Fortis Bank’tan Yılsonunda Rahatlatan Kredi

 

Fortis Bank Türkiye Yılbaşı yaklaşırken “Yılsonunda Rahatlatan Kredi” sloganı ile yepyeni bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu.

Kampanya kapsamında 12 ay vadeli 3.000 TL krediyi aylık yüzde 0,49 faiz oranı ile, 24 ay vadeli 5.000 TL krediyi aylık yüzde 0,69 faiz oranı ile ve 36 ay vadeli 10.000 TL krediyi aylık yüzde 0,99 faiz oranı ile kullanmak mümkün.

Yılbaşı harcamalarınız için yada yıl sonuna ihtiyaçlarınızdan arınmış bir şekilde yeni yıla girebilmeniz için özel olarak hazırlanmış Fortisbank’ın Yılbaşı Kredisi kampanyası hakkında daha detaylı bilgiler almak için size en yakın Fortis şubesini ziyaret edebilirsiniz.

3 Yorum

  1. mrb bn mecit kredi kartlarımdan kurtulmak için fortis bnk tan kredi kullandım ve kredi kartlarımı kapattım amaa sordum başka borcum çıkarmı diye sistemde borcunuz görünmüyor dediler.FAKAAAAAT bin liraya yakın yine borç çıktı önüme.Ben şahsen kredi kullanıp kartlarımı kapatayım tek bir yere borcum olsun diye düşündüm ama olmadı.hatta kredi yi bana veren memur hiç sormadı bile ki kaç ayda ödersin ne kadar ödersin diye kendi kendilerine hesap yapmışlar bile 24 ay vadeli.ama ben 12 ay kısa zamanda bitsin istemiştim.GEREĞİNİN YAPILMASINI fortis bnk yetkililerinden beklerim.

  2. sayın fatis calışanı benım bankanızca verılen kartınızı kulanıyom ve bı sorunum kredi için baş vurdum halen onay alamıyom ama benım ihtiyacım var bu krediye

  3. mrb bn mecit kredi kartlarımdan kurtulmak için fortis bnk tan kredi kullandım ve kredi kartlarımı kapattım amaa sordum başka borcum çıkarmı diye sistemde borcunuz görünmüyor dediler.FAKAAAAAT bin liraya yakın yine borç çıktı önüme.Ben şahsen kredi kullanıp kartlarımı kapatayım tek bir yere borcum olsun diye düşündüm ama olmadı.hatta kredi yi bana veren memur hiç sormadı bile ki kaç ayda ödersin ne kadar ödersin diye kendi kendilerine hesap yapmışlar bile 24 ay vadeli.ama ben 12 ay kısa zamanda bitsin istemiştim.GEREĞİNİN YAPILMASINI fortis bnk yetkililerinden beklerim.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir