Garanti Bankası Dijital Kredi Kampanyası

Gündelik yaşamın getirileri de götürüleri de hesaplandığında, iş ve ev arasına sıkışanların kurtuluş kapısıdır ihtiyaç kredileri. Sadece sosyal bir hobi edinmek isteyenlerin de değil okul masraflarını karşılamak isteyenlerin, evlilik planları yapanların, nakit paraya gereksinim duyanların da sıklıkla başvurduğu ihtiyaç kredileri, yapılan araştırmalara göre en çok tercih edilen kredi türü.

Çalışan, öğrenci, emekli, ev hanımlarının başvurmak için bankalarda sıra beklediği ihtiyaç kredisi talebinde bulunmak artık çok kolay!

Banka Ayağınıza Kadar Gelsin

Garanti Bankası gerek bireysel internet sitesiyle gerekse de mobil uygulamalarıyla birçok yeniliğin öncülerinden olması bir yana işlevsel olarak kredi başvurularının kolaylıkla kullanma imkânı sunuyor.

Garanti İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmak isteyenler için artık bankadan sıra alma derdine son veren uygulamada işlem adımları çok basit! Garanti cep şubesine giriş yaparak Başvurular ekranında yer alan Kredi Başvurusu butonuna tıklayıp ihtiyaç duyulan miktar girildikten sonra onaylanma süreci otomatik olarak başlıyor. Yine aynı ekranlar içerisinde yer alan Kredi Detayı ekranında kredinin onaylanıp onaylanmadığı bilgisi edinilebiliyor.

Kredi ön değerlendirilmesi sistem tarafından olumlu olarak değerlendirildikten sonra birkaç tıklama daha yaparak “Destek Kredi Başvurusu” ekranına geliniyor, ihtiyaç sahibinin özel bilgileri ( Çalışma şekli, Mesleği, İş Yeri Ünvanı, Sosyal Güvenlik Kurumu vb.) girilerek para aktarımı ana hesaba geçirebiliyor. Böylelikle Garanti Bankası İhtiyaç Kredileri için bankaya gitmeden süreç tamamlanmış, sonuçlandırılmış ve para kullanıma hazır hale getirilebiliyor.

Acil Nakit İhtiyacı Sorun Olmaktan Kalkıyor

Garanti İhtiyaç Kredisi nakit paraya ihtiyacı olanların yardımına en hızlı ve en güvenilir şekilde koşuyor, tek yapılması gereken Garanti Cep Uygulamasını akıllı telefon, Ipad ya da tablette indirmek veya Garanti Bireysel İnternet Şubesini ziyaret etmek.

Dijital Kredi Avantajları

Bağlantı Garanti Bankası Dijital Kredileri tam anlamıyla, bankaya gidecek zamanı olmayanların, paraya acil ihtiyaç duyanların, banka çalışma günleri dışında kredi başvurusunda bulunmak isteyenlerin, kredi başvurusu yaparken evrak doldurmak istemeyenler ve yurt dışında olanlar için geliştirilmiş en iyi alternatif çözüm olma özelliğini koruyor.

Bireysel internet şubesinden ya da mobil uygulamalardan başvuru yapılıp onaylandıktan sonra ise e- sözleşme imzalamak gerekiyor.

Faiz Oranları ve Vade Süresi

Garanti Dijital Kredi kapsamında 3 aydan 48 aya kadar vadede ödemeler yapılabilirken faiz oranı ise %1,29’dan başlıyor. Garanti Bankası maaş müşterileri için uygulama onaylanan kredi tutarında gerçekleştirilirken, maaş müşterisi olmayan ihtiyaç sahipleri içinde maksimum 25.000 TL’ye kadar dijital ihtiyaç kredisi verilebiliyor.

Dijital Kredi Başvurusu Yapıldıktan Sonra İhtiyaç Sahiplerinin Bilgileri Nasıl Ediniliyor?

Merkez bankasıyla finans bankaları arasında olan bir iletişim ağı sayesinde, ihtiyaç sahibinin bilgileri öncelikli olarak Merkez Bankasına bildiriliyor, kredi notu ve geçmişi araştırılan ihtiyaç sahibinin kredi kullanmak konusunda sıkıntı yaşamayacağı kesinleştikten sonra, kredi onaylanma sürecine giriyor.

Yapılan bu işlem esnasında ihtiyaç sahibinin bilgileri yüksek güvenlik önlemleri alınarak, özel bilgilerin gizli tutulması sağlanıyor.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir