Garanti Bankası “Ekonomi Canlandırma Paketi”

Garanti Bankası yeni düzenlediği kredi kampanyasına bir hayli iddialı giriş yaptı. Amerika Devlet Başkanı Obama’nın benzeri bir oyuncu ile reklam kampanyalarına hızlı başlayan ve yoğun ilgi beklenen kampanya, kullanmak isteyenlere aylık yüzde 1,19 faiz oranı ile kredi kullanma olanağı sağlıyor.

Ekonomi Canlandırma paketi çerçevesinde kullanılacak tüketici destek kredisinin toplam kredi masrafı da 119 YTL olarak belirlenmiş. Paket dahilinde işsizlik sigortası da bulunuyor ve kredi kefilsiz olarak kullanılabilecek.

Ekonomi canlandırma paketi hakkında detaylı bilgi almak için Garanti Bankası şubelerine uğrayabilirsiniz.

8 Yorum

 1. Şimdi kredi talebinde bulunsak, reklama rağmen kim bilsin ne zorluklarla karşılaşırız, zaten baknaıza borcum var bunu ödeyebilmek için, talepde bulunsak acaba red edilir mi ?

  1. Sayın Mikail Bey;

   Sitemizin Garanti Bankası ile hiçbir bağı bulunmamaktadır. Kredi talebini banka aracılığı ile bulunup, sonucunu beklemenizi tavsiye ederiz.

 2. ben bır iş yerınde çalısıyordum iş yerı devır oldu ben kendıme bır iş yerı dusunuyorum bunun için sizin bankanıza basvursam kredı almam mumkunmu
  20 bin tl çekmek iştiyorum sizlerden olumlu bir cevap beklıyorum benım için hemı bir iş hemı kendı işim olacak

  1. Sayın Kadir Bey;

   Sitemizin bankalarla herhangi bir bağı bulunmamaktadır. Sitemizi takip ederek, size uygun kredi kampanyalarını takip edip, şartlarınıza en uygun krediye ilgili bankadan başvurmalısınız.

 3. ben bireysel kredi almak istiyorum ama alamıyorum asgari ücretle calısıyorum 1 hafta içinde almam gerek arkadas ize danısmama gerektigini söyledi malatya kız yurdunda calısıyorum eşimle bana bi haber verirseniz memnun olurum numaramıda bırakayım 0544 ……………. sizden haber bekliyorum

 4. devlet memuruyum ama kara listedeyim eski eşim keredi kartımdan alış veriş yapmış ama boşandıktan sonra tıkır tıkır ödedim hiç bir şekilde maaşım hacizli değil kredi çekebilirmiyim bankanızdan

  1. Sayın Emine Hanım;

   Bildiğiniz gibi Merkez Bankası Şubat ayı içerisinde kara liste kayıtlarını sildi. Ancak kredi verip vermemek bankaların insiyatifinde. Banka tarafından yapılacak istihbaratınız olumlu sonuçlanırsa sanırım kredi kullanabilirsiniz. Bunu tam olarak bilebilmek için ilgili bankaya kredi başvurusunda bulunup sonucunu beklemelisiniz. Sitemizin bankalar ile hiçbir bağı bulunmadığından bu konuda kesin bir cevap veremiyoruz.

 5. emekli olmam için 25000 tl krediye ihtiyacım var yurtdışı gun odemem için.şu an işsizim.kendi evim var onu ipotek etmek istiyorum.bu parayı 2 ay içerisinde yatırmam lazım.emekli olduktan sonra emekli maaşımı komple krediye yatıracam.lutven bana yardım edermisiniz.teşekurler

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir