Fotoğraf Çekerek Para Kazanın – % 100 Güvenilir

Pek çoğumuzun günü sosyal medya hesaplarımızda geçiyor. Hatta son araştırmalara göre sosyal medyada geçirilen süre ortalama olarak 3 saat iken sayısı azımsanmayacak bir kesimde bu oran 12 saate kadar çıkıyor. Özellikle Instagram hesaplarınfa fotoğraf paylaşılarak geçirilen süreyi para kazanarak değerlendirmek ister misiniz? Üstelik % 100 güvenilir ve uluslarası bir uygulama tarafından.. Bu haberimizde sizlere son dönemde ülkemizde oldukça popüler olan bir uygulamayı tanıtacağız. Yapmanız gereken ise sadece fotoğraf çekmek.. Siz de etrafınızda gördüğünüz güzellikleri fotoğraflayarak, fotoğraf çekerek para kazanın.. İşte o müthiş uygulamanın detayları..

Fotoğraf Çekerek Para Kazanın – % 100 Güvenilir

Mobil uygulamalarda para kazanmanın en önemli detayı uygulamanın güvenilir olması.. İşte bu noktada dünyadaki en güvenilir uygulamalardan bir tanesini sizlere tanıtacağız. WhatsAround adı ile tüm dünyada popüler olan bu uygulama son aylarda ülkemizde de oldukça fazla ilgi görüyor. Üstelik uygulama ile para kazanıp ödeme alan da pek çok kişi bulunuyor..

WhatsAround uygulaması dünya genelinde uygulamanın kullanıcılarının  etraflarında gördükleri güzellikleri fotoğraflayarak paylaşmalarını sağlıyor. Tüm kullanıcılar fotoğraflara beğeni ve wow verebiliyorlar. Bu beğeni ve wow sayıları ise size zamanla para kazandırıyor ve hesabınızdaki parayı almanıza olanak sağlıyor.

Uygulama suistimalleri önlemek için resim yüklemeye izin vermiyor. Yani uygulamaya yükleyeceğiniz tüm fotoğraflar o telefonun kamerası ile çekilmek zorunda. Eski  resimlerinizi ya da galerinizdeki fotoğrafları uygulamaya yükleyemiyorsunuz.

WhatsAround ile Nasıl Para Kazanılır?

WhatsAround uygulaması ile para kazanmak için tek yapmanız gereken fotoğraf çekerek buraya yüklemek. Uygulama tarafından size verilen fotoğraf paylaş, fotoğrafları oyla gibi basit görevleri yerine getirerek kazancınızı artırabiliyorsunuz. Üstelik sık sık düzenlenen fotoğraf yarışmalarına katılarak da kazanç elde edebiliyorsunuz. Fotoğraf yarışmalarında çekmiş olduğunuz fotoğrafların ilk 10 ‘a girmesi halinde 150 TL – 1000 TL aralığında ödül de kazanabiliyorsunuz.

Siz de uygulamayı hemen yüklemek ve kullanmaya başlamak için BURAYA TIKLAYINIZ.

WhatsAround ile Ödeme Alma

WhatsAround hesabınızda biriken paralarınızı şimdilik 2 farklı şekilde alabiliyorsunuz. Birinci ödeme şekli Ethereum adlı sanal para ile ödeme alarak nakite çevirebiliyorsunuz. Bu ödeme şeklini kullanarak ödeme almak için ülkemizde faaliyet gösteren sanal para sitelerini kullanabiliyorsunuz. Bu sitelerin başında BTC Türk ya da Koineks gibi siteler gelmektedir. Sanal parayı nakte çevirmek oldukça kolay ve herkesin gerçekleştirebileceği bir işlem..

İkinci ödeme şekli ise hesabınızdaki paranın 1000 doları aşmasını bekleyerek ödeme talep etmek.. 1000 dolara ulaştığınızda ödeme isteyebiliyorsunuz. Bu rakama ulaşmayı hayal olarak görmeyin.. Programda defalarca ödeme alanlar var henüz şimdiden..

Fotoğraf Çekerek Para Kazanın

WhatsAround Kazanç Önerileri

Uygulamada kazancınızı artırmak için ilk dönemde takipçilerinizi ve fanlarınızı artırmayı hedeflemelisiniz. Güzel fotoğraflar paylaştıkça fanlarınızın hızla arttığını göreceksiniz. Fanlarınız arttığında ve seviyeniz de yükseldiğinde günlük kazancınızın ne kadar arttığına inanamayacaksınız. Bu uygulama ile günlük 200 TL kazananlar bile bulunuyor..

Siz de uygulamayı hemen yüklemek ve kullanmaya başlamak için BURAYA TIKLAYINIZ.

Kaynak; Banka Kredileri

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir