Garanti Bankası Mobilya Destek Paketi

Sektörlere özel çözüm üretme bilinci ile yine yeni bir kampanyaya imza atan Garanti Bankası bu kez Mobilya destek paketi ile mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmaların acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için yeni bir destek paketi hazırladı. Mobilya destek paketi ile mobilyacılar işyeri ve ekipman ihtiyaçlarının finansmanı ve sezon öncesi giderleri için başkasına ihtiyaç duymadan Garanti Bankası ile sorunlarına çözüm bulabilecekler.

Mobilya destek paketi mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmalara 60 ay vadeye kadar uzayan tarihlerle kredi geri ödemelerini iş akışının diğer aylara göre nispeten daha az olduğu mayıs, haziran ve temmuz aylarında ödeme yapmadan geri kalan aylara ise eşit taksit ödeme seçenekleri ile kolaylıklar sağlıyor.

Mobilya sektöründe faaliyet göstermekte olan mobilya imalatçıları, kereste ve kaplama satıcıları ile mobilya sektöründe üretim yapan tedarikte bulunan firmalar, ihracat ve ithalat yapan firmalar Garanti Bankası Mobilya Destek Paketinden faydalanabilir. siz de konu ile ilgili bilgi almak ve Garanti Bankası mobilya destek paketinden faydalanmak isterdeniz en yakın Garanti Bankası şubesine ziyarette bulunabilirsiniz. Ayrıca www.garanti.com.tr adresini ziyaret ederek almak istediğiniz kredi miktarını ve ödemek istediğiniz vade bilgilerini girerek size özel ödeme planını görebilirsiniz.

Mobilya sezonu hazırlık kredisi 4 ay geri ödemesiz mobilya yatırım kredisi ise 3 ay geri ödemesiz bir kredi çeşididir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir