Garanti Bankasından %1,29’dan Başlayan Faiz Oranı Bayram Kredisi

Garanti Bankası bayrama özel kredi vermektedir. Faiz oranı oldukça düşük olan bayram kredisi için %1,29 ile başlayan faiz oranı %1,79 olarak yükselebilmektedir. Garanti Bankası bayram kredisinin en düşük verdiği miktar 10.000 TL olarak belirlenmiştir. En fazla verilen miktar ise 30.000 TL olarak banka tarafından belirlenmiştir. Garanti bankası verdiği 10.000 TL değerindeki bayram kredisine %1,79 faiz oranı uygulamaktadır. 20.000 TL değerinde verdiği kredi için %1,59 faiz oranı uygulamaktadır. En son verdiği miktar olan 30.000 TL için ise %1,39 faiz oranı uygulamaktadır.

Garanti bankası her yıl bayrama özel kredi verir ve bu kredinin adını geleneksel bayram kredisi olarak belirlemiştir. Faiz oranları oldukça düşük olan bayram kredisini ödemek için 24 aydan 48 aya varan vade seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Bayram Kredisi Nasıl Alınır?

Garanti bankası kredi başvurusu oldukça kolaydır. Fakat istediğiniz kredinin bazı şartları olabilir bunlardan en önemlisi bankanın müşterisi olmanızın gerekliliğidir. Banka müşterisi olan her vatandaş istediği krediye başvurabilmektedir.

Garanti kredi başvurusu sms yoluyla olduğu gibi internetten de hızlı bir şekilde yapılabilir. Geleneksel bayram kredisi içinde başvurunuzu internet sitesinden, mesaj yoluyla veya banka şubelerine giderek yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzu takip etmek için de aynı yolları izlemeniz yeterli olacaktır. Garanti bankası birçok kredi fırsatı ile müşterisine hizmet vermektedir.

Garanti Bankası Kredileri Nelerdir? Garanti Bankası Kredi Kartı Nasıl Çıkarılır?

Garanti Bankası kredileri düşük faiz oranlarıyla müşterisiyle buluşmaktadır. Garanti bankasının en çok tercih edilen kredisi İhtiyaç kredisi olarak belirlenmiştir. İhtiyaç kredisi oldukça düşük faiz oranı uygulamaktadır. Garanti ihtiyaç kredisi hesaplama için bankanın internet sitesinden alacağınız miktara göre hesaplayabilirsiniz.

Sadece internet sitesinden değil ayrıca banka şubelerinden de bu konu da yardım alabilirsiniz. İhtiyaç kredisi faiz oranı ise %1,69 olarak belirlenmiştir. Ayrıca krediyi en fazla 48 aya varan vade seçeneğiyle ödemekte mümkün.

Garanti Bankası kredi kartı almak isteyenler için çok özel kredi kartı imkanları bulunmaktadır. Bonus genç kart ile de gençlere hitap eden Garanti bankasından kredi kartı çıkarmak oldukça kolay. Kredi kartı başvurunuzu anında yapabilirsiniz. İnternet veya sms yoluyla başvuru da bulunabilirsiniz. Kredi notunuz düşük veya kara listedeyseniz banka size kredi vermeyecektir. Bunun dışında bankadan anında kredi kartı alabilirsiniz.

Kredi Notu Nedir? Kredi Kartı Almak İsteyenleri Etkiler Mi?

Kredi notu eğer kredi kartı kullanıyorsanız ödemeleriniz sonucu biriken puandır. Puanlarınız düzenli ödediğinizde çoğalır ve bu durum başka bankalara da bildirilir. Puanı yüksek müşteriler diğer bankalar tarafından da tercih edilen müşterilerdir.

Kredi notunuz düşük ise bankalar sizi tercih etmez ve kredi alımlarınız zorlaşır. Kredi notunuz düşer ve kara listeye girerse hem kendi bankanızdan hem de diğer bankalardan kredi almanız imkânsız olur. Bu yüzden kredi notu oldukça önemlidir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir