Garanti Bankası Avans Hesapla Nakit İhtiyacınızı Karşılayın!

Garanti Bankası’nın müşterilerine sunduğu ayrıcalıklarından yararlanabileceğiniz avans hesap ile hesabınızda nakitiniz yokken isterseniz bankanın size vermiş olduğu avans hesaptan para çekebilir, faturalarınızı ödeyebilir, havale/EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Avans hesabınızı kullandıktan sonra ise kullandığınız gün ile ödeme yaptığınız güne kadar faiz ödemiş olacaksınız.

Garanti Bankası Avans Hesap ile Neler Yapabilirsiniz?

  • Paracard’ınız ile 7/24 avans hesabınızdan para çekebilirsiniz.
  • Paracard’ınız ile avans hesabınızda bakiye varken isterseniz alışveriş gerçekleştirebilir veya internet alışverişlerinizde kullanım sağlayabilirsiniz.
  • EFT/havale gibi bankacılık işlemlerinizi isterseniz avans hesabınızdan gerçekleştirebilirsiniz.
  • Örneğin ödenmesi gereken bir bireysel ihtiyaç krediniz var hesabınızda bakiye yok ancak kullanabileceğiniz bir avans hesabınız var isterseniz avans hesabınızdan kredinizi ödeyebilir, kredinizin gecikmeye girmesini engelleyebilirsiniz.
  • Hesabınız eksi bakiyedeyken hesabınıza giriş yapılan tutarlar otomatik olarak kredinizi kapatır ve faiz borçlarınızın tahsilatı da hesabınıza giriş yapılan tutardan otomatik olarak çekilir.
  • Örneğin bu ay içerisinde avans hesaptan kullandınız bir sonraki ay ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınıza olan para girişlerinden otomatik olarak çekim yapılacaktır.
  • Faiz oranı %1,84 faiz oranıdır. 100 TL için günlük 7 KR ödersiniz.

Avans Hesap Başvuruları Nasıl Gerçekleştirilebilir?

Garanti avans hesap internetten başvuru çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

  • Garanti internet bankacılığından başvurular-kredi-avans hesap başvurusu sekmelerinden gerçekleştirebilirsiniz.
  • Garanti cep uygulaması üzerinden bankacılık işlemleri-başvurular-avans hesap başvurusu sekmelerinden gerçekleştirebilirsiniz.
  • İsterseniz size yakın olan bir Garanti Bankası’ndan başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti bankası nakit avans nasıl kullanılır, aktaralım. Avans hesabınızı kullanmanız için fazladan bir işlem yapmanıza gerek kalmadan paracard ile tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak avans hesap tanımlaması için tabi ki daha önce garanti bankası ile bir çalışmanız olmadıysa size yakın olan bir şubeden hesap açtırmanız olacaktır. Hesabınızı açtırdıktan sonra da hesap işlemlerinizi kontrol edebileceğiniz bir internet şifresi talep etmeniz yararınıza olacaktır. Hesap açılışınız gerçekleştirildikten sonra ise avans hesap başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Değerlendirildikten ve onaylandıktan sonra hemen hesabınıza tanımlanır ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Avans hesap maaş müşterilerine daha kolay tanımlanabilmektedir. Maaş müşteri iseniz zaten hesabınıza her ay düzenli olan maaş ödemelerinizden avans hesabınızın kullanılan tutarı maaş ödemenizden alınarak kalan tutar üzerinden de kullandığınız asgari faiz oranınız hesabınızdan çekilecektir. İsterseniz garanti nakit avans hesaplama işleminizi garanti bankasının sitesinden ücretsiz bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Eğer sizde avans hesabın ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız ve garanti bankasına ait bir de hesabınız var ise dilerseniz hemen garanti cep uygulamasına giriş sağlayarak avans hesabın ayrıcalıklarından sizde faydalanabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir