Garanti Bankası Bireysel Başvuru Kanalları Nelerdir?

Garanti Bankasının her türlü bankacılık işlemlerine başvuru da bulunabilmeniz için bireysel başvuru kanalları bulunmaktadır. Bireysel olarak başvurmak istediğiniz her türlü kredi için garanti iletişim hattını arayabilirsiniz. İletişim hattından size her türlü konuda yardımcı olunmaktadır. Ayrıca bireysel başvurularınızı banka şubelerinden gerçekleştirmeniz de mümkün.

Garanti cep şubesi en kolay ve her yerden ulaşabileceğiniz bir bireysel kanaldır. Cep şubesini arayarak istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Garanti bankasının kendi sitesinde iletişim bilgileri yazmaktadır.

Eğer garanti bankası müşterisi iseniz bu durumda bireysel başvuru kanallarınız daha çoktur. Hem internet bankacılığını kullanabilir hem de bankamatiklerden istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti bankası size birçok fırsat sunmaktadır. Bunlardan biri de hızlı geçiş sistemidir. Yolculuğunuzda bariyersiz geçiş yapmak isteyenlerin kullandığı bu garanti hgs başvurusu için ilk olarak Alo garanti ile internet bankacılığını açmanız gerekmektedir. İnternet uygulamasından kolaylıkla ödeyerek yollarda durmanız gerekmeyecek. Garanti HGS ile size hızlı bir yolculuk yapma fırsatı sağlamaktadır.

Garanti Bankası Bireysel Krediler Nelerdir?

Size özel birçok kredi veren Garanti Bankasının en çok tercih edilen kredilerden biri bireysel ihtiyaç kredisidir. İnternet üzerinden de kolaylıkla başvuru yapabileceğiniz krediye uygulanan faiz oranı %1,69 olarak belirlenmiştir. Ayrıca ödeme seçeneği de 48 ay taksitle gerçekleştirilebilmektedir.

İhtiyaç kredisi dışında bireysel kredi olarak tatil kredisi ve alışveriş kredisi de vermektedir. Ayrıca bayrama özel ve yeni yıla özel birçok özel günde de bireysel kredi vermektedir. Bu kredileri en düşük faiz oranıyla müşteriyle buluşturmaktadır. Bu kredileri almak için gereken belgeler banka tarafından belirlenmektedir ve bu belgeleri getirerek kredi başvurusunda bulunabilirler. Başvuru takibini de internet üzerinden veya banka şubesine giderek yapabilirsiniz.

Başvurusu kabul edilen müşteriler krediyi almak için banka ile sözleşme imzalamak zorundadır. Bu anlaşmaya göre üç yıl boyunca bankanın müşterisi olacağınıza dair söz vermiş olursunuz. Bankaya kredi ödemelerinizi en az 12 ay en fazla 48 ay taksit seçeneğiyle ödemeniz gerekmektedir. Ödemelerinizin gecikmesi durumunda kredi notunuz düşer ve kullandığınız karttan veya maaşlarınızdan ödemeniz kesilir. Bu yüzden kredi ödemelerinizi zamanında yapmanız oldukça önemlidir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir