Garanti Bankası Bayram Kredisi Kampanyası

 

.

Garanti Bankası Kurban Bayramı Kredisi Kampanyası kapsamında Sadece Nüfus Cüzdanı ile ve ayda % 0,79 ‘dan başlayan Faiz Oranları ile Bayram Kredisi kullandıracak. Garanti Bankası’nın 2013 yılı Kurban Bayramı‘na özel olarak hazırlamış olduğu kredi kampanyası dahilinde maksimum 60 aya varan vadelerle en fazla 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz.

.

“Bayram Masrafları Sizi de Vurmasın, Garanti’den Kredi Çekmenin Tam Zamanı ve Garanti’den Çek Kredileri” sloganı ile reklamları devam eden Garanti Bayram Kredisi Kampanyası ile Gelir Belgesiz, İkametgahsız, Evraksız ve Zahmetsizce kredi kullanabilir bayramı sevdiklerinizle nakite sıkışmadan mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirebilirsiniz. Kampanya çerçevesinde 350,07 TL taksitle 10.000 TL ( 36 taksitle) ve 724,70 TL taksitle de 30.000 TL kredi kullanabiliyorsunuz. (60 taksitle)

.

Garanti Bankası‘nın evraksız olarak sadece Nüfus Cüzdanı ile Bayram Kredisi kullandırdığı Garanti Bayram Kredisi Kampanyası hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için size en yakın Garanti Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir