Garanti Bankası’ndan Yılbaşı Kredisi Kampanyası

 

Garanti Bankası yeni yılda Yılbaşına Özel Kredi Kampanyası hazırladı. Garanti Bankasından Uygun Faizli ve Düşük Taksitli Yılbaşı Kredisi sloganı ile sunulan kredi kampanyası ile kredi ihtiyacı bulunan müşterilere cazip seçenekler sunuluyor.

Kampanya kapsamında iki farklı kredi seçeneği sunulmuş olup bu seçeneklerin ilkinde aylık yüzde 0,99 faiz oranı ile 36 aya kadar vadeli 5 bin liraya kadar kredi kullanılabiliyor. Kullanılan bu kredinin aylık geri ödemesi ise sadece 170 TL oluyor. İkinci seçenekte ise daha yüksek kredi ihtiyacı bulunanlar için 60 aya kadar vadeli 10 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sunuluyor. Aylık kredi faizinin yüzde 1,25 olarak belirlendiği bu seçenekte 60 ay vadeli 10 bin lira kredi kullanımında aylık geri ödeme tutarı 250 TL oluyor.

Garanti Bankası’nın Yeni Yıla Özel “Yılbaşı Kredisi Kampanyası” hakkında detaylı bilgi almak için size en yakın Garanti Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz.

10 Yorum

  1. selam ben yılbaşı kıredisi kullanmak istiyorum 5 bin tl fabrikada çalışıyorum 550 ytl aylık alıyorum kulana bilirmiyim bu kırediyi ne yapmam lazım acele cevap teşekürler

  2. Merhaba Banka kredisi başvurusu yaptığınızda sizden nerede ise 1000 tl ye vsran tutarlarda kredi masrafı yada evrak gideri adı altında komisyon alıyorlar bunları engellemek için neler yapmalıyız ? ya da bu durumdan en az nasıl etkileniriz ?

  3. Merhaba Banka kredisi başvurusu yaptığınızda sizden nerede ise 1000 tl ye vsran tutarlarda kredi masrafı yada evrak gideri adı altında komisyon alıyorlar bunları engellemek için neler yapmalıyız ? ya da bu durumdan en az nasıl etkileniriz ?

  4. selam ben yılbaşı kıredisi kullanmak istiyorum 5 bin tl fabrikada çalışıyorum 550 ytl aylık alıyorum kulana bilirmiyim bu kırediyi ne yapmam lazım acele cevap teşekürler

  5. Merhaba Banka kredisi başvurusu yaptığınızda sizden nerede ise 1000 tl ye vsran tutarlarda kredi masrafı yada evrak gideri adı altında komisyon alıyorlar bunları engellemek için neler yapmalıyız ? ya da bu durumdan en az nasıl etkileniriz ?

  6. Merhaba Banka kredisi başvurusu yaptığınızda sizden nerede ise 1000 tl ye vsran tutarlarda kredi masrafı yada evrak gideri adı altında komisyon alıyorlar bunları engellemek için neler yapmalıyız ? ya da bu durumdan en az nasıl etkileniriz ?

  7. Merhaba Banka kredisi başvurusu yaptığınızda sizden nerede ise 1000 tl ye vsran tutarlarda kredi masrafı yada evrak gideri adı altında komisyon alıyorlar bunları engellemek için neler yapmalıyız ? ya da bu durumdan en az nasıl etkileniriz ?

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir