Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Garanti Bankası diğer bankalarda olduğu gibi kendi içerisinde birçok krediye sahip ola bir bankadır. İhtiyacınız hangi yöndeyse ona uygun krediyi temin edebilirsiniz. Bu bankanın kendi müşterilerine de ayrı ayrı birçok avantajı bulunmaktadır. Eğer kredi almayı düşünüyorsanız ve hangi bankadan alacağınıza karar veremiyorsanız önceliğinizi hesabınızın bulunduğu bankadan yapmanız yönünde olmasını öneririz zira hali hazırda o bankaya üyeyseniz daha avantajlı sayılırsınız. Garanti de de diğer birçok bankada olduğu gibi eski müşterilerine daha çok avantaj sağlar ki bu sadece kredi konusu ile kalmaz. Garanti bankasından ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Eğer Garanti bankasında bir hesabınız varsa sizin için en basit başvuru yolu sms ile kredi başvurusunda bulunmaktır.

Diyelim ki hesabınız yok bu sefer yapmanız gereken işlem yine çok basit. Kredi başvurunuzu ister Garanti bankasına ait internet sayfası üzerinden isterseniz de size en yakın Garanti şubesinden gerçekleştirebilirsiniz. Her bankada olduğu gibi kredi başvurunuzu yapmadan önce kredi alabilmeniz için gerekli şartlar kısmını okuyun ve başvurunuzu bu şekilde gerçekleştirin. Her bankanın kendine özel şartları bulunabilmektedir ki bu şartların yanı sıra her banka da ortak olan şartlarda elbette vardır. Bunların başında belirtebileceğimiz ilk madde reşit olmanızdır. 18 yaşının altında hiç bir birey kredi başvurusu yapamaz yapsa dahi banka kredi temin etmez. Güncel bir gelir belgenizin olması gerekmektedir. Maaş bordronuz bu işlem için yeterli olacaktır zira burada bankanın görmek istediği verdiği krediyi geri ödeyebileceğinizi kanıtlamanızdır. Eğer hiç bir geliriniz yoksa bankadan zaten kredi alamazsınız.

Garanti İhtiyaç Kredisi

Garanti bankasında ve birçok banka tarafından sağlanan ihtiyaç kredisi adından da anlaşılacağı üzere ihtiyaç anında alınabilen kredi türüdür. Bu krediyi kurumlar alamaz sadece ve sadece gerçek kişilere verilen bir kredi çeşididir. İhtiyaç kredisinin bankadan bankaya göre çeşitleri bulunabilmektedir ama bu her bankada geçerli değildir.

Garanti bankasının internet sitesine girerek kolayca ihtiyaç kredinizi hesaplayabilirsiniz. Karşınıza bankanın faiz oranı, vade seçenekleri aldığınız tutara karşılık olarak geri ödediğiniz tutar da dahil olmak üzere herşeyi oradan öğrenebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir