Garanti Bankası Bayram Kredisi

Kurban Bayramının yaklaşmasıyla birçok yerde bayram kampanyaları başladı. Bankalarda bunlardan biri. Bayram dolayısıyla bayram kredisi 2017 yılında ilk defa Garanti Bankası tarafından duyuruldu. Diğer bankalardan önce davranan Garanti Bankası ihtiyaç kredisinin kampanyalı şekli olan bayram kredisini kullanıma sundu. 75.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız bayram kredisi çekebilirsiniz. Böylece bayramdan önce ihtiyaçlarınızı giderebilir, bayrama hem kafa olarak hem de cüzdan bakımından rahatlamış bir şekilde girebilirsiniz. Bu sebeplerden dolayı Garanti Bankası’ndan bayram kredisi iyi bir seçenek.

Bayram Kredisi Faiz Oranları…

Kredi çekerken göz önüne almak isteyeceğiniz ilk şey faiz oranıdır. Garanti Bankasında bu seneki bayram kredisi faiz oranları yüzde 1,29’luk bir orandan başlıyor ve almak istediğiniz kredi miktarına göre değişiyor. Ayrıca Garanti Bankası bayram kredisinde 48 aya kadar vade de belirlenebiliyor. Garanti ihtiyaç kredisi hesaplama için çeşitli yollar bulunmaktadır. Garanti Cep uygulamasından bu işlemi yapabileceğiniz gibi, Garanti Bankası web sitesinden de yapabilirsiniz. Garanti Bankası web sitesine girdikten sonra hemen alt kısımda kredi hesaplama aracı bulunmaktadır. Buraya almak istediğiniz kredi miktarını ve vadesini yazdıktan sonra, yan kısımda aylık ödemeniz gereken taksit miktarını ve yıllık faiz oranını görebilirsiniz.

Örnek olarak 75.000 TL’lik ve 48 ay vade ile bir kredi çekilmek istendiğinde, bayram kredisi faiz oranı 1,29 olmaktadır. Aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 2.225,6 TL’dir. Kredi tahsis ücreti ise 375 TL olmaktadır. Tüm vade ve kredi seçeneklerinde kredi tutarının yüzde 5’i kredi tahsis ücretine denktir. Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler toplamı 1.143,75 TL değerindedir. Bir başka örnek olarak ise yine 48 ay vade ile 25.000 TL kredi çekimi verilebilir. 48 ay vadeli bu kredi de yıllık faiz oranı 1,44 olmaktadır. Aylık ödenmesi gereke taksit oranı 770,6 TL değerinde olmakta ve kredi tahsis tutarı olarak 125 TL’lik bir ödeme bulunmaktadır. Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı ise 381,25 TL olmaktadır.

Kampanyaya Katılmak İçin…

Garanti Bankasından bayram kredisi ya da herhangi bir ihtiyaç kredisi çekmek için birden fazla yol bulunmaktadır. Garanti Cep uygulamasından banka hesabınıza giriş yaparak kredi başvurusunda bulunabilir ve hemen yanıt alabilirsiniz. Bir başka metot olarak Garanti Bankası internet şubesinden krediye başvurabilirsiniz. Garanti Cep uygulamasında olduğu gibi, internet şubesinde de hesabınıza giriş yaptıktan sonra kredi çekebilirsiniz. Telefon bankacılığı yoluyla da kredi çekebilirsiniz. 444 0 335 numarasını arayarak 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan Garanti Bankası telefon bankacılığına bağlanabilirsiniz. Son olarak da her türlü bilgi almak ya da işlem yapmak için Garanti Bankası şubelerine gidebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir