Garanti Bankası Nakliyat Sigortası

Şirketinizle ilgili her türlü güvenceyi Garanti Bankası sizin adınıza sağlıyor. Günümüz koşullarında şirketler yaptıkları çalışma koşullarına göre kendilerini, çalışanlarını ve işyerlerini sigorta kapsamına alarak her türlü riske ve olası kötü koşullara karşı sigorta yaptırarak bu risklerle kendi başlarına baş etmek zorunda kalmıyorlar. Garanti Bankası sizler için mühendislik sigortası, yangın sigortası, grup ferdi kaza sigortası, kredi sigortası, grup emeklilik planı ve nakliyat sigortası gibi pek çok sigorta seçeneği ile sizlere hizmet ediyor.

Garanti Bankası Nakliyat Sigortası sayesinde nakliye işlerinizi yaparken başınıza gelebilecek her türlü riske karşı korunma altına alınmış olursunuz. Hava, deniz ve kara yolu ile yapacağınız her türlü nakliye işlerinizde gerçek veya tüzel kişilere ait olan nakliyesini yaptığınız tüm belge ya da eşyalar başına gelebilecek her türlü zarara karşı Garanti Bankası tarafından güvence altına alınmaktadır. Nakliyat sigortası ile ilgili tüm hizmetler ve teminatlar Euroko Sigorta Anonim Şirketi tarafından müşterilere sunulmaktadır. Ayrıca yine nakliye sigortası ile ilintili olarak tersane sorumluluk sigortaları ve tekne inşası ile ilgili üçüncü şahıslara verilebilecek olası zararlara karşı da sigorta yaptırma imkanı bulunmaktadır. Nakliyat sigortası yaptırırken teminatları geniş kapsamlı ya da dar kapsamlı olarak tercih edebilirsiniz.

Emtea Sigortası ile nakliyatını yaptığınız ürünün hangi nakliye yolu olursa olsun hava, uçak, deniz gibi ulaşımı sırasında oluşabilecek hasarlara karşı güvence altına alırsınız. Geniş teminat ile tüm hava, deniz ve kara yolu ile olan nakliye işlemlerinizi kapsam altına alabilirken dar teminat ile sadece bir nakliye yolunu da seçme imkanınız bulunmaktadır.

Kıymet Nakliyat ile senet, çek, tahvil, bono, hisse senedi veya buna benzer gerçek ya da tüzel kişilere ait kıymetli evraklarınızı aynı zamanda para, döviz, altın gibi değerli madenlerin hava, kara ya da deniz yolu ile olan nakliye işlemlerinde oluşabilecek tüm riskleri karşılayan sigorta şeklidir.

Taşıyıcı sorumluluk sigortaları nakliyat firmasının taşıdığı mallara ilişkin sahip olduğu mali sorumlulukları güvence altına almaktadır.

Nakliyat sigortaları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ve sigorta yaptırmak için en yakın Garanti Bankası şubesine uğrayabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir