Garanti Bankası Başvuru Durumu Sorgulama

Garanti bankası kredi kartı almanızda ve kredi çekmenizde kolaylık sağlamakta ve tercih edilen bankalar arasındadır. Kredi kartı isteyenler için internet üzerinden ve banka şubelerinden başvuru yapabilir. Başvurusunun kabul edilip edilmediğini öğrenmek veya ne zaman alacağı hakkında bilgi sahip olmak isteyen müşteriler başvurularını internet üzerinden takip edebilir.

Garanti bankasının mobil uygulamasından veya internet sitesinden başvuru durumunuzu sorgulayabilirsiniz. Başvurduğunuz krediyi sorgulama linkleri garanti bankasının kendine ait olan sitesinde yer almaktadır. Buradan başvuru durumunuzu kolayca sorgulayabilirsiniz. Veya banka şubelerinde müşteri hizmetlerine giderek öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Nasıl Alınır? Başvuru Sonuçlarına Nasıl Bakılır?

Garanti bankasından kredi kartı almak isteyen müşteriler nüfus cüzdanı bilgileri ve gelir durumunu belirterek internet üzerinden başvuru yapabilir. Aynı şekilde banka şubelerinden de gerçekleştirebilir. Müşteriler garanti kredi başvuru sonucu için yine internet sitesinden takip edebilir. Başvurusu kabul edilen müşterilere sms veya e posta yoluyla mesaj atılır. En fazla bir ay içinde kredi kartı müşterinin verdiği adrese gönderilir.

Başvuru sonuçlarınıza internet üzerinden bakabileceğiniz gibi sms yoluyla veya banka şubelerinde müşteri hizmetlerine giderek de başvuru durumunuzu sorgulayabilir kuryeye verilip verilmediğini öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası Kart Borcu Sorgulama

Garanti bankasından herhangi bir kredi kartı çıkartan veya kredi kullanan müşteriler borçlarını öğrenmek için internetten bakabilir. Garanti bankasının mobil uygulamasını indirip internet bankacılığını Alo garanti ile açtırarak borçlarını uygulama üzerinden kolayca takip edebilir. Banka şubelerine giderek borcunun ne kadar olduğunu ve ne zaman ödemesi gerektiğini de öğrenebilir.

Garanti kredi kartı borç sorgulama mobil uygulamayla artık çok kolay. Borcunuzun ekstresi kesildiği zaman size bildirim yollayan uygulama aynı zamanda borcunuzun ne kadar olduğunu da size göstermektedir. Son ödeme tarihine kadar her şeyi görebildiğiniz bu uygulama da aynı zamanda kredi başvurusu da yapabilmektesiniz. Kredi başvurunuzu yapabildiğiniz gibi başvuru takibinizi de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti bankası mobil uygulama ile faturalarınızı otomatik ödemeye alarak fatura ile uğraşmanızda gerekmez. Garanti bankası pek çok imkanını bu uygulama üzerinden size göstermektedir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir