Garanti Bankası Çat Kapı Krediler

 

.

Garanti Bankası yeni bir kredi kampanyası hazırladı ve Bayram Seyran Dinlemeyen İhtiyaçlarınız İçin Çat Kapı Krediler sloganı ile reklamlarını yayınlamaya başladı. Kampanya kapsamında çat kapı çıkıp gelen ihtiyaçlarınız için hızlı ve kolay kredi kullanma imkanınız bulunuyor. Sadece nüfus cüzdanı ile kredi kullandırma kolaylığını başlatan bankalardan olan Garanti Bankası Çat Kapı Kredi Kampanyası kapsamında da sadece nüfus cüzdanınız ile kredi kullanabilmenize olanak sağlıyor.

.

Gelir belgesiz, ikametgahsız, sadece nüfus cüzdanınızla başvurabileceğiniz Garanti Bankası Çat Kapı Kredileri kapsamında 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabilir ve 60 aya varan vade seçeneklerinden sizin için en uygun vadeyi seçebilirsiniz. Çat Kapı kredi seçeneklerinden ihtiyacınıza en uygun olanı seçip, rahat edebilirsiniz.  Garanti Bankası’nın düşük faizli, düşük ücretli veya tahsis ücretsiz kredilere hemen başvurabilirsiniz.

.

Garanti Bankası’nın ayda % 0,75’den başlayan faiz oranları ile kredi kullandırdığı Çat Kapı Kredi Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Garanti Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz.

 

.

Kredi Kullanmanın En Kolay Yolu !!!

BankPozitif’in kolay, hızlı, kefilsiz, masrafsız ve evraksız olarak kredi kullandırdığı BankPozitif WebKredi Kampanyası‘na BURADAN  hemen başvurabilirsiniz. Kredi başvurularınız hemen değerlendirilecek ve tarafınıza bilgi verilecektir. Üstelik dilerseniz adresinize kadar teslim ediliyor…

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir