Garanti Bankası Açık Büfe Ramazan Kredisi

Garanti Bankası Ramazan ayına ve yaklaşmakta olan Ramazan Bayramına özel bir kredi kampanyası hazırladı. Her türlü ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bu kredi paketinin adı ise “Açık Büfe Ramazan Kredisi” olarak belirlenmiş.

5 farklı kredi seçeneği bulunan Açık Büfe Ramazan Kredisi paketi sayesinde, sizin isteğiniz doğrultusunda dilerseniz faizsiz, dilerseniz masrafsız dilerseniz düşük faizli, bonus hediyeli veya taksit ertelemeli kredi kullanma imkanına kavuşacaksınız.

Kampanya seçeneklerinden olan Faizsiz Kredi kampanyasında 310 TL dosya masrafı ödeyerek 10 ay vadeli 4 bin TL krediyi faizsiz olarak kullanabileceksiniz.

Düşük Faizli Kredi seçeneğinde ise 159 TL dosya masrafı ödeyerek yüzde 0,59 faiz oranı ile 3 bin TL krediyi yine 10 ay vade ile kullanma imkanına sahipsiniz.

Diğer bir seçenek olan Masrafsız Kredi kampanyasında ise aylık yüzde 1,59 faiz oranı ile 50 bin TL’ye kadar kredi kullanabileceksiniz. Bu kredi seçeneğinde 60 aya kadar da vade imkanı sunuluyor.

Bonus Hediyeli Kredi seçeneğinde ise 60 aya kadar vadelerle 15 bin TL kredi kullanabiliyorsunuz. Bu seçenekten kredi kullananlar 150 TL’ye varan tutarlarda hediye bonus kazanıyorlar.

Ve son olarak Taksit Hediyeli Kredi kampanyasında ise maksimum 50 bin TL krediyi 60 aya kadar sunulan vade seçenekleri ile kullanabiliyorsunuz. Kredinizin vadesine göre Garanti Bankası size 3 kredi taksiti tutarına kadar hediye sunuyor.

Garanti Bankasının Açık Büfe Ramazan Kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler kendilerine en yakın Garanti Bankası şubelerini ziyaret ederek çok daha detaylı bilgiye sahip olabilirler.

1 Yorum

  1. 4.yıl önce bireysel sigorta fonuna para yatırdım ve cekemiyorum.resmen kattedildik.paraya el koydular türkiye halkı keklenmeyin….

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir