Garanti Bankası Mart Kredisi – 2014

 

.

Garanti Bankası Mart Ayına Özel olarak düzenlemiş olduğu yeni kredi kampanyası kapsamında tüm ihtiyaç sahiplerine 100.000 Lira’ya kadar İhtiyaç Kredisi kullanma imkanı sunuyor. Garanti Bankası Mart Kredisi Kampanyası ile ister daha önceden birikmiş olan borçlarınızı ödeyin, ister kredi kartı borçlarınızı kapatın yine isterseniz yeni ihtiyaçlarınızı karşılayın… İster evinize tadilat yaptırın, ister işinizi büyütmekte kullanın… İhtiyacınız ne olursa olsun Garanti Bankası Mart Kredisi ile 36 aya kadar vade seçeneği ile 100 Bin Lira’ya kadar kredi kullanabiliyorsunuz.

.

Garanti Bankası Mart Kredisi Kampanyası kapsamında kullanacağınız kredinin tutar ve vadesine göre aylık kredi faiz oranları % 0,99’dan, kredi masrafı da 99 TL’den başlıyor. Kampanya dahilinde 9 ay taksitle 3000 Lira kredi kullandığınızda aylık ödemeleriniz 353,45 TL oluyor. Kullandığınız bu kredi miktarı ve vadesi için ödeyeceğiniz kredi masrafı da 99 TL olarak belirlenmiş…

.

Garanti Bankası’nın Mart Ayına Özel Kredi Kampanyası olarak hazırladığı ve Garanti Mart Kredisi spotu ile bizlere duyurmuş olduğu yeni kredi kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Garanti Bankası şubelerini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir