Garanti Bankası Ticari Konut Kredisi

Garanti bankası, ülkemizde kurulduğu andan itibaren müşterilerine sundukları imkanlar sayesinde en sevilen ve en çok tercih edilen banka olmayı başardı. Bu başarının arkasında durmak için de çalışmalarına her zaman devam etti ve kendini her anlamda geliştirmeye devam ettiği için müşterilerin, yani bizlerin her zaman tercihi olmaya da devam ediyor. Banka ve bankacılık işlemleri her zaman kafa karıştırıcı olmuştur, özellikle de bu işlerden anlamayanlar için işte bu yüzden, bu işte uzman ve güvenilecek bir banka bulmak her zaman zordur. Garanti bankasının işte bu kadar çok tercih edilmesinin altında yatan en büyük neden de budur. Garanti bankası, müşterilerine her zaman güvenecekleri bir banka olduğunu göstermiştir.

Mortgage’ın Gelişimi

 

Mortgage, ülkemizde yeni giren ve yeni gelişen bir bankacılık kredi sistemidir. Onu anlamak ve onu kullanmak da bir o kadar zor. Garanti bankası ülkemizde bu açığı görerek, kendini mortgage konusunda geliştirdi ve mortgage uzmanı olmayı başardı. Mortgage, normalde bireysel olarak insanların tercih ettiği bir kredi imkanıyken, garanti bankası bunu daha da geliştirerek ticari konut kredisi imkanını da müşterilerine sundu. Garanti ticari konut kredi nasıl alınır ve garanti ticari konut kredisinin avantajları nedir, bu konut kredisini neden tercih etmeliyiz ve çok daha fazlasını bu yazıda bulabileceksiniz. Garanti ticari konut kredisi 2017 yılında en çok tercih edilen kredilerden biri olmaya aday.

Garanti Ticari Konut Kredisi Nasıl Alınır

 

 

Bankanın sunduğu garanti ticari konut kredisi 2017 yılına özel sunduğu seçenekleri anlatmaya başlayacak olursak, ilk önce garanti ticari konut kredisi nasıl alınır ilk önce onunla başlayalım. Garanti ticari mortgage almak için gerekli belgeler, ilk önce alacağınız konuta dair tapu yada yapı kullanım izin belgesi veya inşaat ruhsatının fotokopilerini incelenmesi için bankaya sunmakla başlıyoruz. Ticari belgeleri tamamlamak için şirketinize yada kurumunuza ait vergi levhası yada son vergi beyannamesini de belgelerimizin arasına ekliyoruz. Ticari sicil gazetesi de belgelerimizin arasında olması gerekiyor, yalnız ticari sicil gazetesinin kuruluş ve son değişiklikleri içermesi gerekiyor. Eğer firmanız şahıs firması ise esnaf odasına kayıt olduğunuzu gösteren sicil kayıt belgesini getirmeniz gerekiyor. Şirket imza sirküleri, bilanço yada detaylı mizan ve işletme defteri fotokopisini de belgelerimizin arasına ekliyoruz. Eğer şirket yada kurumunuz ortaklı ise ortakların nüfus cüzdanlarını da belgelerle birlikte sunmanız gerekiyor. Gördüğünüz gibi garanti ticari konut kredisi 2017 yılında da garantiden tercih ediliyor.

Garanti Ticari Konut Kredisi Avantajları

 

 

Garanti ticari konut kredisi avantajlarına gelecek olursak, kredinizi tl cinsinden kullanabilirsiniz. 240 aya varan vade seçenekleriyle kredinizi zorlanmadan ödeyebilirsiniz. Garantinin sunduğu uygun faiz oranlarının yanı sıra, kredinizi öderken kendinize uygun ödeme planınızı da kolayca belirleyebilirsiniz. Garanti mortgage uzmanı olduğunu en iyi bu şekilde gösteriyor. Sadece bireysel değil, ticari olarak da sunduğu imkanlarla bu yılda da en çok tercih edilen banka olma özelliğini koruyacak gibi duruyor.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir