memnun oluruz.

 120. merhaba benim kıredi kartlarının borlarını kapatıp iptal etmek istiyorum ama çalıştığım bankalardan kıredi çekemiyorum gecikmeli ödemelerimden dolayı banada yardımcı olursanız sevinirim çekmek istediğim kıredi miktarı 2500 tl

  şimdiden teşekkürler

 121. merhabalar ben 15 yıllık kamu calışanıyım bankalardan kredi kullanamıyorum acil 10.000 ihtiyac var yardımcı olacak varsa görüşelim ödeme gücüm var fakat geçmişte olan ödemelerden kaynaklı kredi alamıyorum tel 0535 822 17 ** ilgilenenarkadaşlardan haber bekliyorum.

 122. ya adem adındakı arkadas abı bak yazını tesadufen okudum ne yapıyorsun ya bana bak degermı 15 bın tl lık bı borc ıcın cocugunu bırakmaya bak ne dıcem konusalım senınle dur bı ya mutlaka bu yazıyı okuyunca bana don

 123. HEY BAK KARDES SAKIN INTIHAR FALAN EDIM DEME BU DUNYADA ALT UST OLMUSSUN BARI OBUR DUNYANI YAKMA DUR BEN SENLE KONUSMAK ISTIYORUM 054239660** BENI ARA BORC SA BORC TAKMA KAFANA ARA BENI

 124. ben 7000 tl kredi almak istiyorum 2009 dan takipteyim bankalar kredi vermiyor ne yapalım illa hapise mi girelim girince ne olacak sanki kredi vereceklermi. buçok kötü bi durum insanları zorla başka arayışlara itiyo bu sistem yanlış bi çare lütfen.

 125. bana acil kıredi lazım geçmişte kıredi aldım ama iflas edince ödüyemedim şuan hiç kıredi alamıyorm şuan çalışıyorum aylık 1500 tl alayorm bana acil 3000 tl kıredi lazım çok sıkıştım bu aralar yardımınızı bekliyorum tşk tlf 0542834****

 126. işyerim vardı iflas ettim bankalara biraz borçlandım ödüyemedim şun 8 aydr garsonluk yapıyurom aylık 2000 tl alıyorum bana acil 3000 tl lazım sıkıştım diyer bankalardan alamıyorum sizden acil yardım bekliyorum tlf 0542834****

 127. BEN bursadan,Salih işmakinası alcagım fakat,30 binlira açıgım kalıyor kredi çekmek istiyorum ayda ,2binlira ödeme koşuluyla bana nasıl yardımcı olursunuz tşk

 128. mrb ben ev hanımıyım eşim güvenlik görevlisi eşimin sigortasıyla 5000tl çekebilirmiyim kendi adıma __? tsk

 129. slm burda paramı dagıtıyolar oyle bısey varsa banada yardımcı olun lutfen mobılya dukkanım var acil benımde 25000 tlye ihtiyacım var ilerlemek için 0530885**** pazartesı araramanızı beklıyorum lutfen

 130. merhaba ben fatma işim kırmızı cizgiyle cizilmiş açil paraya ihtiyacımızvar bize kiredi vere bilirmisiniz

 131. yeni evliyim ve bugün içinde 4000 lira ödemem var ve yapacağımı bilmiyorum senetle para verebilecek biri varsa lütfen arasın beni 545 249 ****

 132. mrh benim çok açil krediye ihtiyacım var yaklaşık 30000 bin tl 60 ay vadeli daha önce de kredi kullandım emekli sandıgından annemin cenazesi ve diger masraflar içindi şu an aylıktan kesiliyor bankaya tekrar müracat ettim 2 kefil ve teminat istiyor teminat aylıktan başka bişeyim yok krediyide ufak bir atölyem var orayı büyütmek istiyorum açılışım yeni oldugu için tutturmuşlar 1 yıl olacak yok 3 dönem tahhakuk fişi yok vergi levhası sorgulama yok esnaf odasına kayıt bu ne yag ben her ay gecici vergimi muntazam ödüyorsam bunlara ne gerek var ben acil kredi istiyorum diyorum millet habire yokuşa sürüyor
  ve internet aracıgla baş vuruyorum 1 gün sonra bana cevap geliyor krediniz onaylandı gelip kullana bilirsiniz diye bankaya gidiyorum yok öyle birşey diyorlar bu nasıl bir bankacılık insanlarla dalga geciyorlar sözde bankacıyız diye geciniyorlar yazık insanları nasıl zora sokuyorlar farkında deyiller sözde kefilsiz teminatsız krediler veriliyor nerde resmen dalga geciliyor

 133. Ben ssk lı calısanım 1500 maasım var bana kredi verecek biri varmı taksitle sıkıntı alsa olmaz 3000 tl 542 808 ****

 134. merhabalar acil 30bintl kredi ihtiyacım var maaşım 2,5 ytl daha önce kredi başvurusunda bulundum ama red geldi çünkü 1,2 ay kısa süreli gecikmeler oldu artık ödeyebilirim sorun yok lütfen yardım edin ben bir cafe açmak istiyorum bu benim hayalim beniacil bu nodan ararsanız çok sevinirim 0530 687 01 70 saygılarımla

 135. öncelikle selam eder ve bir konuda fikrinizi almak istiyorum benim akbank bankasından bir kredi kartım var ve şu an avukatlık olduğunu öğrendim ve bu borcu tamamen kapatma dururmum yok bu borcu kapatabilmem için bir bankadan kredi çekip uygun ödeme kosulları ile o bankaya ödemek istiyorum aceba bu mümkün mü ismim kara listeye alındığı için bir çok bankadan red yanıtı aldım bu kredi kartımı ödemenin uygun bir yolu varmıdır ? avukatla görüştüm fakat taksit yapma imkanının mümkün olmadıgını belirtti ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim…

 136. selam ben mesut 7000 tl cekmek ıstıyrum am ama kredı kartlarından vukaatlı oldugum ıcın kredı cekemıorum bı kac yere borcum oldugu ıcın 3000 falan kredı kartlarına odemeyemıorum yetısemıorum bu yuzden kredı cekıp bı yere odeme yapmak ıstıyorum babamla beraber oturuyruz ödemede aksaklık yapmam yardımcı olun lutfen yetısemıorum 6 yere

 137. sedat tan bey sizn le telefon gorusmesı yapabılırmıyiz tl:0533704**** mutlaka konuşalım kredi için

 138. oktay bey sizinle tanışmak istıyorum istanbulda büyukçekmecedeyim tl:05337045**** kredi konularında

 139. benim iş yerim var ama babam işletiyor
  ben kendim hilton bünyesinde çalışıyorum ortalama aylık gelirim
  toplamda 2300 ama kredi çıkmıyor istedigim miktarda 15000 yada 20000 vade 36 yada 48 ay.
  adamın bir dünya kredi kartı patlamış v.b ona kredi çıkıyor bana çıkmıyor.

 140. BENİM ACİLEN 30 TLYE İHTİYACIM VAR BORÇLARIMI KAPATIP TEK BANKAYA BORCUM OLSUN İSTİYORUM KAMU KURUMUNDA MEMURUM 1700TL MAAŞIM VAR HANGİ BANKAYA GİTTŞYSEM KREDİ VERMİYOR ÖNCEDEN ÖDEME GECİKMELERİ VARMIŞDA ONDANMIŞ BANA YARDIMCI OLURSANIZ ALACAĞIM KREDİ KADAR SENET VEREBİLİRİM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ACİL CEVAP BEKLİYORUM AYLIK 1300-1400TLYE KADAR ÖDEYE BİLİRİM

 141. arkadaşlar çok acil 10,000tl ye ihtiyacım var kredi kartı borçlarımı kapatıp tek bir yere ödemek istiyorum çok bunalıma girdim bu ara hepsi birden sıkıştırıyo özel bir diş kliniğinde çalışıyrum tek biyer olursa ödeye bilirim onları

 142. merhabalar ben 2 yıldır arçelik a.ş kadrolu çalışanım ben 6 ay önce card finansdan ve yapı krediden kredı kartlarından dolayı bıraz gecıkme oldu ama kapattırdım ama yapı kredide kredi ödemem de var 20 aydır hiç gecıkme olmamıstır bu yüzden hiç bir banka bana kredi kartı vermiyor maaşımı aldıqım banka bile kredi kartı vermiyor defalarca başvurdum tüm bankalara mail attım telefon bankacılıgı ıle gorustum ama hiç birşey çıkmadı benim kredi kartına ihtiyacım var ne yapmalıyım iyi günler
  544632****

 143. kredi ve kredi kartlarımın ödemelerinde herhangi bi sorun yok ama internet ve telefon üzerinden çok sayıda kredi başvurusu yaptım ve reddedildi banka ile görüştügümde çok sayıda reddedilmiş başvurunuz var bu yüzden krediniz çıkmıyor dedi. bu başvurularım sistemden ne zaman düşer.
  ayrıca kredi notum 1050 bu not kötümü bilgilendiriseniz svnrm

 144. adım hüseyin 20 yıllık evliyim yeni emeklim oldum ve yaklaşık 6 bin lira kredi kartı borcum var ben bu borcu ödeyemedim diye şu an boşanmak üzereyim yuvam dağılıyor 17 yaşında oğlum üniversiteye hazırlanıyor 12 yaşında kızım halen orta öğretimde ben bu saatten sonra ne olurum nereye giderim eminim böyle bir şey gerçekleşirse çok fazla yaşamam hem çocuklarımı çok seviyorum hemde çok duygusal bir yapım var allahım gece gündüz düşünüyorum çıldırmak üzereyim bakın hem iyi bir işim var hemde emekliyim buna rağmen kredi alamıyorum ne olur bana birileri yol göstersin inanın ben gerçekten büyük bunalım yaşıyorum…

 145. slm cok acil 15.000tl igtiyacım var kimse yokmu yardım edecek yardım sever veya bankacı veya tefeci 0543482**** cok acil aramanızı bekliyorum

 146. Alacagim arabayi ipotekli gostersem kredi alabilirmiyim ihtiyaç kredisi cekcektim ama kefil bulamadim

 147. acil 7000 tl ihtiyacım var ölüm kalım meselesi ne olur yardım edin düzeli olarak aylık geri öderim ne olur yardımcı olun yuvam dağılacak allah rızazı için yardım edin

 148. slm bankaya borcumu ödemek için kıredi ihtiyacım var birtürü cekemiyorum kendim işyeride var acil igtiyacım var yasa

  liş lem başlatdılar

  1. Merhaba Turan Bey;

   Bankaya olan borcunuzu ödemek için kredi kullanmak istediğinizi belirtmişsiniz. Ancak şunu en baştan belirtelim ki sitemizin hiçbir banka ile ilgisi yok ve kredileri de bizler kullandırmıyoruz. Ancak sizin kolay ve uygun kredi kullanabilmeniz için siz değerli ziyaretçilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz.

   Belirttiğiniz durumda kullanmanız gereken kredi çeşiti Borç Transfer Kredisi… Sitemiz üzerinde arama yaparak bankaların güncel borç transfer kredilerine ulaşabilirsiniz. Bu kredilerden şartlarının sizin durumunuza uygun olduğunu düşündüğünüz bankaya bizzat kredi başvurusunda bulunabilir ve müşteri temsilcilerinden detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 149. ıyı gunler ben 2010 yılından berı sıgrtalıyım yanlız yenıo ıs yerımde onbes gunluk sıgrtam var bır aylık bı krdı kartım var bın lra lımıtlı onuda duzgun oduyorum yanlız hıc bı banka yenı ısyerımde on bes gunluk sıgrtam oldugu ıcın krdı vrmıyor ben 850 lıra net maas alıyorum ve yanı sıra prım alıyrm ben sızın bankanızda krdı ceke bılırmıyım cevap beklıyorum acıl

  1. Sayın Maviş Şerbetçi;

   Öncelikle belirtelim ki sitemiz herhangi bir bankanın resmi şubesi değildir. Bu nedenle kredi başvurunuzu ve koşullarınızı ilgili bankaya ileterek daha sağlıklı cevaplar alabilirsiniz. Size net bir cevap verebilmemiz için finansal geçmişinizi, kara listede olup olmadığınızı vs. bilmemiz gerekli. Sitemizden bütün bankaların kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

 150. merhaba ben şuanda çalışmıyorum babam emekli maaş aldığı bankaya kredi borcu var maaşından kesilerek ödeniyor babamın istanbul dışında (giresunda) 100.000 tl değerinde tarlası var bunu istanbuldan ipotek göstererek benim yada babamın üzerine kredi kullanabilir miyiz? istanbulda da evi var ama henüz tapusu verilmedi bilgilendirme amçlı yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler

 151. merhaba ben hacer ben kredi kartından dolayı kırmızı nokta aldım adımı temizleyip ilerde kredi çekmek istiyorum şimdi bana bankalar 1000 tl kredi verse çok mutlu olacağım borcum yok ne kredi ne kredi kartı borcu asgari ücretle çalışıyorum maaşımda da icra yok sadece kredi notumu yükseltmek için kredi ye ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim

 152. merhaba ben uzun zaman önce kart borçlarımda ödeme sıkıntısı yaşamıştım ama 5-6 senedir bankalarla bir sorunum yok kart kullandığım bile olmadı diyebilirim emekli olmama 2 ay var ama kredi notum düşük olduğundan başvurularım red alıyorum ödemede sıkıntım olmaz düzenli sigortalı çalışanım şuan olan borçlarımı tümden kapatmak istiyorum kartlarımdaki limitleri kullanıpta daha da içe girmek ve her ay 4-5 bankaya taksit ödemek yerine kredi çekip tek bir yere ödeme yapmak istiyorum bu konuda kredi çekebilmek için yardıımcı olabilcek bir banka görevlisi varmı gerçekten acil bir durumdayım

 153. BEN SİZDEN 3500 TL KREDİ KULLANMAK İSTİYORUM KREDİ KARTLARIMI KAPATMAK İCİN CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM

 154. BEN MUSTAFA YARAR. KÜÇÜKÇEKMECEDE İKAMET EDİYORUM. VE İNTİHARIN EŞİĞİNDEYİM.NEDEN Mİ ANLATAYIM.

  BEN 6 AY ÖNCESİNE KADAR ÇOK İYİ İŞ OLAN BİRİSİYDİM. AMA 6 AYÖNCE İŞTEN ÇIKARILDIM VE NE OLDUYSA BUNDAN SONRA OLDU. KREDİLERİMİ KARTLARIMI EVİMİN TAKSİTİNİ HATTA FATURALARIMI ÖDEYEMEZ DURUMA DÜŞTÜM. ŞİMDİ ÇAILŞIYORUM AMA O KADAR ÇOK DAĞILDM Kİ TOPARLAYAMIYORUM. ARAŞTIRMA YAPARKEN SİZİ BULDUM SİZE YALVARIYORUM BANA BU KONUDA YARDIMCI OLUN BENİ VE AİLEMİ İNTİHARDAN KURTARIN . BU HAFTA BANKAYA 3000 LİRA ÖDEME YAPAMAZSSAM EVİMİ ELİMDEN ALACAKLAR. KULUNUZ KÖLENİZ OLAYIM BANA YARDIMCI OLUN. SİZE AYLIK TAKSİTLER HALİNDE ÖDEME YAPARIM. SİZDEN ACİL CEVAP BEKLER SAYGILAR SUNARIM

  05439******

 155. MERHABALAR KREDİ ÇIKARTILIR HER TÜRLÜ DERDİNİ SÖLEMEN YETERLİDİR DURURMUN NE OLURSA OLSUN ARA İRTİBAT NUMARA .TARIK BEN İST 0553 597 ****

 156. devlet memuruyum 2.400 tl gelirim var çok acil 10.000tl ye ihtiyacım var 1-2 ay içerisinde 15.000 tl olarak toplu bi şekilde geri ödemesini yapabilirim. erkan_*****@hotmail.com

 157. Merhana Tarık bey numaranızı tam göremedim ben kara listedeyim hiçbir banka kredi vermiyor çok acil 20000 lira gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

 158. YA EV HANIMIYIM EVDE TUAFIYE MAZEMELERI SATIYORUM AYLIK BIRMILYAR KAZANCIM VAR AMA HARCIYORUM BITIYO TOPLUYAMIYORUM BIR TUAFIYE DUKKANI ACIP ORADA DEVAM ETMEK ISTIYORUIM ASTIM KIZIM VAR ONUN ICIN CALISMALIYIM ACIL ON MILYARA IHTIYACIM VAR YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir